GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Dene said:
Nisam imao S21 pa ne mogu o osobnom iskustvu ali koliko sam čuo od drugih toj gumi je najveća mana trajnost,tako da ne znam baš dal ćeš dobiti išta osim više cijene

Pa ne znam od kog si čuo, al to je od svih tih sličnih guma (DR3, Q3) najtrajnija. Za razliku od SF+ nije jednokomponentna.


Mislim da za 1500kn to je najbolja sport guma na tržištu, nedvojbeno u ama baš svakom pogledu osim cijene bolja od SF+.

A ako se uzme i to što je 30-40% skuplja, toliko će više i trajat.

 
thekingnoa said:
Može savjet, Bridgestone S21 spao set na 1500kn, jel to sada najbolja kupnja za gume te vrste ?

Hvala

S21 definitvno za tu cjenu  (y)
A ta Mitas  :misli: sta to jos postoji  :LOL:
 
zaira said:
Pa ne znam od kog si čuo, al to je od svih tih sličnih guma (DR3, Q3) najtrajnija. Za razliku od SF+ nije jednokomponentna.


Mislim da za 1500kn to je najbolja sport guma na tržištu, nedvojbeno u ama baš svakom pogledu osim cijene bolja od SF+.

A ako se uzme i to što je 30-40% skuplja, toliko će više i trajat.
Isprobala si jednu i drugu?
 
MadjaRR said:
Ali piše tamo lipo GSXR 1000 :cool:
Je,lipo piše  :mrgreen:
Gledao sam malo ovaj novi model ali cijene na njuški nisu normalne ali ima vremena.
Ali nije ni ova kawa loša,s obzirom na cijenu odlićna
 
giantMC said:
ima ko iskustva s dunlop roadsmart 3? ili 2
Ja sam imao Dunlop Roadsmart 3. Bezveze mi guma, nikakve povratne, neutralna, borba u nagibu. Jedva sam cekao da se barem donekle potrose da ih skinem.
Pogledaj si Pirelli Angel ST ili Mitas TF.
 
fawlty82 said:
Ja sam imao Dunlop Roadsmart 3. Bezveze mi guma, nikakve povratne, neutralna, borba u nagibu. Jedva sam cekao da se barem donekle potrose da ih skinem.
Pogledaj si Pirelli Angel ST ili Mitas TF.


(y)
imam angel ST i najvjerojatnije bu i sljedeci set isto ST.. al skupljam informacije jer znamo svi da se svakaj prica i reklamira