GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

toecutter said:
Ima tko iskustva s BT016 PRO ?
Stavio ih ja na GSXR600 prije 600-700km, za sad su dobre (tvornički dolaze na tom motoru), pogotovo jer su trenutnio 1100kn na kupigume, teško da se može bolje što kupiti za te novce
 
toecutter said:
Ima tko iskustva s BT016 PRO ?

Potrosio 2 seta obicnih i 2 seta PRO na starom motoru (Z750). Meni jedna od drazih sportskih guma (pored Conti SA serije). Brza, upravljiva, lagana  (y) Nisam je nesto vozao po kisi, tako da ti tu ne mogu pomoci.
Zadnja mi je u prosjeku trajala oko 5000km, a prednja oko 7000km, voznje na ne pretjerano grubom asfaltu. Uvijek pumpane na 2.3, 2.7.
 
Hm, košta kao Mitas a dvokomponentna je, možda Mitas ima bolji grip na koljenu, inače ta guma je 2011 razvaljivala usporedne testove u svojoj klasi, baš me zanima
 
Sad i mene zanima,kad je već takva cijena.
Dali ima netko tko je vozio na mitasu i na bt016 pro i dali može usporedba
 
:mrgreen: ja sam imao bt 016pro guma je okej more se lipo vozit ... ps ali oprez za moćne motore samo Mitas  :LOL: :LOL: :LOL: :jesus:
 
toecutter said:
Ima tko iskustva s BT016 PRO ?

Ja zadovoljan i opet cu ih stavit. Tija probat Mitas, al sam s ovim jako zadovoljan pa cu ih opet kupit. Mitas ce mi isto drzat, moju voznju, al ove sigurno duze traju.
 
Pozdrav,

vozim fz6n, na kojem su došle m7rr gume, naravno, sumnjam da sam iskoristio 20% od mogucnosti sta takva guma pruza rekreativcima, ali kako je prednja vec potrošena, a ni zadnja nije daleko od toga. Planiram uzeti nešto drugo, jer mi je glupo kupovati prednju, pa onda opet nekad nagodinu zadnju.
Vozim se više manje normalno, tek sam početnik, uživam u nekim vožnjama po bregim i zavojima, ali ništa da forsam i guram do limita. Usput volim i nabavit ture od 200+ kilometara za vikend.
Nekako mi se čini da bi mi mozda najbolje pasala Battlax BT023 kao najbolji izbor. Ne znam jel ima netko kakav pametan prijedlog, do tak nekih 200€?
Gledam mozda bt016 PRO, angel ST i mozda roadsmart 2.
 
rebbit said:
Pozdrav,

vozim fz6n, na kojem su došle m7rr gume, naravno, sumnjam da sam iskoristio 20% od mogucnosti sta takva guma pruza rekreativcima, ali kako je prednja vec potrošena, a ni zadnja nije daleko od toga. Planiram uzeti nešto drugo, jer mi je glupo kupovati prednju, pa onda opet nekad nagodinu zadnju.
Vozim se više manje normalno, tek sam početnik, uživam u nekim vožnjama po bregim i zavojima, ali ništa da forsam i guram do limita. Usput volim i nabavit ture od 200+ kilometara za vikend.
Nekako mi se čini da bi mi mozda najbolje pasala Battlax BT023 kao najbolji izbor. Ne znam jel ima netko kakav pametan prijedlog, do tak nekih 200€?
Gledam mozda bt016 PRO, angel ST i mozda roadsmart 2.

Ako si početnik, onda radije neku finu sport-touring gumu koju ćeš biti u stanju zagrijati i držati na radnoj temperaturi.
Ja bi na tvom mjestu kupio Angel ST. Battlax 023 lično nisam vozio, ali sam od par ljudi koji su je vozili čuo ne baš pozitivne dojmove.
Angel ST je guma koja je dugo na tržištu i sa njom su manje više svi zadovoljni  (y)
 
esso_sa said:
Ako si početnik, onda radije neku finu sport-touring gumu koju ćeš biti u stanju zagrijati i držati na radnoj temperaturi.
Ja bi na tvom mjestu kupio Angel ST. Battlax 023 lično nisam vozio, ali sam od par ljudi koji su je vozili čuo ne baš pozitivne dojmove.
Angel ST je guma koja je dugo na tržištu i sa njom su manje više svi zadovoljni  (y)

BT023 dolazi tvornički na Jamasi MT-07, tolko je dobra.
 
Meni je prednja BT023 znala klizat na bijelim crtama. Roadsmart 2 je popljucan ovdje na forumu, na Angel ST se žale da kratko traje, a neki kažu da je Mitas touring force bolja od Angel GT kao sport touring guma. Neki se kunu u Michelin, a neki ga se jedva čekaju riješiti. Sad, vrag će ga znati. Ja sam kupio Mitas TF, ali još nije montiran, čekaju Roadtec 01 da se potroše. A Roadtec 01, e to je već vrhunska guma, ali je prati i vrhunska cijena :).
Neki ljudi ovdje imaju Mitas TF i prezadovoljni su, a Matko je napisao da ipak pokazuje nedostatke u nekim uvjetima. Čuj, sve ti je to uglavnom, koliko para, toliko muzike, iako nije pravilo. Ja osobno sam sklon kupovati best buy, ali kod moto guma nisam baš sklon radit kompromis. Ja bih na tvoju vožnju uzeo u obzir Angel GT i Mitas TF, ali Bimba će ti sigurno dati bolju preporuku od mene, ako ovo čita.
 
Ja sam kao početnik stavio Angel ST na SV650 nakon što sam potrošio set prijašnog vlasnika. Meni je guma odlična, barem prvu polovicu životnog vijeka. Sada počinjem gubiti povjerenje u gumu. Imam manja klizanja, guma se odmah opet uhvati. Ali opet, neugodno. Pitanje sada dali guma popušta ili je ja više gazim s stečenim pouzdanjem.

Sent from my Aquaris X Pro using Tapatalk

 
Jesi je možda "zaliza" u gradu?

Meni nikad nije sjela, al to mi zvuči kao da nisi gumu "prozračija" van grada.
 
Slabo ja vozim po gradu. Prvenstvo međugradski, put Istra, Slavonija, Zagorje itd. Za grad ima bicikl.

Sent from my Aquaris X Pro using Tapatalk

 
rebbit said:
Pozdrav,

vozim fz6n, na kojem su došle m7rr gume, naravno, sumnjam da sam iskoristio 20% od mogucnosti sta takva guma pruza rekreativcima, ali kako je prednja vec potrošena, a ni zadnja nije daleko od toga. Planiram uzeti nešto drugo, jer mi je glupo kupovati prednju, pa onda opet nekad nagodinu zadnju.
Vozim se više manje normalno, tek sam početnik, uživam u nekim vožnjama po bregim i zavojima, ali ništa da forsam i guram do limita. Usput volim i nabavit ture od 200+ kilometara za vikend.
Nekako mi se čini da bi mi mozda najbolje pasala Battlax BT023 kao najbolji izbor. Ne znam jel ima netko kakav pametan prijedlog, do tak nekih 200€?
Gledam mozda bt016 PRO, angel ST i mozda roadsmart 2.

Meni je fz6 bio prvi veci motor...
Stavio sam metzeler Z6...
Odlicna guma...
Jedino sara nije bas nest za vidit...
Ako se upce proizvodi ta gu.a jos...
 
SRYZ8Qy.jpg


Može još.