GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

bimba said:
Kako to odgovara  (y)

vidio sam da se moze internet bankarstvom platit, prijavil sam se na svoj acc pa bum tam poklikal.. onda vi samo cekate da uplata prodje ili moram jos slat potvrdu uplate?
 
cul sam da je motobox zatvoril u ZG.. al da bu se opet nekaj otvorilo na novoj lokaciji?
 
giantMC said:
vidio sam da se moze internet bankarstvom platit, prijavil sam se na svoj acc pa bum tam poklikal.. onda vi samo cekate da uplata prodje ili moram jos slat potvrdu uplate?

Gume su na putu  (y)
 
giantMC said:
cul sam da je motobox zatvoril u ZG.. al da bu se opet nekaj otvorilo na novoj lokaciji?

Motobox direktno ne, odustao sam, nemoguća misija u ovom trenutku,ali u malo drukčijem obliku da, kada sve bude spremno ( vrlo brzo ) staviti ću obavijest  (y)
 
bimba said:
Motobox direktno ne, odustao sam, nemoguća misija u ovom trenutku,ali u malo drukčijem obliku da, kada sve bude spremno ( vrlo brzo ) staviti ću obavijest  (y)

super.. znaci taman kad bum moral zmontirat ove gume kaj stignu :)

procital sam upravo mail obavijet da je uplta sjela i da bu uskoro isporuka  (y)
 
bimba said:
Motobox direktno ne, odustao sam, nemoguća misija u ovom trenutku,ali u malo drukčijem obliku da, kada sve bude spremno ( vrlo brzo ) staviti ću obavijest  (y)

Mislim da znam i gdje  :jesus:
 
Ekipa molim iskustva za gume Michelin power 5?
Normalna (brža) voznja s ponekad jacim tempom po zavojima? Mokro isto tako me zanima
 
Hrvoje-Bj said:
Ekipa molim iskustva za gume Michelin power 5?
Normalna (brža) voznja s ponekad jacim tempom po zavojima? Mokro isto tako me zanima

sva sreca pa je guma tek izasla na trziste a i vremenski uvjeti itekako pogoduju brzoj voznji :) :)

Power 5 je nasljednik Power RS ( ne i + verziji ).

A Power RS je bila predobra guma i na mokrom a pogotovo na suhom.
Prednja guma trazi malo visi tlak ( po meni ) jer je realitvno mekane karkase. 

Vjerujem da ce Power 5 biti jednako dobra ako ne i bolja.

Pitanje je sta je brza voznja sa jacim tempom po zavojima?

Koliko Power RS traje ti ne mogu reci jer su mi rekli da ja za to nisam kompetentan :)
Meni je trajala cini mi se 3800km
 
Inaće meni to ne smeta pa pustim da samo ode kroz par pranja felgi,tako sigurno ostaju ne ožuljane. E sad ako ti smeta putaj 3alfa3,on je ja mislim pisao o tome a i inaće voli sve to isprobavati tako da će ti sigurno znati najbolji odgovor  (y)
 
go-go said:
šta smo rekli, s čim se ono skida ljepilo od utega sa felge.. :misli:

cold-chisel-pound-hammer-25777402.jpg