GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

A e, al sad nismo bili na lošijim cestama :mrgreen: za ovakvu touristićku vožnju su sasvim adekvatne...


za nesto brze od ovoga i nisu .... ono laganini do 130 i to je to ....
 
  • Like
Reactions: BM0021
Ta S20, 21, 22 serija je poznata po tome da dobro drži ali malo traje. Logično naravno, ali za te novce uvik preferiram uzeti racing gumu.
Pa ne znam..na mom motoru je dosla do kraja na nekih 7000km...sad ju rastezem jos malo i oprezno jer nemam za nove lol..i eto circa na 8500
Mislim da je to ok za gumu
 

Attachments

  • Screenshot_20210326-124131_Gallery.jpg
    Screenshot_20210326-124131_Gallery.jpg
    182.2 KB · Views: 49
Sve ovisi od načina vožnje i cesta gdje se voziš.Za istu gumu može biti i dupla razlika u kilomtraži, govorim iz osobnog iskustva za DRIII
 
Imam S21 na motoru i nije da se nešto brzo troše🤔

Doduše uopće se ni ne vozim al to je manje bitan detalj😁
 
  • Haha
Reactions: El Mravac
Kurim drugi set S21. Prvi je izdržal oko 7tkm, a uz karakterisitke koje pružaju meni je to i više nego zadovoljavajuće. Nije impresivna guma po ničemu, ali je iznimno dobro izbalansirana za mješovitu upotrebu (najbolja od svih koje sam probal), s dobrom rezervom za ludovanje. Hladno odrađuje jako solidno za sport gumu, morko iznmino dobra, suho ima gripa i precizna je, u dvoje nema problema, autoput neznam. Sliku gumita i čiken stripsa stavim kasnije ak treba za referencu.
 
Sve ovisi od načina vožnje i cesta gdje se voziš.Za istu gumu može biti i dupla razlika u kilomtraži, govorim iz osobnog iskustva za DRIII
svakako...da sam na sjeveru ..vjerojatno bi ju skockao full..da se ganjam na plominci..sigurno bi pošla i ranije haha
 
Imam S21 na motoru i nije da se nešto brzo troše🤔

Doduše uopće se ni ne vozim al to je manje bitan detalj😁
Kupio motor sa 14000km tvornicke S21, guma mi je odlicna, sada su na minimumu. Ta kilometraza je super, sad sam uzeo angel gt da probam idu na montazu dok ove jos malo potrosim na ovim kracim djirevima
 
Kupio motor sa 14000km tvornicke S21, guma mi je odlicna, sada su na minimumu. Ta kilometraza je super, sad sam uzeo angel gt da probam idu na montazu dok ove jos malo potrosim na ovim kracim djirevima
Cek tvornicke s21 izdrzale 14 000 km ?
 
pitanje za vozace mitasa sportforce +. na koliko pumpate gume? gledam po netu ima svakavih tlakova, mislim po tome bi neku sredinu napumpao ali cujem vase tlakove
 
kod mene je zadnja 2,8...prednja 2.5... za jednu osobu...ako idem di dalje sa suvozacicom...samo podebljam zadnju za 1 ...