GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Pozz...
Kakva iskustva imate sa ovim gumama?
 

Attachments

  • 20201117_174136.jpg
    20201117_174136.jpg
    96.7 KB · Views: 100
Pozz...
Kakva iskustva imate sa ovim gumama?

Dobio ih na poklon, montirane jučer.

Napravio 100injak Km.

Skinut ću ih kroz idućih 10 dana.

Aktivno vozim motor od 2010, ovo je najgora guma na kojoj sam vozio. Dolazi kao tvornička ugradnja na par ovih hyper naked-a (npr. CB1000R), obolija bi na živce da sam je platija. Da testiram motore, a ova guma na njemu, mislija bi da je motor ultimativno smeće.

Napravljena je od recikliranih časica jogurta, pa bi mogla trajati idućih 10 godina.

Osjećaj je kao da voziš na drvetu, postao sam instant drift king.

Uglavnom, bilošto drugo. Čak i Mišelin Pilot Power.
 
  • Like
Reactions: SHURE
Dobio ih na poklon, montirane jučer.

Napravio 100injak Km.

Skinut ću ih kroz idućih 10 dana.

Aktivno vozim motor od 2010, ovo je najgora guma na kojoj sam vozio. Dolazi kao tvornička ugradnja na par ovih hyper naked-a (npr. CB1000R), obolija bi na živce da sam je platija. Da testiram motore, a ova guma na njemu, mislija bi da je motor ultimativno smeće.

Napravljena je od recikliranih časica jogurta, pa bi mogla trajati idućih 10 godina.

Osjećaj je kao da voziš na drvetu, postao sam instant drift king.

Uglavnom, bilošto drugo. Čak i Mišelin Pilot Power.
Istog sam mišljena. U pravu si, bile su na novom motoru.

Više me puta iznenadila ( u negativnom smislu ) u tih 4500 km, nego u prošlih 30000 km sa T30...
 
ima li i jedna guma osim “knobbies” da nije totalni cirkus i na malo blata. Tkc 70 pusing,anakee adventure takodjer super lose cim vide i malo blata. Danas sam se dva puta okrenuo i gas nazad jer po blatu prednje gume jednostavno nema. Vise ni ne probavam jer nema smisla.
 
ima li i jedna guma osim “knobbies” da nije totalni cirkus i na malo blata. Tkc 70 pusing,anakee adventure takodjer super lose cim vide i malo blata. Danas sam se dva puta okrenuo i gas nazad jer po blatu prednje gume jednostavno nema. Vise ni ne probavam jer nema smisla.
Neki motoraz ili tako nekako
Momak na T700 to ima a zna se da je T700 pravi uber seksi fucking man’s motor
 
ima li i jedna guma osim “knobbies” da nije totalni cirkus i na malo blata. Tkc 70 pusing,anakee adventure takodjer super lose cim vide i malo blata. Danas sam se dva puta okrenuo i gas nazad jer po blatu prednje gume jednostavno nema. Vise ni ne probavam jer nema smisla.
A Pirelli Scorpion Rally STR?

Po cesti mi je super, a moze se provozat po offroadu. Prijatelju je na desert sledu, nije savršena, ali je odvozio TET s njom. Doduše, nije bilo puno blata, bilo je ljeto.

Ne znam kakva je na nekom tezem motoru
 
Probat ću sljedeće uzet bridgestone ax41.

Anakee adventure koje su sad gore su super ali ne vidim što nebi mogle odradit neke još više cestovne gume a da ne mogu isto što i anakee.
Jer ove ionako za neki malo ozbiljniji offroad nisu.
Konkretno sve što može anakee može i bridgestone a41.A što nemože bridgestone a41 ne može ni anakee s tim da bridgestone duže traju
 
Probat ću sljedeće uzet bridgestone ax41.

Anakee adventure koje su sad gore su super ali ne vidim što nebi mogle odradit neke još više cestovne gume a da ne mogu isto što i anakee.
Jer ove ionako za neki malo ozbiljniji offroad nisu.
Konkretno sve što može anakee može i bridgestone a41.A što nemože bridgestone a41 ne može ni anakee s tim da bridgestone duže traju
A neznan sta bi ti reka
A41 misu bile ajme....doduse starije su bile ali po kisi skoro neupotrebljive.....
Anakee adv su mi odlicne.Jako san zadovoljan.po kolegama sa slicnim i istim motorima ide 120-15 iljda km.....
Ove sta si reka 41X su jos vise offroad
Pretpostavljan da su OK ali Bridgestone nece vise ko mene
Pored Anakee i Scorpion Trail 2 i Conti Trail Attack 3(i sa njihovim inacicama 50-50 guma) nema potrebe se kockat opet sa Bridgestonom 41(bilo koji broj😎)
 
S21 sam dokrajcio po kratkom makadamu i ide namontiran angel GT(1470kn). Za S21 nemam primjedbe, guma drzi odlicno i necu joj zamjerit sto mi je na zebri okliznula kad sam odvijo gas jer je bila vec celava guma i ne izlizana zebra. U dvoje put od 750km i koferom bez zamjerke. Stavio sam 2.3 i 2.6 bara za probu(tvornicki na motoru 2.5 i 2.9),podmazo sve dosjede i distance mascu i cekam prve kilometre💪
 

Attachments

  • IMG_20210428_204429.jpg
    IMG_20210428_204429.jpg
    1.4 MB · Views: 0
  • IMG_20210426_163900.jpg
    IMG_20210426_163900.jpg
    1.8 MB · Views: 0
  • IMG_20210428_184307.jpg
    IMG_20210428_184307.jpg
    2.2 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Dene
Zamisli imati časni S21 i mjenjat ne samo model gumme nego čitavu firmu. Na ovom forumu vidio sam stvari koje sam mislio da nikad neću.
 
  • Haha
Reactions: +marek+
Tribao bi prominit prednju gumu, dimenzija 80/100-18
75% se vozi gradska+prigradska vožnja i možda tu i tamo koja vožnja do 100km izvan grada.

U jednoj butigi je dostupna Michelin City Pro, jel to ok za ove potrebe ili tražit dalje?
 
A bas me interesira koja to guma pa i nova ne popusti kad zadas gasom preko bijele ili zebre, meni Angel ST popusti ali nikada naglo nego njezno osim ako ga bas ne zakucas. Ne sjecam se da je ijedna guma drzala po tim bojama. Imao sam Bridgestone S20,S20Evo i par setova s21 i svaka pustala... nova stara kakva god.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Pa mora, u nagibu i sklisko + gas, bio sam zadovoljan sa angelom ST zato sam odlucio sada ici na GT jer je do sad nisam imao priliku montirat. S obzirom na kazne i kontrole moze ici i dunlop gp300 :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
A bas me interesira koja to guma pa i nova ne popusti kad zadas gasom preko bijele ili zebre, meni Angel ST popusti ali nikada naglo nego njezno osim ako ga bas ne zakucas. Ne sjecam se da je ijedna guma drzala po tim bojama. Imao sam Bridgestone S20,S20Evo i par setova s21 i svaka pustala... nova stara kakva god.

D212
 
  • Like
Reactions: SpoRRi