GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

D8 je brza cesta , a u kolonama se voziti mozes i skuterom

Kad sam ja bio na Alpama, nisam baš vozio u kolonama.

Ovi turski švabići se fajn voze :D


Mada, moram reći da se slažem s Lemmyem, Power RS mi je dobar prvih 1000 Km(ili sam to umislija jer je bio skup i nov), al onda su počele neke čudne nuspojave. Mitas mi bolje leži.
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
D8 je bolja naravno.
Gle, svaki proizvod ima zadovoljne i nezadovoljne kupce. Ja sam iznio svoje mišljenje o toj gumi na osnovi 2 seta koja sam imao. To ne znači da npr. tebi ta guma mora biti loša, niti 90% švaba. Meni je jako loša i iznio sam svoje mišljenje jer smatram da ipak nekog vraga vridi to mišljenje od osobe koja ima oko 150.000 kilometara na motorima od čega 50ak na R-ovima, i u to doba sam promijenio vjerojatno 30 setova guma.
Sve 5 Lemmy brate samo Reno 4.👌
Eto sad nabasao na jeftin set Power 5 pa javim dojmove.
Iako je ovo prva 200 guma koju cu voziti pretpostavljam da ce traziti privikavanje.
 
  • Like
Reactions: LemmyZD
Lako što ona pliva, ne volim taj osjećaj da se razumimo, al evo zadnji đir zimsko doba, krenem iz Zadra prema Karlobagu tlakovi 2.3 2.3 do tamo mi je sa ritmom koji sam vozio na mitasu bez problema pustila 2 puta. Tc spasava stvar, cak mi lagano trzne kad tc intervenira. Nazad spustim zadnju na 1.9 pliva za popizdit al bolje drzi. Al kad mene guma izjebe par puta u jednom laganom điru jebo ja tu gumu. Koliko sam se brzo vozio govori podatak da sam sliderima na kolinu dirao pod mozda 5-6 puta u bice 200 zavoja.
Guma je govno i gotovo.
Ako imate kakav savjet kako da ne bude govno rado ga primam jer je ima za jos 500tinjak km
mekana guma kao power rs treba visi tlak od tog kojeg trenutno imas. nazalost bih rekao da si odlicnu gumu bez veze prebrzo potrosio
 
  • Like
Reactions: Nexie
Jasta 😂
Ovisi sve o stilu voznje , nekom dobra nekom losa , stavi sliku svoje zadnje gume , vidi se po tome kakav stil preferiras 👍
 

Attachments

  • 20191026_143100.jpg
    20191026_143100.jpg
    1.5 MB · Views: 0
Ovisi sve o stilu voznje , nekom dobra nekom losa , stavi sliku svoje zadnje gume , vidi se po tome kakav stil preferiras 👍
A sta cu stavljat.
Napumpas mekanu gumu na 1.8 1.9 i opicis par zavoja po hrapavoj d8 i u par zavoja je ofucas.
Pogotovo jos kad je na hladno trgas.
Svaki forumski racer to odradi bez pol frke🤷
 
A sta cu stavljat.
Napumpas mekanu gumu na 1.8 1.9 i opicis par zavoja po hrapavoj d8 i u par zavoja je ofucas.
Pogotovo jos kad je na hladno trgas.
Svaki forumski racer to odradi bez pol frke🤷
A gle misliti i znati nije isto .. tebi i nije razlika
 
Svi ste primjetili sag i mapu, a nitko nije primjetio osnovnu gresku, a to je trag poluge mjenjača na čizmi koji se nalazi previsoko i 10° zamaknit od normalne osi.
Neću tvrdit, ali čini mi se i da je đon desne čizme potrošen na krivom mjestu, 0,7cm gore bi trebalo bit.
 
Pitaj ih ima li ko brži 🤣, samo ko je rejserr? Valjda ti kad znas toliko o gumama 🤔
Ma nemam ti ja pojma, ne obziri se na mene, nisam ti konkurencija.
Tak i tak mi sa zapada vozimo u koloni sa skuterima🍻dzabe nam Alpe ovolike😂😂