GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Ma nemam ti ja pojma, ne obziri se na mene, nisam ti konkurencija.
Tak i tak mi sa zapada vozimo u koloni sa skuterimašŸ»dzabe nam Alpe ovolikešŸ˜‚šŸ˜‚
Nisi ni bio konkurencija šŸ¤£ jer se ne natjecem s alpskim rejserima šŸ¤£samo gas na michelinu šŸ‘
 
Samo dunlop gp racerā€¦ jel dobar stillšŸ˜…
 

Attachments

  • 4276C8C8-DF88-4A7C-B8FB-002916B03AA5.jpeg
    4276C8C8-DF88-4A7C-B8FB-002916B03AA5.jpeg
    761 KB · Views: 0
  • 0244C83D-3419-4FFA-BC6D-D35F51F5F930.jpeg
    0244C83D-3419-4FFA-BC6D-D35F51F5F930.jpeg
    1.1 MB · Views: 0
na ignore si mi pa nisam vidio..
prva slika je guma vožena na stazi, znači nisi ti vozio..
pa si ju ti stavio naopako..
a druga slika Ŕta...
Nisi u pravuā€¦ nije netko vozio nego sam ja vozio, ovo je s grobnika ali sam se malo preracunao sa krugovima i otvaranjem na izlasku iz zavoja pa sam ju pregrijao i rasturio. A stavio sam ju naopako jer sam jednu stranu vec bio odvozio. Ovo je bilo na starom asfaltu. Gumu montirao novu.
Druga slika je moja s horneta i voznja do kante. Guma s grobnika dobivena s motorom ali bilo je mesa sto sam evidentno potrosio do maksimuma.
Zakljucak: ti nemas ovako potrosene gume pa si ljubomoranā€¦ zato se javljasšŸ¤·šŸ»ā€ā™‚ļø
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Dragon Racing
i kaj smo utvrdili, ko ima najvećeg?

(ovo je retoričko pitanje, zna se da je mitas najbolja guma)
 
  • Haha
Reactions: Dene
Nisi u pravuā€¦ nije netko vozio nego sam ja vozio, ovo je s grobnika ali sam se malo preracunao sa krugovima i otvaranjem na izlasku iz zavoja pa sam ju pregrijao i rasturio. A stavio sam ju naopako jer sam jednu stranu vec bio odvozio. Ovo je bilo na starom asfaltu. Gumu montirao novu.
Druga slika je moja s horneta i voznja do kante. Guma s grobnika dobivena s motorom ali bilo je mesa sto sam evidentno potrosio do maksimuma.
Zakljucak: ti nemas ovako potrosene gume pa si ljubomoranā€¦ zato se javljasšŸ¤·šŸ»ā€ā™‚ļø

kako hornet? sta nije suzuki for life?
 
Nisam Supercorsu ima nikad na svom motoru ali sam vozia RSV4 od frenda sa tom gumom i po meni su tu nijanse razlike. Zna se čemu služe racing street gume...tona gripa i neće dugo trajati. Metzeler uvik gura taj "Å”iljasti" oblik gume Å”to se meni sviđa, ovisi tko Å”to voli, ali ja volim kad motor sam od sebe pada u zavoj. Tu Å”to god da uzmeÅ” ne moÅ” pogriÅ”it....RR, Supercorsa ili GP racer...to je klasa gume kad ne moraÅ” misliti oće li držati ili neće, ali 3000 km napraviti s njima je nemoguće ako se voziÅ” onako za kakvu je ta guma vožnju proizvedena
 
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Vidi ovu vaksersko-antivaksersku bojnu, nemojte se Ŕirit, imate tamo svoju temu od 500 stranica :p



Ovo biće na Michelinu kad mu je ovako pustila :LOL:
Na 2:29 drugari u plavome a na 2:35 elegantno pretjecanje sa desne strane šŸ˜‚
 
kako hornet? sta nije suzuki for life?
Prvi hornet, top motor za svasta. Ali onda sam poceo kemijat sa nizin volanima i itd pa se prebacio na cbr1000 i evo sad dosao na k6. Stvarno nezz sto bi bolje od k6 uzeo. Mozda s1000rr ili aprilili ali aprilili mi baca na 1.april(salu) pa nezz. Uglavnom k6 je mila majka za sad i opcenito. A za do kante mi stvarno ne treba bolje i uz sve navedeno drzi cijenu.šŸ¤·šŸ»ā€ā™‚ļø