GUME - SVE ONO STO VAS ZANIMA

Ekipa zanima me misljenje o gumi Dunlop sportsmart TT. Kako se ponasa i sve ostale bitne info. Zadnji set je bio Dunlop sportsmart 3 i zadovoljan sam gumom, ali dal vrijedi i osjeti se razlika za par sto kuna. Namjena voznje 2x marof godisnje, cca 10x godisnje D8 majka svih cesta i okolne duze ture oko Zagreba. Hvala na info!
 
Za to sto trebas, ne trebas mjenjati, ustedis par-sto kuna...asfalt 80%.,makadam 20%..., ja vozim na Dunlopu uvijek, i kad je zamjena, opet Dunlop...
 
Ekipa zanima me misljenje o gumi Dunlop sportsmart TT. Kako se ponasa i sve ostale bitne info. Zadnji set je bio Dunlop sportsmart 3 i zadovoljan sam gumom, ali dal vrijedi i osjeti se razlika za par sto kuna. Namjena voznje 2x marof godisnje, cca 10x godisnje D8 majka svih cesta i okolne duze ture oko Zagreba. Hvala na info!
Imao prijatelj, kako je rekao nit smrdi nit mirise . A sportsmart je valjala samo jedinica .
 
  • Like
Reactions: DiscoVolante
Ekipa zanima me misljenje o gumi Dunlop sportsmart TT. Kako se ponasa i sve ostale bitne info. Zadnji set je bio Dunlop sportsmart 3 i zadovoljan sam gumom, ali dal vrijedi i osjeti se razlika za par sto kuna. Namjena voznje 2x marof godisnje, cca 10x godisnje D8 majka svih cesta i okolne duze ture oko Zagreba. Hvala na info!
To mi vise zvuci za D212😉
 
trebam link; gdje se najjeftinije s dostavom može dobiti Dunlop (MK3)
(120/70/17 & 190/50/17)

pozzz :cool:
 
Prednja 1000
Zadnja 1650
Ako odgovara javi se inbox
ništa, hvala (y)

naručio za keš u U. (2404kn)
(mislio sam da će još netko baciti koji link kakve online trgovine,
gdje bi možda bilo jeftinije, ako je npr. stariji DOT, ali nema, pa uzeo '22)

...prošli setovi su bili povoljniji, ali za sad ostajem na MK3 :)

BTW
ako nekome šta znači info; gume (MK3) duraju 7000km i nikada nisam imao gume
u toj klasi, da se od početka do markera potroše i ponašaju kao prvi dan
prije sam uzimao Mitas SF i TF, ali onda sam njih trebao uzimati bar dva seta,
a vozim i po kiši, pa baš ne volim da sam na "slikovima" ;)
 
Ja imam problem brzo ode prednja 😂😂
 

Attachments

  • IMG_20221011_155738428.jpg
    IMG_20221011_155738428.jpg
    3 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: MGS and DADO+
Ima neko iskustva sa gumama Dunlop gpr300?
Usput da pitam, je ovo moguce da mi vec izlaze krpe ili koji je ovo ku... c? Pa ripne su po 5-6mm
IMG_20221103_100703.jpg