Hepening,22.23.24. 5. 2009

evo malo od nas...
 
..
 
.
 
.
 
..
 
pozdrav od KKRT-a  :)

 
jel ima tko rezultate utrka od njedjelje i ako je moguće pojedinačno po krugovima za proseriju? (y)
 
Duymas said:
jel ima tko rezultate utrka od njedjelje i ako je moguće pojedinačno po krugovima za proseriju? (y)


http://www.motohappening.com/index.php?option=com_content&view=article&id=62:32-motohappening-reziltati-utrka&catid=41:rezultati-utrka&Itemid=12

 
Sve skupa odličan Happening...vrijeme i više nego odlično...ali možda samo jedna mala kritika...netko nije prestajao cijelu noć turirati po kampu...sa petka na subotu...mislim meni osobo nije previše smetalo, jer nisam vozio, no mojoj trojici prijatelja koji su vozili je to itekako išlo na živce, jer ako nisi naspavan nisi za ništa...idući puta su dečki rekli da idu spavat zbog toga u Opatiju...mislim da ipak treba postojati nekakav kućni red...a ne da se oko 3-4 sata u jutro divlja po kampu...mislim da je do ponoći sasvim dovoljno za malo iživit se...i poslije MIR...jer ljudi ipak voze sutra...oni su uložili puno truda, novca i vremena za to...i njima nije svejedno ako nisu fizički i psihički spremni za trening i utrku poslije neprospavane noći.....eto, nadam se da će se ubuduće sankcionirati takvo ponašanje...pozz svima.. (y)
 
supertomo said:
jel zna ko kakav je motor vozio Medica Mark ?? u BOT

Crveni,jako brzi motor sa nekim bijelim crtama kao BAR code!  :mrgreen:
 
biker_boy said:
...no mojoj trojici prijatelja koji su vozili je to itekako išlo na živce, jer ako nisi naspavan nisi za ništa...

Trebali su se ustat i potražit majstora. Problem bi bio rješen u trenu.
Malo više gore na fotki ti je jedan kaj pali gumu i puca iz auspuha. Ali ovo na fotki se zbivalo prije pola noći :mrgreen: :mrgreen: