HI-FI kutak

Jel ima netko savjet za dobro i ne preskupo pojacalo sa BT-om? Uzeo sam za probu neki jetilen za na more i ok mi je kao ideja pa bi nesto slicno slozio doma ali tamo trebam nesto bolje.

uzmi bilo koje pojačalo koje ti odgovara, i dodaj vanjski bluetooth prijemnik, npr: 1Mii B06Ultra ili FiiO BTA30 Pro.
 
  • Like
Reactions: JosipS
Najbolje je nešto s osciloskopom, tu stalno buljiš. Ima tunera s tim, pa kvadrofonskih dekodera, itd.
imal sam tjuner prije jedno 40 let, s tim oscilocopom, buljiš u to oko i zgubiš se
 
ovo? 😁

1000061878.jpg
 
Ne razumijem se previse, gdje se to kupuje i da li je plug ang play?
da, jednostavno je. Najbolje na Amazonu ili ebayu... ali i svaki hifi diler ima tako nešto, samo ugl. starije modele.

Uzmi neki BT prijemnik koji podržava bluetooth 5, i da podržava aptx i LDAC codec... ta dva koje sam spomenua to imaju... a taj FiiO BTA30 Pro je istovremeno i BT odašiljac (za slušalice) i DAC, pa onda možeš preko njega spojit i TV na pojačalo.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: boško buha
Običan BT prijemnik koji ima činčeve..
to sam mu stavio u link.

.računaj i utikač za adapter.
šta je sad to?

S tim prijemnicima dolazi sve; činč kabeli i strujni kabel za USB punjač. Neki imaju punjač u kutiji (Fiio) , neki ne (1Mii)... ali ti punjači ionako leže okolo po kući. ugl nemaš problema..
 
Last edited:
  • Like
Reactions: JosipS