Hlače?

smarty said:
:? nije mi Međimurje baš blizu  :?

hm..mozda ti moze poslati poštom..ako želiš dam ti broj..a veličinu si probas u nekoj trgovini gdje imaju spidi opremu
ipak su oko 1000 kn jeftinje nego u trgovini
 
koki_3 said:
hm..mozda ti moze poslati poštom..ako želiš dam ti broj..a veličinu si probas u nekoj trgovini gdje imaju spidi opremu
ipak su oko 1000 kn jeftinje nego u trgovini

Ajde daj, pa nikad se nezna. Ako naletim na nešto što mi paše u trgovini nekoj, zašto ne, ...
(y)
 
098/906 22 26 - emil ..ali samo te spidi trans radi..
a njegov brat ima jakne i isto može složiti po mjeri..
 
koki_3 said:
098/906 22 26 - emil ..ali samo te spidi trans radi..
a njegov brat ima jakne i isto može složiti po mjeri..


Hvala, nikad se ne zna, ...  (y)
 
U potrazi sam za hlacama!!!
Zapele mi za oko IXS model Nairobi, jel' ima netko iskustva sa njima?
Moze i od nekog drugog proizvodjaca, npr. Held mi se cini ok.
Cijena do 1300kn...
 
gorank said:
U potrazi sam za hlacama!!!
Zapele mi za oko IXS model Nairobi, jel' ima netko iskustva sa njima?
Moze i od nekog drugog proizvodjaca, npr. Held mi se cini ok.
Cijena do 1300kn...

Imam Held Gavia hlace. Imaju tregere, ali sam kod krojaca za 30kn prepravio tako da mogu koristiti remen ("serijski" nemaju usice za remen).
Imaju i zimsku podstavu. Bez podstave ih nosim u rasponu temperature od 10C na vise, a kako imaju rupicasti "ljetni" dio iznutra, nisu nenosljive ni na 30C (iako se onda znoje koljena jer su stisnuta stitnicima).
Na guzici imaju neklizajuci sloj tako da se ne klizem na sjedalu motora. Platio sam ih oko 730kn u ZG i zadovoljan sam hlacama.
 
ja sam prosle godine naletio u luisu na Heldove hlace, bio je zadnji broj i kostale su me 25 eura! :mrgreen:
e to je popust! i jako sam zadovoljan!  8)
 
Pozz ekipa...

Neznam smijem li ode to pisat,nisam često na forumu al eto...

Prodao sam motor i sad mi je ostala kožna jakna Richa Route 56 i hlače od gorotexa,ne tribaju mi pa ih prodajem.
Rekao bih hitno  :D

http://www.sportsbikeshop.co.uk/product_images/richa_jackets_leather_route_grey.jpg

http://www.samconleymotorcycles.com/images/suztrs.jpg  (otprilike slične ovima)

Jakna je nova nosena svega nekoliko puta bez ogrebotine,postava zimska,protektori leđa,ramena,laktovi...vel 54
hlace isto kao i jaketa...
Cijena jakne je 1300,00kn a hlaca 600,00kn (u ducanu je jakna oko 2500,00)
http://moto-bean.com/modules/kshop/product_details.php?id=13
Ako je itko zainteresiran inf na broj 091/979-6263

Jos jednom se ispricavam ako san u krivu temu ušao,ponavljam nisam cesto ode i ne poznam područje  (y)

Pozz svima  :mrgreen:
 
Kakve su se pokazale traper moto hlace? I ako moze preporuka trgovina na podrucju Zagreba di bi mogo pogledat.
 
Ja sam prije mjesec dana kupio na črnomercu modeka "denver ll" jeans hlače i bile su tu po cijeni skuplje od ostalih modela negdje oko 950 kuna..imaju protektore na koljenima i bočne na kukovima naravno tu se spominje i kevlar..
Izgledom fizičkim perfektne,udobne ko ni jedne do sad. Bio sam na nekoliko vožnji -prezadovoljan  i moja preporuka,međutim naravno nisu za svaki motor ,mogu proći za naked,čopera ili touring - znači nisam vozio preko 160.
Gledao sam prije neki dan u novema nova...imaju velik izbor,ali me čudi samo što sam ove svoje dobio jeftinije nego što su kod njih iako su generalni uvoznik za modeku :misli:
 
svaki trgovac ima svoju maržu ili rabat od generalnog uvoznika... i svi imaju lufta za snizit cijenu samo je pitanje koliko
 
Pozdrav,
kakvo je mišljenje o hlačama/trapericama sa protektorima?

nešto tipa ovo:
https://www.louis.eu/artikel/highway-1-denim-ii-jeans/211186?filter_gender=H&list=417479936

Znam da su kožne hlače najbolje kod pada, ali mislim da njih nebi uzimao. A između ovih traper i tekstilnih, da li je velika razlika ili? Traper su super jer mogu biti i za "svaki" dan..
Thx
 
Pa evo i da ja pomalo ponudim nešto znanja što sam u proteklo vrijeme pokupio. Dakle do kvalitetnog materijala je relativno teško doć jer specifičnost materijala traži određenu kvalitetu obrade, što u prevodu znači da recimo do Gore-Tex iznimno teško doć jer ti ga tvornica neće prodat bez prethodne edukacije na kojem ćeš moć istaknut Gore-Tex logo (zbog tog provjere načina obrade i poštivanja onog što si dobio prilikom edukacije možeš koristit njihov brend koji stoji iza tog imena).
E sad za one koji imaju nekog da ima sašije nekakav odjevni predmet dođe do materijala (adekvatnog) ugradi protektore, u osnovi možda prođe nešto jeftijije, mada vodite računa kome će te povjerit taj posao. Nikako ne odgovaram nikog od takve ideje u osnovi krojač-ica koji zna svoj posao će sigurno po meni napravit bolji posao nego nekakva tvornica koja je to naštancala u 100-inama komada.
Opet ta tvornica stoji svojim imenom iza proizvoda kojeg proda jer postoje i testiranja tih proizvoda koji moraju zadovoljavat nekakve norme.
E puno sam palamudio sad konkretne stvari za one koji planiraju takav poduhvat.
Ako se odluči sašit ovo je dućan gdje možete tražit tekstil
preporuka materija je
Dyneema® -Motorcycle-Denim - famozni moto jeans
cordura
mesh
https://www.extremtextil.de/en/ (mjesto gdje možete nabavit tekstil)
i koža