Hlače?

Zar ima netko tko je pokušao sam sašiti takve hlače? Tipa sa svim protektorima, duplim šavovima, provjerenim materijalom...
 
@mate u skoro vrijeme će mi žena sašit jedan komplet pa za one koji su u Splitu mogu doć vidit o čemu je riječ.
Ukratko radit ćemo s materijalima koji su provjereni i koji su odlične kvalitete (u prvoj turi bit će to cordura) a poslje ćemo vidit.
 
Zar ima netko tko je pokušao sam sašiti takve hlače? Tipa sa svim protektorima, duplim šavovima, provjerenim materijalom...
Bio je jedan u Međimurju šta je to šivao, ne znam dal još uvijek radi...
Ja sam davno uzeo jedne od njega, Goretex, sve su imale i dobre su bile. A budući da sam malo vanserijskih dimenzija, super su mi i odgovarale...
 
Bio je jedan u Međimurju šta je to šivao, ne znam dal još uvijek radi...
Ja sam davno uzeo jedne od njega, Goretex, sve su imale i dobre su bile. A budući da sam malo vanserijskih dimenzija, super su mi i odgova
Ako misliš na krojača iz Peklenice, ne radi, umro je nažalost.
Obrt je preuzeo njegov zet i preselio u Varaždin.
"Motostichy" krojački servis, Ulica Ljudevita Gaja 11, Varaždin, tel. 095 848 4883
 
  • Like
Reactions: lunjo
Bio je jedan u Međimurju šta je to šivao, ne znam dal još uvijek radi...
Ja sam davno uzeo jedne od njega, Goretex, sve su imale i dobre su bile. A budući da sam malo vanserijskih dimenzija, super su mi i odgovarale...
Imam ih i ja još uvijek , prve sam ih kupila, tu i tamo ih obučem , nigdje niti jedan konac nije popustio , udobne, imaju 11 godina sigurno (y)