Homemade fuzici

flugo said:
:LOL:  hehehe  (y)
 
aj na pp  (y)

nemogu vjerrovat da si mu popustio  :jesus:

kakva je samo prednost biti moderator jer mu se drugi moraju uvlačiti, a ustvari ga nevole  :LOL: :LOL: :LOL:
 
..super super..samo se vi grabajte.. :p


..nego..recimo...meni treba za Horneta,i bilo bi super kad bi ti mogao napravit znači i nosač za suvozačeve fuzere,jer znaš kako Hornet ima napravljeno to...pa mi je sranje,ako stavim dignute nogare,ne mogu vozit nikoga iza..a to ne želim...dakle :

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/53/Honda_Hornet_600_2005.jpg    (slika sa neta) :p


 
Zlatni2001 said:
daj ubaci slike kompletnog stroja...ja sam svojednobno isto trazio neke sheme za izradu cnc-a...

Imaš sliku u temi o homemade alatima..nemam drugih pri ruci
 
čudi me da još nitko nije pitao za gornji trokut ...  :misli: :misli:
 
strasilo said:
bi volio biti moderator ...  :jesus: :LOL:


:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:


samo u noćnoj mori  :mrgreen:
 
zanimljivo....pratim :mrgreen:
 
nikako uhvatit vremena da se pozabavim dalje sa izradom fuzićima  :(  ali sam uspio nacrtat još jedne koje ću probat napravit  :mrgreen:

 
flugo said:
nikako uhvatit vremena da se pozabavim dalje sa izradom fuzićima  :(  ali sam uspio nacrtat još jedne koje ću probat napravit  :mrgreen:

nadam se da ne izmišljaš dimenzije kao na prvom probnom komadu nego da ih delaš za neki motor  (y)
 
Phobocaster said:
nadam se da ne izmišljaš dimenzije kao na prvom probnom komadu nego da ih delaš za neki motor  (y)


prodat će ih 101% ....  (y)
 
Phobocaster said:
nadam se da ne izmišljaš dimenzije kao na prvom probnom komadu nego da ih delaš za neki motor  (y)

Ovaj model ima prave dimenzije  ;)


strasilo said:
prodat će ih 101% ....  (y) 

dalek je put još do eventualne prodaje i rezultata koji bi me zadovoljavali, vidjet ćemo
 
i put od miliJon kilometara kreće prvim korakom ...  (y)
 
strasilo said:
prodat će ih 101% ....  (y)

jesi mu već slao dimenzije na pp  :LOL:

 
strasilo said:
ako ti kažem, morat ću te ubiti ... :p

dobro, onda mi samo napiši  :hehehe: