Homemade štender

Vez said:
Hm u mene su 6/4, takve već imam samo mi dajte ideje za kotačiće, skejt, fotelja, nešto sa otpada?
traži od kojeg tinejđera koji ima role, oni to stalno minjaju. ili u nekom dućanu sportske opreme.
 
angelo.ma said:
(y)
ali ovi od rola su baš sexi i ne klapaju  :mrgreen:

dobra ideja makaron  (y)
 
samo pratim :wink:
 
ispao mi je za picinu dlaku preširok, pa ću ga morati gore suziti za cca 2-3 cm sa svake strane, ali ostalo šljaka....  :LOL: :LOL:
 
uh uh .. sad kad mi počnu stizati prijeteći mailovi ovih što to prave i prodaju ...  :mrgreen:
 
to ći prilikom prvog dizanja motora na štender ..  :LOL: :LOL:
 
...Tajči ti je trenutno u HR pa razmisli da je pozoveš da dođe osobno u tvoju radionu i u pozadini pjeva dok ti prezentiraš dizanje motora na štander (y)

:LOL: :LOL: :LOL:
 
evo par novih slikica.....

još malo krojenja, rezanja i mjerenja...

P2192127.jpg


P2192128.jpg


pa zavarivanja....

P2192130.jpg


P2192131.jpg


pa uspoređivanja.... i tako ..

P2192134.jpg


P2192136.jpg


P2192137.jpg


P2192138.jpg


P2192139.jpg


P2192140.jpg


valjda će biti OK ...  :misli:
 
zezuo si malo kut :misli:...ovo če fizički biti jako zahtjevno sa ovim kutem koji si napravio.... :palacdolje:....te dvije koje si vario danas su ti pod premalim kutem naspram dijela koji hvataš rukom....tvoj kut je cca 65 stupnjeva,ajd možda i 70 a trebao bi biti bar 80 da se nebi patio dizati ga na štender i spuštati sa njega... :misli:
 
ako bude teško, ispravit ćemo ... bar je lako uzeti brusilicu ...  :LOL: :LOL:
 
Izgleda čist solidno. samo su  cijevi malo pre velike i možeš njima naftu expoatirat do rijeke. :mrgreen:
šala mala. dodaj kotačiće i nema frke i odmah bu se lakše radilo s tim. (y)
 
strasilo said:
ako bude teško, ispravit ćemo ... bar je lako uzeti brusilicu ...  :LOL: :LOL:

pa zar da uništiš remek djelo  :LOL: :LOL: