Homemade štender

ako ne misliš stavljat rucku, malo si se zeznuo... ono V zada ti se naslanja skroz na pod.
bit ce problem odignut
 
istina, ali svejedno bolje...

tribat ce ga nekad pomaknit po garaži, lakše je s ruckon
 
strasilo said:
ako bude teško, ispravit ćemo ... bar je lako uzeti brusilicu, onu bez štitnika...  :LOL: :LOL:

...zanimljiva tema pa sam se moral zapisati  :wink:

Malo mašte i truda i štender gotov taj čas. Završetci na koje sjeda vilica ili šerafi slijede?
 
naked_xjr said:
...zanimljiva tema pa sam se moral zapisati  :wink:

Malo mašte i truda i štender gotov taj čas. Završetci na koje sjeda vilica ili šerafi slijede?

vjerovatno straško sad u garaži sjedi i plače nad štenderom...nezna šta će dalje  :mrgreen:
 
Ne sumnjam ja u njega...vjerovatno koristi vrijeme dok spava pa u snu razmišlja kak dalje  8)

A mi ga čekamo...
 
naked_xjr said:
Ne sumnjam ja u njega...vjerovatno koristi vrijeme dok spava pa u snu razmišlja kak dalje  8)

A mi ga čekamo...
:LOL: :LOL: :LOL:
 
Ovo je sve strogo vezano uz temu...idem ja sad razmišljati  :wink:  Možda je strašku kratka noć pa nije stigel dosta razmisliti  :LOL:  pa mu treba pomoć u gruntanju...
 
Sarinjo said:
zezuo si malo kut :misli:...ovo če fizički biti jako zahtjevno sa ovim kutem koji si napravio.... :palacdolje:....te dvije koje si vario danas su ti pod premalim kutem naspram dijela koji hvataš rukom....tvoj kut je cca 65 stupnjeva,ajd možda i 70 a trebao bi biti bar 80 da se nebi patio dizati ga na štender i spuštati sa njega... :misli:
Slažem se , isprobao sam na svojoj koži, kut je ključna stvar štendera, i čini mi se ovaj malo pre robustan tko će to nosat i podmetat pod motor. Ja sam napravio od cijevi 20x20 i skinuo mjere od čuvenog požeškog majstora, štender je lagan, držiš ga u ruci bez problema i nosi motor i možeš sjedit na njemu bez problema.
 
Pa meni je zanimljivije vas čitati nego raditi taj štender ....  :LOL: :LOL:

uvažavam mišljenja onih koji su napravili BAR 1 štender u životu ...  :jesus: :jesus:
 
strasilo said:
Pa meni je zanimljivije vas čitati nego raditi taj štender ....  :LOL: :LOL:

uvažavam mišljenja onih koji su napravili BAR 1 štender u životu ...  :jesus: :jesus:

Dakle tvoje mišljenje je zanemarivo......  :mrgreen:
 
strasilo said:
Pa meni je zanimljivije vas čitati nego raditi taj štender ....  :LOL: :LOL:

uvažavam mišljenja onih koji su napravili BAR 1 štender u životu ...  :jesus: :jesus:

E jel ona šema još postoji nisam stigo u subotu  :misli:  100 hrka na stanju, pivo na stanju al nemogu nać točkiće  :palacdolje:  iako nema veze naiću sutra u ales il kolor pa uzet ako ti nemaš slučajno extra par  :mrgreen:
 
makazica said:
Dakle tvoje mišljenje je zanemarivo......  :mrgreen:

kao i uvijek do sad ...  (y)



KING RR said:
E jel ona šema još postoji nisam stigo u subotu  :misli:  100 hrka na stanju, pivo na stanju al nemogu nać točkiće   :palacdolje:  iako nema veze naiću sutra u ales il kolor pa uzet ako ti nemaš slučajno extra par  :mrgreen:

jebiga stari, prošla baka s kolačima...  :LOL: :LOL: :LOL:

mijenjam štender za gume. ...  :LOL: :LOL: :LOL:
 
moj prvi


pokusaj kopije bursig ali sam stavio cijev koja i nije bas bila dovoljna
tako da se motor naginjao

e sad sam napravio novi sa konkretnom cijevi
sad jos zavrsiti prihvate i to je to
 
picasso said:
moj prvi


pokusaj kopije bursig ali sam stavio cijev koja i nije bas bila dovoljna
tako da se motor naginjao

e sad sam napravio novi sa konkretnom cijevi
sad jos zavrsiti prihvate i to je to

I ja sam se bacio u isti projekt..koji stoji već godinu dana  :mrgreen:

 
@ Pablo ... to te ja pitam ....  (y)

takvi odgovori i komentari me zanimaju ....  (y)

Priznati grešku (s onim prvim i tankom cijevi) je za mene OK ..  (y) ... a zatim krenuti u daljnje projekte, a ne odustati od svega....  (y) (y)

Wajnderu, imam naočale....  :jesus: :LOL: