Honda CB500X

Kako ste zadovoljni s tim modelom, vi koji ga imate?
Odličan, jako pouzdan i slab, slab u smislu ako očekuješ neke brzine i ubrzanja, no sve u okviru zakona zadovoljava i više nego odlično. Nedavno sam vidio jedan sa preko 200.000 km, kaže pali vozi, radio samo redovne servise.

Za njega ima hrpa aftermarket proizvoda što je još jedan plus, a zaboravio sam nadodati da ponekad i zaboravim kad sam zadnji puta nasuo gorivo, jer do 400 km sa tankom bez problema pređe. Vozim cijele sezone, nikad problema, nije me ostavio nikad. (y)
 

Attachments

  • WhatsApp Slika 2023-02-19 u 15.43.25.jpg
    WhatsApp Slika 2023-02-19 u 15.43.25.jpg
    105.1 KB · Views: 0
Planiram ga uzet al ne čeka mi se par mjeseci... nejasni su mi ovi Honda dileri da ga ne mogu povuc s nekog EU skladista
 
  • Like
Reactions: Author
Tema nam nije dovoljno aktivna i fali fotki, pa ak nista drugo postajte koju fotku
svog CB500X
 

Attachments

  • IMG_20221006.jpg
    IMG_20221006.jpg
    3 MB · Views: 0
Last edited:
  • Like
Reactions: BreakM
Odličan, jako pouzdan i slab, slab u smislu ako očekuješ neke brzine i ubrzanja, no sve u okviru zakona zadovoljava i više nego odlično. Nedavno sam vidio jedan sa preko 200.000 km, kaže pali vozi, radio samo redovne servise.

Za njega ima hrpa aftermarket proizvoda što je još jedan plus, a zaboravio sam nadodati da ponekad i zaboravim kad sam zadnji puta nasuo gorivo, jer do 400 km sa tankom bez problema pređe. Vozim cijele sezone, nikad problema, nije me ostavio nikad. (y)
pozdrav, jel to givijev vjetrobran. kakva su iskustva s njim. Dvoumim se između njega i piuga
 
Uzeo sam 2022. rabljeni.
U knjižici stoji da je obavljeni prvi servis u Rutinga prošle godine. Na koliko se radi sljedeći, koj su intervali ?
 
Gdje kupiti crash bar za 2022./2023.?

Gledam SW Motech crash bar link - ima donji i gornji dio. Za gornji dio pišu u komentarima ispod videa da dolazi krajem sedmog mjeseca u prodaju.
To mi je trenutno favorit, pa molim ako netko ima bolji crash bar neka preporuči.

GIVI ne mogu pronaći online model, a vidim na vašim fotkama da ga imate na 2022./2023. modelu pa molim link ili preporuku kome se javiti za ponudu.

edit: pronašao sam sada na Motea.com link crash barovi i underbody protection link
Ima li itko iskustva sa narudžbama sa motea.com?
 
Last edited:
Ja sam sa motea uzimao neke kofere i kušine... I planiram opet torbe za crash bar. Sve ok, platis oni posalju, stigne za 5-7 dana ako imaju to na lageru...
 
  • Like
Reactions: josipro
Gdje kupiti crash bar za 2022./2023.?

Gledam SW Motech crash bar link - ima donji i gornji dio. Za gornji dio pišu u komentarima ispod videa da dolazi krajem sedmog mjeseca u prodaju.
To mi je trenutno favorit, pa molim ako netko ima bolji crash bar neka preporuči.

GIVI ne mogu pronaći online model, a vidim na vašim fotkama da ga imate na 2022./2023. modelu pa molim link ili preporuku kome se javiti za ponudu.

edit: pronašao sam sada na Motea.com link crash barovi i underbody protection link
Ima li itko iskustva sa narudžbama sa motea.com?
Kupio sam Givi donji i gornji crash bar u MotoArt-u prošle godine, sve skupa me izašlo 1.960,00 kn. Automotosport je bio skuplji za nešto sitno dali duže se čekalo, al zato sam Givi kofer kupio kod njih jer bio je jeftiniji.

1689669936201.png
 
  • Like
Reactions: josipro