Honda cbf600

goc said:
nedavno sam stavil Akrapa i jedino kaj ti mogu reć je da je osjećaj fenomenalan,više mi uopće na pada na pamet vozit neki motor bez Akrapa........ (y)

znaci, primjeti se...lakse se razvrti motor valjda...
znaci, definitivno stavit drugi spuh...

hvala na informaciji...

a sad, dal se isplati mjenjat cijele ispusne grane :misli:
jos uvijek cekam odgovor na to...
isto tak da se moze nekaj dobit promjenom fergazera...eh,...dileme... :shock:
 
KorniKornjaca said:
znaci, primjeti se...lakse se razvrti motor valjda...
znaci, definitivno stavit drugi spuh...

hvala na informaciji...

a sad, dal se isplati mjenjat cijele ispusne grane :misli:
jos uvijek cekam odgovor na to...
isto tak da se moze nekaj dobit promjenom fergazera...eh,...dileme... :shock:

u tom slučaju tebi se više isplati dodati još neku lovicu i uzeti jači motor-Hornet! (y)
 
Step said:
stvarno sam sretan što vozim Hondu (samo pročitaj post iznad), to mi se nije nikada događalo na motoru..kawasaki...Suzuki...itd.  :x

a što se tiće cijene servisa zašto bi ja za ruke majstora koji promjeni ulje dao 300 kuna, ako toliko dođe ulje sa filterom?  :palacdolje:

ne znam o kojem servisu govoriš(lokacija?) ali moj savjet ti je svakako promjeni servis i bit češ puno zadovoljniji! (y)
 
goc said:
u tom slučaju tebi se više isplati dodati još neku lovicu i uzeti jači motor-Hornet! (y)

ma to sam odmah trebao...al hebiga, zajeb bio :D....
al kaj ces...sve je to za ljude...vidjet cu sljedece godine kaj cu napravit... :mrgreen:
 
KorniKornjaca said:
ma to sam odmah trebao...al hebiga, zajeb bio :D....
al kaj ces...sve je to za ljude...vidjet cu sljedece godine kaj cu napravit... :mrgreen:

onda ti je najbolje ništa ne dirat na motoru,prodaj ga,dodaj love i uzmi Horneta (y)
u tom slučaju sigurno ti nebu žao.... (y)
 
goc said:
onda ti je najbolje ništa ne dirat na motoru,prodaj ga,dodaj love i uzmi Horneta (y)
u tom slučaju sigurno ti nebu žao.... (y)

cekam novog horneta :D :D :D :D....
al soma horneta...
 
Step said:
g. vrapče


j.... pa Sekol je najbolji mehaničar i doktor je za Honde,svaku pozna u dušu i sigurno te neće zaznut a i pravi je frend i možeš mu vjerovat (y)
ne znam kaj ti se zamjerio ali ja ga poznam i ne pada mi na pamet vozit motor nigdje drugdje na servis.......
 
KorniKornjaca said:
cekam novog horneta :D :D :D :D....
al soma horneta...

pa ti stvarno ideš iz krajnosti u krajnost :misli: saCBF600 na Horneta900/1000 :misli:
 
goc said:
pa ti stvarno ideš iz krajnosti u krajnost :misli: saCBF600 na Horneta900/1000 :misli:

nije krajnost...samo znam kaj ocu...al to cu vidjet...mozda cu uzet samo horneta 600...ko sto kazem...
il cu zadrzat cbf-a i malo ga preradit, pa kupit auto uz to...

il cu kupit horneta novog od 1000 kubika ili cak cb-a 1300
 
KorniKornjaca said:
nije krajnost...samo znam kaj ocu...al to cu vidjet...mozda cu uzet samo horneta 600...ko sto kazem...
il cu zadrzat cbf-a i malo ga preradit, pa kupit auto uz to...

il cu kupit horneta novog od 1000 kubika ili cak cb-a 1300

on ti je sada na akciji (y)
ja sam ga probao vozit i stvaro mi se svidio,dosta je udobniji pogotovo za suvozača (y)
 
goc said:
on ti je sada na akciji (y)
ja sam ga probao vozit i stvaro mi se svidio,dosta je udobniji pogotovo za suvozača (y)

al lova je problem :(
 
KorniKornjaca said:
al lova je problem :(

znam,svi bi mi,brže-više-jače ali lova je to što nas sprečava u tome! :wink:
 
goc said:
znam,svi bi mi,brže-više-jače ali lova je to što nas sprečava u tome! :wink:

da ne offtopičarimo previše....

ja se jos uvijek nadam da neko ko je imao na cbf-u spomenute komponente u postu malo iznad, da se javi, pda da mi svoje iskustvo napise...
 
Step said:
znam da nisam dirao...pa mislim da je negdje oko 1100...

mislis???  :misli:

ajd pogledaj pa javi....

meni radi na 1000 rpm-a, pa mi pali bez problema...

eto, danas ujutro sam ga upalio bez imalo gasa...iz prve...a cijelu noc je vani proveo...magla, hladnoca, rosa...

ne znam zakaj ti imas tih problema...