HONDA CBR 1100XX koliko nas ima

Jo Jo Jo Jopa jedini i dalje nastavlja objavljivati na stranici!!!! Svaka čast, tak i treba. Evo da i ja nakon duuuuuuuugo vremena nekaj napišem. Daklem nakon što sam petog poslao u šturc na moju veeeeliku žalost, odlučio sam rasprodati zadnja 2 u djelovima što i radim, te uzeti odmor od kojih par godinica što se Xeva dotikavle. Nemojte misliti da sam odustao od XXa!!! Nisam. Samo sam uzeo odmor, ali bez Xa nisam kompletan. u međuvremenu sam kupio novu Africu Twin (ne Adventure verziju, nego običnu i ne automatik nego šaltung), a kako sam 2017te kupio Winga, kad opet ubodem Xa imal budem SVETO TROJSTVO. E to mi je želja i nekakav cilj. Zašto? Zato jer svaki od tih motora ima svoju svrhu i namjenu i zato kaj sa njima mogu pokriti veliki dio onoga što motori pružaju. Gotovo sve, nikako sve, ali meni sasvim dovoljno. E a kad oformim SVETO TROJSTVO (normalno ako sve bude u redu jer u životu se nikad nezna), onda bum sa motorima na miru i nebum ih više kupoval nego samo koristio one koje imam i to što više (što i sad radim). Toliko za ovaj put. Pozdrav svima koji još prate!!!

Valjda bu i neko druženje opet palo. Amigo se nešto busa da bu organiziral:mrgreen:
Pinta jel resena trojka?
Cekamo te, navodno da se XX susret ne bu organizirao sve dok ne zemes pticurinu...
Uglavnom s tobom je sve zapelo
 

Attachments

  • 20240229_091619.jpg
    20240229_091619.jpg
    3.3 MB · Views: 0
A joooooj, nebu to baš tak brzo. Niš ne treba čekati samo idemo. Ak bu se mene čekalo onda niš još cca 4 godine. Mora mi sve sjesti na mjesto kak sam si zamislil. A nikad se nezna to je realan proračun, ali možda nekaj bude i prije. Volio bi prije:mrgreen:;)
 
25.05.2024. XX Dan!
Lokacija: Camp Zagreb(jezero Rakitje)
Bude klope,cuge,druzenje,mozda neki đirek
spavanje 10e
molim najaviti se tjedan-dva prije cisto da se zna organizirat kolicina,HVALA!
dodatni info
097 604 1231 -Jopa
 
Pinta jel resena trojka?
Cekamo te, navodno da se XX susret ne bu organizirao sve dok ne zemes pticurinu...
Uglavnom s tobom je sve zapelo
Nebu trojka tak skoro. Ali zato eto bude druženje:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

SPREMAJTE SE ZA 25.05. EVO JOPA I JOŠ JEDAN KOLEGA SU SI DALI TRUDA . ČAK SMO DULE I JA IŠLI INICIJALNO POGLEDATI LOKACIJU I ZAPOČELI PREGOVORE, ALI SMO ONDA OSTAVILI MLEĐIM KOLEGAMA DA DOVRŠE POSAO. Vrijeme je da se i oni malo trse:mrgreen:

Nadam se da bu nas više od 5 što je jedne godine bio minimum, ali je druženje održano bez obzira na vremenske uvjete.

Kukalo se da niš nebu, evo ipak bude pa se pokažite na druženju.
 
Još jedan podsjetnik!
25.05.2024. XX Dan!
Lokacija: Camp Zagreb(jezero Rakitje)

Dolaze svi dođite i vi pogledati najljepše ptice Hrvatske 😁

Možda nam se pridruže i ljudi iz Makedonije!