Honda hornet 600 vs Yamaha fz6s

shegyman said:
fz6 naked mi je užasno gadan, honda naked je lipa al mi je lipši fz6S
bitno mi je i kako sidim na njemu...iman 186cm i 97kg (komad budale)
oće mi honda bit mala?
čita san da je malo manja od fazera...
kupi fazera nećeš pogriješit..  (y)
 
mislija san kupovat motor na zimu, radi manje cijene a i sad nebi ima puno vrimena za motor.
u koji bi misec bilo idealno kupovat?
 
shegyman said:
mislija san kupovat motor na zimu, radi manje cijene a i sad nebi ima puno vrimena za motor.
u koji bi misec bilo idealno kupovat?
a riješi do nove god poslije ti cijena opet lagano raste..
 
to san i mislija otprilike.
nadan se da će i cijena past kojih 100-injak EURA
a i izbor bude veći, pošto je sad lito pa neće svak proda.
 
shegyman said:
to san i mislija otprilike.
nadan se da će i cijena past kojih 100-injak EURA
a i izbor bude veći, pošto je sad lito pa neće svak proda.
možda do tad i moja bude na prodaji..  :mrgreen:
 
Ako gledas u 100injak eur, bolje kupi nizu klasu u boljem stanju.  :wink:

Ovaj koji si stavio je padan i popravljan , i to lose  :mrgreen:
 
Koji god od ta dva, oba će biti i više nego dobra. Na kraju se sve svede na praktičnost i sitnice.
Mislim da yamaha ima injektore, dok honda ima frgiće, yamaha ima 10 ks više. Mislim, ali nisam siguran, honda koja nema ovaj digitalni sat, nema pokazivač razine goriva. Ja bi fazera najviše zbog tih detalja. FZ je malo zajeban s vjetrom. Uglavnom fazer, od ta dva, mada bi uzeo gsr-a (opet) od motora u toj klasi.
 
Bjezi od te Yamahe glavom bez obzira.

Smece kojeg se jednog dana neces moci rjesiti.


Srki
 
jao jao...dvojba...na kraju ću XT-a uzet.....šta je najtragičnije mislim da ka početnik neću ni osjetit toliko te neke razlike. eventualno za pokazivač goriva...
šta je lakše/jeftinije održavat? karb ili injection?
imam iskustva sa karbovima (aprilia leonardo 250 i atlantic 200) mada je veliki motor druga priča i nisan njihov ljubitelj.
 
Uzmi Hornet i nečeš nikada morati ništa mijenjat osim potrošnog materijala  :)
 
Vozio sam sve iz tvoje trileme. Ak si pocetnik i ak nije bitna brzina uzmi xtx. Neces pozaliti. A izmedu horneta i fz6 svakako hornet. Potrosnja na bilo kojem motoru ovisi o tebi. Ne vjeruj nikome o potrosnji.
 
kolko netocnih navoda covjek nezna od kud pocet :LOL: potrosnja na hornetu s frgazerima ti je u prosjeku oko 6l, manje od 5,5 ja nisam dobio ni kad sam se po kisi vozio, pokazivac goriva imaju i oni stariji bez digitalnog sata, na to da fejzer ima 10ks vise se covjek moze samo nasmijat i tak neda mi se vise pisat :mrgreen: uzmi motor koji je u boljem stanju za manju lovu :wink: samo nemoj onog plavog jer je teeeezi kramperaj :mrgreen: