Honda hornet 600 vs Yamaha fz6s

djuki se očito ne sviđa tema...
nekad davno ni ti nisi zna vozit...

onaj oglas san stavija čisto informativno...čak i laiku poput mene je bilo vidljivo da je motor rađen...

neznan...stalno me vuče na fazera  :021:
 
tibor_zg said:
manje od 5,5 ja nisam dobio ni kad sam se po kisi vozio, pokazivac goriva imaju i oni stariji bez digitalnog sata, n
ja jesam   :)
?????
 
HONDA :wink:

bez nekog posebnog razloga, meni je ljepša :D
 
shegyman said:
djuki se očito ne sviđa tema...
nekad davno ni ti nisi zna vozit...

onaj oglas san stavija čisto informativno...čak i laiku poput mene je bilo vidljivo da je motor rađen...

neznan...stalno me vuče na fazera  :021:

ma nije stvar u meni i voznji bila ona moja ili tvoja...ali tema je stvarno...svako toliko se netko ovako javi...

evo da ne ispadne da samo serem jedan savjet...

kupi onoga koji ti se vise svidja...mislim na izgled jer sve ostalo je nebitno...
svi ovi motori (naked od 600 ) su tu negdi i neces falit koji god da uzmes...

p.s. ja vozim horneta...ali nakazu :mrgreen:
 
einstein said:
ja jesam   :)
?????

05/06 (dakle model koji je sa linka na njuskalo) je stara linija i ima pokazivac goriva
 
tibor_zg said:
05/06 (dakle model koji je sa linka na njuskalo) je stara linija i ima pokazivac goriva

05/06 ima digitalni sat. 03/04 nema digitalni sat i nema pokazivača goriva.

+ovaj sa njuškala ima UD vilicu, a 03/04 nema.
 
einstein said:
05/06 ima digitalni sat. 03/04 nema digitalni sat i nema pokazivača goriva.

+ovaj sa njuškala ima UD vilicu, a 03/04 nema.

jel to vilica iz nekog šveckog akcijskog ili :misli: :mrgreen: osim toga, ako cemo bas cjepidlacit, a vidim da je krenulo u tom smjeru, niti novi hornet (07 pa na dalje) nema digitalni sat vec kombinaciju dig/analog ko i 05/06 ... digitalne cuke ima SP2 il 1098 a ne drlozi za široke mase :jesus:
 
djuk@ said:
ma nije stvar u meni i voznji bila ona moja ili tvoja...ali tema je stvarno...svako toliko se netko ovako javi...

evo da ne ispadne da samo serem jedan savjet...

kupi onoga koji ti se vise svidja...mislim na izgled jer sve ostalo je nebitno...
svi ovi motori (naked od 600 ) su tu negdi i neces falit koji god da uzmes...

p.s. ja vozim horneta...ali nakazu :mrgreen:
pa jel stvar foruma podijelit znanja, savjete i za iste pitat?
koja svrha onda foruma? kako išta naučit ako ti nitko neće pokazat?

doša san na ovaj forum s namjerom da nešto naučin, da mi ljudi pomognu...

ako se tebi neda, jednostavno ignoriraj temu...
 
tibor_zg said:
jel to vilica iz nekog šveckog akcijskog ili :misli: :mrgreen: osim toga, ako cemo bas cjepidlacit, a vidim da je krenulo u tom smjeru, niti novi hornet (07 pa na dalje) nema digitalni sat vec kombinaciju dig/analog ko i 05/06 ... digitalne cuke ima SP2 il 1098 a ne drlozi za široke mase :jesus:

Ma bitno da si se ispravio  :jesus:
 
ma bitno da covjek na motoru od 600 kubika s frgazerima moze ocekivat potrosnju ispod 5 litara (y)
 
tibor_zg said:
ma bitno da covjek na motoru od 600 kubika s frgazerima moze ocekivat potrosnju ispod 5 litara (y)

:021:

MARINS said:
Prvi puta sam točio prije Krčkog mosta i stalo je u rezervoar 10.9 l a prošao sam 170 km što je potrošnja od 6,4 l/ 100 km. Drugi puta sam natočio u povratku kada je počela blinkati rezerva a stalo je 12,51 l i prešao sam 257 km što je potrošnja od 4,86 l/100 km.
 
honda....isprobal sam i fz6 i hornete(s model, 06 i 08 godište)...fz mi je motor bez duše(bez uvrede vlasnicima), trebaju mu okretaji da ga čuješ, kočnice su mi neusporedivo lošije naspram horneta(čak mi se čini da moj cbf600 ima bolje kočnice koje se lakše i ljepše doziraju nek fz6)....ugl, mislim da sam negde pročital da si početnik(?), pa i prema tome ti preporučam horneta jer je puno predvidljiviji naspram fz-a....

ugl, oba dva motora su dobra, to stoji....a sad, kolko je koji udoban, stvar je pojedinca....meni je hornet udobniji jer mi je položaj sjedenja na njemu ugodniji nek na fz-u(preuzak mi volan  :shock: )...

ma ugl, ne da mi se više namatat...kaj god da odabereš, sretno s tim  :mrgreen:  (y)
 
I ja sam imao istu dvojbu kao i ti. Na kraju sam uzeo Fazera! Imam ga dvije godine i prezadovoljan sam.
Dosad sam napravio nešto preko 10tkm bez ijednog kvara (zapravo pregorila mi je jedna H4 žarulja  :mrgreen: ), samo redoviti servis na 5-6tkm (taman toliko napravim po sezoni). Udoban je, ima dobru zaštitu od vjetra (S model), vozi se lako, ima dosta snage pogotovo u visokim okretajima... ako te još nešto zanima pitaj! I da potrošnja mi je prosječno oko 7 l, ali ja ga ne štedim!  (y)
A to da je bez duše..  :LOL: :LOL: :LOL:
 
lipši mi je fz6s a koliko san pročita na motopulsu ima dobre kočnice. to si u pravu da ga triba tirat u više okretaje da bi osjetija snagu..
al tako je sa većinom 600ica.?
 
KorniKornjaca said:
honda....isprobal sam i fz6 i hornete(s model, 06 i 08 godište)...fz mi je motor bez duše(bez uvrede vlasnicima), trebaju mu okretaji da ga čuješ, kočnice su mi neusporedivo lošije naspram horneta(čak mi se čini da moj cbf600 ima bolje kočnice koje se lakše i ljepše doziraju nek fz6)....ugl, mislim da sam negde pročital da si početnik(?), pa i prema tome ti preporučam horneta jer je puno predvidljiviji naspram fz-a....

ugl, oba dva motora su dobra, to stoji....a sad, kolko je koji udoban, stvar je pojedinca....meni je hornet udobniji jer mi je položaj sjedenja na njemu ugodniji nek na fz-u(preuzak mi volan  :shock: )...

ma ugl, ne da mi se više namatat...kaj god da odabereš, sretno s tim  :mrgreen:  (y)

majstore svaka čast, stvarno si ga nadrobio  :shock:
(bratić ima horneta 07 , a moj se vidi i sve što ću reći na ovo tvoje "daj molim te" )
molim bez uvrede (y)

pokretaču teme:
biraj koji ti je ljepši i za koji imaš lovu
(svaki ima pluseve i minuse)