Honda INTEGRA 750

Cvitalo said:
Ne znam za 2014. al nova ima tri sportska moda dok stariji modeli imaju samo jedan. Ima razlike i u suspenziji al ko kaže da je nešto bolje od nečeg drugog. Ne bi se opterečiva puno.

Jedino ne znam koju si provoza kad si reka da ti je tisna u kolinima. Na novoj su to riješili.

al ta nova nije od 2014 ?
provoza san onu stariju,nekako mi se ona plastika činila dosta blizu kolina  8)
 
A sidi u dućanu na novu pa ćeš skužit. Plastika ispred nogu u visini kolina na bočnim stranama je skraćena na novoj i ne strši prema vozaću. A od koje godine to vridi ne znam.
 
Ako ima ko oni povišeni Givi vjetrobran šta se gleda kroz njega, ja imam isti samo normalne visine. Da se trejdamo šema ovo ono.
 
Cvitalo said:
Ako ima ko oni povišeni Givi vjetrobran šta se gleda kroz njega, ja imam isti samo normalne visine. Da se trejdamo šema ovo ono.
Di ces kupovat vjetrobran sta se gleda kroz njega
To nikad nije dobra kombinacija


Sent from my internet mobile device
 
Nemam ja love ka ti kur*it se sa razvikanim žutin kacigama. A iman i iskustva sa vizirima.
 
Cvitalo said:
Nemam ja love ka ti kur*it se sa razvikanim žutin kacigama. A iman i iskustva sa vizirima.
Pazi
Odi na forumu pamet nije jaca strana tako da sve tribas crtat jer te ne razumu
Znaci oces rec da nemas za top kacigu kroz koji ne puse i koja je odlicna pa bi zato tia ima veliki vizir koji bi te onda stitia od vitra
A iskrivljena slika i kad je vizir sporak te ne interesira i isto kad ima vitra pa kad vizir radi ka jedro pa te baca livo desno isto te ne interesira




Sent from my internet mobile device
 
Cvitalo said:
A sidi u dućanu na novu pa ćeš skužit. Plastika ispred nogu u visini kolina na bočnim stranama je skraćena na novoj i ne strši prema vozaću. A od koje godine to vridi ne znam.

manje više meni je gotovo sve malo osim xadv,on mi taman  (y)
ja sa svojih 196 na ovom new t maxu izgledan ko da vozim nesta od 50ccm  :LOL:
zato mi je integra i zakon,ima je komad a meni osobno je i jako lip motor  (y)
 
seki22 said:
A iskrivljena slika i kad je vizir sporak te ne interesira i isto kad ima vitra pa kad vizir radi ka jedro pa te baca livo desno isto te ne interesira

Jesan ti lipo reka da iman iskustva sa vizirima? Pametnome dostaby Joke. Kad sam ja isprobava šeme sa vizirima ti si pita šta ovi barba radi.  :cool:

DA-IM said:
ja sa svojih 196 na ovom new t maxu izgledan ko da vozim nesta od 50ccm  :LOL:
zato mi je integra i zakon,ima je komad a meni osobno je i jako lip motor  (y)

Poprilično sam siguran da je Dvoguziby Seki veći od Integre. Integra je teža, ima veća kola, neloš razmak između suvozača i vozača al DoubleAss ima mislim 5 cm veći međuosovinski razmak.
 
Cvitalo said:
Jesan ti lipo reka da iman iskustva sa vizirima? Kad sam ja isprobava šeme sa vizirima ti si pita šta ovi barba radi.  :cool:
Da naravno bas smo komentirali vidi ovog jedrilicara
Vjerojatno kriva bleta
A onda si se pojavia u cromota



Sent from my internet mobile device
 
Ovih dana prešao prvih 200-tinjak kilometara i ukratko prvi dojmovi su odlični.
Otprilike san definira gdje ću u kojem modu voziti. Pa van grada definitivno u manualu, jer najbolje sam definiram u kojoj brzini ću u zavoj i koliko da rastagnem u kojoj brzini iz zavoja...Puno je lakše mijenjanje  s tipkama nego što sam mislio, sami prsti idu na tipke. Dok sam vozio u automatskom modu stalno san ionako reagirao pred zavoje i tipkao nižu brzinu.
 
aprilliaaa said:
Ovih dana prešao prvih 200-tinjak kilometara i ukratko prvi dojmovi su odlični.
Otprilike san definira gdje ću u kojem modu voziti. Pa van grada definitivno u manualu, jer najbolje sam definiram u kojoj brzini ću u zavoj i koliko da rastagnem u kojoj brzini iz zavoja...Puno je lakše mijenjanje  s tipkama nego što sam mislio, sami prsti idu na tipke. Dok sam vozio u automatskom modu stalno san ionako reagirao pred zavoje i tipkao nižu brzinu.

nisi se pohvalio i nisi metnuo sliku, sram te bilo (y)
di je završio sw i koliko je na kraju imao km?
 
aprilliaaa said:
Ovih dana prešao prvih 200-tinjak kilometara i ukratko prvi dojmovi su odlični.
Otprilike san definira gdje ću u kojem modu voziti. Pa van grada definitivno u manualu, jer najbolje sam definiram u kojoj brzini ću u zavoj i koliko da rastagnem u kojoj brzini iz zavoja...Puno je lakše mijenjanje  s tipkama nego što sam mislio, sami prsti idu na tipke. Dok sam vozio u automatskom modu stalno san ionako reagirao pred zavoje i tipkao nižu brzinu.
Bez slike se ne racuna
A di ces sad sa kacigon


Sent from my internet mobile device
 
Onda čestitamo! Nabavija iz Italije? 750 ili 700? E...i di je SW sad? Slike!  (y)
 
da me šago nije slika kad san je preuzima nebi ima slike :afro: ne držin baš do slikavanja
kaže mi prijatelj da me vidija negdi na internetu, a ja nema pojma :)
SW je u njuškalu
 

Attachments

  • IMG-7fcd2a778c4291c88bc3c25cfc948c6d-V.jpg
    IMG-7fcd2a778c4291c88bc3c25cfc948c6d-V.jpg
    75.2 KB · Views: 271