Honda INTEGRA 750

fala svima na dobrin željama :)
i ja jedva čekan da mi prođe prvi servis da se mogu opustit
nisan nikad nešto patija od potrošnje, ali kod integre je stvarno začuđujuće mala...4,5 l/100 km, to je grad 1/3 i lokalne ceste 2/3
računan ako ostanen ispod 5 kad još malo žeće buden vozija da ću bit prezadovoljan, jbga kad s 8 i ... pade ispod 5 bome nije loše
 
aprilliaaa said:
da me šago nije slika kad san je preuzima nebi ima slike :afro: ne držin baš do slikavanja
kaže mi prijatelj da me vidija negdi na internetu, a ja nema pojma :)
SW je u njuškalu

Izvanredan skuter, čestitam! Da ima ispod zica plac za barem jednu kacigu i nekih 10 konja više, ja danas nebi vozio C650 Sport... :D
 
Nije ga lako uvatit kad je brz ko munja
e121e2d8ad7f45fb59426ddc55e9480f.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 
U mene na ukrcaju ova dvojica,isto ovaj s X ADV kaze da je motor cudo
ff41c6a25423037a76c813c59a673c5b.jpg


Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

 
Cvitalo said:
Čorluka sritno dalje i nadam se ipak nekom preokretu u budućnosti i vraćanju na motor.

Dobro doša natrag!  :mrgreen: Samo koliko se sićam (evo provjerija sam) NC ti je bija slab. Sad ćeš zbog kćeri uzet Integru da je oboje možete vozit. Tebi će bit preslaba, a ona će brzo pozelit nesto drugo. Samo pazim da ne bi nešto falija pa popravlja posli. I integra nije baš toliko niska za sidit ka ostali skuteri.

NC obični model je 4 cm niže sidalo, a prije par miseci sam sidija na spuštenoj africi i prva liga je bija osječaj na mojih 173 cm. Nimalo glomazna kako inače izgleda a ni težinu nisam osjetija.
 
Cvitalo said:
Dobro doša natrag!  :mrgreen: Samo koliko se sićam (evo provjerija sam) NC ti je bija slab. Sad ćeš zbog kćeri uzet Integru da je oboje možete vozit. Tebi će bit preslaba, a ona će brzo pozelit nesto drugo. Samo pazim da ne bi nešto falija pa popravlja posli. I integra nije baš toliko niska za sidit ka ostali skuteri.

NC obični model je 4 cm niže sidalo, a prije par miseci sam sidija na spuštenoj africi i prva liga je bija osječaj na mojih 173 cm. Nimalo glomazna kako inače izgleda a ni težinu nisam osjetija.
Ocemo onda na Africu ili CT
Grom i pakao
Cak mi se i ovi NC pocea svidat kad vidin bobetkov
Lastane pomozi....


Sent from my internet mobile device
 
aprilliaaa said:
je jučer san put tamo vozika...
želin šta prije odradit prvi servis

A da nisi i u subotu priko Splitskog nadvožnjaka iša Solin-Omiš?
 
Majke ti mile pocelo ga pratit po gradu....
Aprilia posta si INFLUENCER

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

 
da sekiju malo razjasnin... :police:
u manualu stalno vozin, posta mi je automatizam
kad ga slučajno prebacin u automatski mod recimo sport 3 što je ka najsportskije, pari mi da san izgubija 10 ks
jednostavno u manuallu ima 900 điri više i moš ga razvlačit koliko treba i ideeee...
 
aprilliaaa said:
da sekiju malo razjasnin... :police:
u manualu stalno vozin, posta mi je automatizam
kad ga slučajno prebacin u automatski mod recimo sport 3 što je ka najsportskije, pari mi da san izgubija 10 ks
jednostavno u manuallu ima 900 điri više i moš ga razvlačit koliko treba i ideeee...
Odlicno.....
Nego ako si u manualu recimo u drugoj brzini i vozis 20 kmh ili slicno jel ti sam pribaci u prvu brzinu
Cujem da je nekima tako....mozda san krivo svatia


Sent from my internet mobile device
 
u manualu si i staješ, on će sam do 1. spustit, tako ti je i s drugon, prije samog stajanja on prebaci u 1.
 
Uzmi u obzir da je aprilji šta je reka 900 điri više pa je vjerojatno cila konfiguracija brzina drugačije raspoređena nego na starijim modelima.

aprilliaaa said:
da sekiju malo razjasnin... :police:
u manualu stalno vozin, posta mi je automatizam
kad ga slučajno prebacin u automatski mod recimo sport 3 što je ka najsportskije, pari mi da san izgubija 10 ks
jednostavno u manuallu ima 900 điri više i moš ga razvlačit koliko treba i ideeee...

To mi je baš čudno šta govoriš jer po tome ispada da su ostavili stare postavke modova na manje điri i da u S3 modu ne ide do kraja u đire. Da nije možda takav dojam samo? Jer i na ranijim modelima su pokušavali u manualu ubrzavat u usporedbi sa automatikom i nisu je uspili pobjedit nikako.

aprilliaaa said:
u manualu si i staješ, on će sam do 1. spustit, tako ti je i s drugon, prije samog stajanja on prebaci u 1.

Oćeš reć da npr. čak ispod 10km/h neće ubacit u prvu u vožnji? Ako su to uspili napravit onda su ga doveli do savršenstva.
 
E to i mene zanima.ovo za 10 kmh ili 20.ako ne zelis stat nego jednostavno sporo se vozis medu autima ili slicno a on ti ubaci automatski u prvu a ti si u manual modu
Prvo da recen da nisan bas 100% ulazia u problematiku DCT-a tako da nisan bas vican
jel postoji nadogradnja DCT tj jel to moguce softverski napravit i jel DCT ide na sve motore isti ili ima varijacije.mislin sofver.naravno da mehanicki djelovi nisu isti
Recimo Integra dal ima isti DCT kao Africa Twin tj jel se softverski da to upgrejdat
Ako san svatia najnoviji DCT je trenutno u Africi Twin.jel to najnoviji softver koji se moze recimo primjenit na Integri ili Crosstoureru ili je softver posebno za svaki motor.i naeavno ako imas npr staru integru jel moguce instalirat novi softver(ako je samo o tome rijec) sa nove integre
Mozda pitsn gluposti ali kazem.... nisan ulazia detaljno u problematiku


Sent from my internet mobile device