Honda INTEGRA 750

Barba kad cemo opet sist u Eureke da vidin to cudo[emoji6]

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

 
Ajde neka si je uzea. Dugo si pikira na nju. (y)

Mogli bi sad napravit i pravi mali moto skup. Već nas je do sad bilo troje sa Integrama i zamisli dvi su bordo. Ili je ova tvoja crvena?

Nisam ti tija ranije pisat o modovima jer nisam zna koji je model. Proba sam u manualu vozit i da se. Isto linost pobijedi, a imaš i 3 sportska moda koji pokrivaju sve opcije. Al ako imaš volje u manualu, još bolje. Doduše lako uđe u crveno pa nikad nećeš imat duže ubrzanje ka na 3 crtice, al to i nije toliko važno.

Kako ti se čini osjećaj snage u odnosu na SW-a? Meni je recimo nakon NC-a Burgman bija užasno uspavan i bez žara.
 
Oces dirat vizir.....
I koji si  kufer stavia.......
Oce ti bit dovoljan jedan nakon SW?
Bocne bisage?
Nemoj ga sad parkiravat ka i SW da se ne moze proc trotoaron ili isprid one butige o cipela ili cega vec.nego na uzbrdicu


Sent from my internet mobile device
 
dobra je integra,i ja se zaljubio na prvi đir nakon tmaxa  (y)
koja kriva percepcija kad vidin kolegu na integri
mislio ono 20 god,mlađi ćoek.
btw,boju bi samo ka u cvitala  :cool:
 
cvitalo, ovo je zadnji model iz ove godine i kad se vozi u manualu blokada je dignuta za 900 điri i nisan je dotaka u vožnji, doduše ka u razradi san :LOL:
ma koji god automatski mod odabra uvik mi je došlo da sam dodatno reagiran...brzina dvi niže prid zavoj i iz zavoja kako ja oću da ga malo duže razvučen
tako da mi se čini kako ću automatske modove koristiti kad se malo opuštenije vozin
seki, ne pidi :jesus: iman dva kufera jedan za svaki dan od 47 l i maxiju od 56 l s gradelom na poklopcu
 
DA-IM said:
dobra je integra,i ja se zaljubio na prvi đir nakon tmaxa  (y)
koja kriva percepcija kad vidin kolegu na integri
mislio ono 20 god,mlađi ćoek.
btw,boju bi samo ka u cvitala  :cool:
jbga i ja sebe znan privarit pa pomislin da iman 20 :jesus:
boju san prvo odabra ounu srebrenu s crvenin štrikan, bila mi je najlipša, onda me sutradan nazove šago da za ovu godinu ima samo crvena i neka siva
odabra san crvenu i sad kad je gledan najlipša mi je od svih, a to su rekli svi koji su je uživo vidili, a i malo subjektivnosti ne škodi :)
 
aprilliaaa said:
jbga i ja sebe znan privarit pa pomislin da iman 20 :jesus:
boju san prvo odabra ounu srebrenu s crvenin štrikan, bila mi je najlipša, onda me sutradan nazove šago da za ovu godinu ima samo crvena i neka siva
odabra san crvenu i sad kad je gledan najlipša mi je od svih, a to su rekli svi koji su je uživo vidili, a i malo subjektivnosti ne škodi :)
Boja je ja mislin ista ka od uljare 2008 godiste,al opet si svoj na svome s bojon ka i na prvon sw-u
[emoji6]

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

 
koja je to god,ustvari i koliko si ti visok ?
ja znam da neman mista previše sa svojih 195 na onom prijašnjem modelu  :cool:
 
aprilliaaa said:
cvitalo, ovo je zadnji model iz ove godine i kad se vozi u manualu blokada je dignuta za 900 điri i nisan je dotaka u vožnji, doduše ka u razradi san :LOL:
ma koji god automatski mod odabra uvik mi je došlo da sam dodatno reagiran...brzina dvi niže prid zavoj i iz zavoja kako ja oću da ga malo duže razvučen
tako da mi se čini kako ću automatske modove koristiti kad se malo opuštenije vozin
seki, ne pidi :jesus: iman dva kufera jedan za svaki dan od 47 l i maxiju od 56 l s gradelom na poklopcu
E taj te pitan.znaci 56ltr maxia di mogu relativno lipo dvi kacige
U ovi od 47 ltr mozda mogu ali tesko pa se ruvinaju ili nikako ako jos imas rukavice ili koju pizdariju u kuferu.....
Znaci nova novcijata.......jesi vidia oni X-Adv sta nije na prodaju(???) u Sage i Africu AS(steta sta nema DCT)

PS.
Sad ces konacno bit brzi od temaxa....ali samo sa 3 crtice na DCT i Kralja sa malossijem.....ovi dvoguzni je cujen munja sa costom ili cime vec....
Kazu da skida motore od 115 ks......


Sent from my internet mobile device
 
900 okretaja više? E to je već nešto. Al opet mi je čudno na 3 crtice da ti triba još niže šaltat. Ne znam jel na tvom  još uvik ista šema, al meni kompjuter pamti agresivnost u vožnji zadnjih par minuta i prema tome se prilagođava. Probaj duže na 3 crtice vozit agresivno pa vidi jel ti triba šaltanje u nižu. Iako, ponavljam, ako ćeš se izvježbat na maunalno možda je to i bolje. Al po meni je onda najbolje manualno vozit stalno, jer se čovik lako odvikne. Al svak prema sebi odredi šta mu paše. Bitno je da ima mali miljun opcija stilova vožnje.

Aprilia jel ti paše položaj za volanom? Nije ti presportski? Ja i ekipa smo svi podizače stavili.

Seki ima i za integru neki čip booster, a moš i kraći/duži lanac stavit.
 
seki22 said:
E taj te pitan.znaci 56ltr maxia di mogu relativno lipo dvi kacige
U ovi od 47 ltr mozda mogu ali tesko pa se ruvinaju ili nikako ako jos imas rukavice ili koju pizdariju u kuferu.....
Znaci nova novcijata.......jesi vidia oni X-Adv sta nije na prodaju(???) u Sage i Africu AS(steta sta nema DCT)

PS.
Sad ces konacno bit brzi od temaxa....ali samo sa 3 crtice na DCT i Kralja sa malossijem.....ovi dvoguzni je cujen munja sa costom ili cime vec....
Kazu da skida motore od 115 ks......


Sent from my internet mobile device


Nije brzi ja sam zaminija novog t maxa 530 za novog X adv doslovno san sija na motor s motora i cca 20% je po kicmenom senzoru X adv jaci i ide bolje u svim rezimima voznje pogotovo na autocesti na 4100 okretaja drzi 140 kmh ,dok t maxyu triba 6200 okretaja za istu brzinu.

O povlacenju iz zavoja necu ni pricat
Ostalo cemo vidit kroz km tek imam prvi servis s x adv pa bumop videli na punom gasu sta radi
 
ma seki samo zafrkaje
cvitalo, 900 điri više u manualu nije za podcijeniti :wink: sve u svemu nisan "normalan" korisnik :LOL:
prvi je ima na knap mista za kolina (ako si oko 190i više), a već dvitri g. su redizajnirali plastike na tom dijelu i ima mista za sve uzraste :)
 
ko samui said:
Nije brzi ja sam zaminija novog t maxa 530 za novog X adv doslovno san sija na motor s motora i cca 20% je po kicmenom senzoru X adv jaci i ide bolje u svim rezimima voznje pogotovo na autocesti na 4100 okretaja drzi 140 kmh ,dok t maxyu triba 6200 okretaja za istu brzinu.

O povlacenju iz zavoja necu ni pricat
Ostalo cemo vidit kroz km tek imam prvi servis s x adv pa bumop videli na punom gasu sta radi

Vec si proda maxa  :misli: :LOL: :LOL: :LOL:

Jebeno!

Hocu đir na xadv
 
Nu
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    403.6 KB · Views: 221
seki22 said:
......................
Znaci nova novcijata.......jesi vidia oni X-Adv sta nije na prodaju(???) u Sage i Africu AS(steta sta nema DCT)

PS.
Sad ces konacno bit brzi od temaxa....ali samo sa 3 crtice na DCT i Kralja sa malossijem.....ovi dvoguzni je cujen munja sa costom ili cime vec....

......................

Sent from my internet mobile device

Koliko ja znam Afica AS može se dobit sa DTC menjačem

Inače @aprilliaaa čestitke i barem toliko sretnih km kao sa SW-om.

 

Attachments

  • 2018_africa-twin-adventure-sport_1.jpg
    2018_africa-twin-adventure-sport_1.jpg
    132.4 KB · Views: 128
Tmax said:
Koliko ja znam Afica AS može se dobit sa DTC menjačem

Inače @aprilliaaa čestitke i barem toliko sretnih km kao sa SW-om.
Znan da ima nego ova u Sage nema


Sent from my internet mobile device
 
ko samui said:
A di su ti tu nalju stavili......
Zasto ne na vilicu........
Kazes odlicna jel.......
Oko 20 iljada ako ne i vise kn razlike nego Integra.......
Hm......jel opravdava tu razliku

Inace Integra mi se nikako nije svidala na pocetku ali ovaj model u Cvitala bas lipo figura.Ono, nije lipotica pogotovo gledajuci sa strane ali je OK
Pored Kralja ili remenka i dvoguznog bas mocno figura i bogami ide to.Kralj sa malossijem tesko to prati.......neznan kakva je situacija sa remenkom ili dvoguznim sa costom ili slicno....
A potrosnja 3,9 ltr..........

Skoro pa savrsen skuter........fali zna se vec sta.da se ne ponavljan.meni osobno to je velika mana ali boze moj “ko san ja da joj suuuuuudin”



Sent from my internet mobile device