Honda INTEGRA 750

aprilliaaa said:
K@N cca 500 kn
Rapid bike cca 600 eur
Lancanik nesto ispod 200 kn
Uracunaj tu i ruke...za ugradit RB moras dosta toga raskopat i mestar mora da je strucan...

Gore je po motor linjat ga nego ga razvlacit,to sta se tice dugovjecnosti
Prominija san ulje na cca 10500 km i ni kapi nije trebalo dolivati u tom intervalu a nisan ga stedija

Hvala na odgovoru..Koja ti je sad razlika kad si sve to uradio,ti vrv sa svim sto si odradio imas jedno 10ks vise? Kako je sa rapid bike tu valjda treba da se nasteluje posle nesto ili neko mapiranje cini mi se?
Gledam sta bih mogao prvo da odradim,naravno finansijski sam ogranicen pa inda prvo ovo sto je jeftinije,mozda da probam sa lancanikom..
 
Tane said:
Hvala na odgovoru..Koja ti je sad razlika kad si sve to uradio,ti vrv sa svim sto si odradio imas jedno 10ks vise? Kako je sa rapid bike tu valjda treba da se nasteluje posle nesto ili neko mapiranje cini mi se?
Gledam sta bih mogao prvo da odradim,naravno finansijski sam ogranicen pa inda prvo ovo sto je jeftinije,mozda da probam sa lancanikom..

Ono sto sam ja citao (jer i ja hocu to da uradim) je da ako napred stavis manji zub motor dobija na ubrzanju a gubi malo na maksimalnoj brzini (neki kazu i da ne mora da izgubi) i na visim obrtajima ce ti biti kad ga vozis istom brzinom nego fabricki (tipa ako ti je u 4 na 50 kmh bio na 3000rpm sad ce da bude na npr 3200,3300).Isto to se dobija ako na zadnjem dodajes zube.A ako napred dodas zub onda se gubi na ubrzanju a dobija na maksimalnoj brzini i motor ce rasterecenije da radi npr ako stalno vozis dalje relacije pa ides 120,30,40 icice na nizim obrtajima nego sto ti ide sad,a isto to dobijas ako stavis manje zuba pozadi.To je ono kako sam ja razumeo,Imas i sajt gearcomander pa tamo upises sta bi hteo i pokaze t to sve.E sad tamo ne mozes da vidis kako bi to bilo u praksi u smislu kako motor povlaci kao kad sednes na njega pa probas uzivo,kao sto je aprilia napisao svoje iskustvo u voznji.
 
dosta san oko lančanika pokuša saznat na internetu, ima dva tri lika šta su svašta nešto nadograđivali...
načelno je ako se skraćuje prednji ili proširuje zadnji lančanik dolazi do bržeg ubrzanja i skraćivanja konačne brzine...ali ne u svim slučajevima, a taj slučaj je izgleda kod integre
jednostavno ima pre relaksirajuću 6 brzinu i nemoš je napunit đirima nikako te ovo skračivanje će dobro doć u tom pogledu
prije dva dana san stavija lančanik i doslovno dva ti semafora odvozija, tako da neznan još za konačnu kako će se manifestirati
iz prve mogu reći da san odma osjetija slađu reakciju...

ova korona je za popidit :police:
 
aprilliaaa said:
Cek cek
Ti je tiras na preko 7000 giri po gradu.......
Ne dobro......
Mada Dr. Cvitalo mora dat sud


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo da se zatefterim na temu...

:mrgreen:
c61c7382c470d71568902225b5c96a46.jpg
1634c975980294f4f5f1c9cd93ab8624.jpg


Sent from my MI 9 using Tapatalk

 
Jesan moj Cosmo jesan, hvala!

2019. godište, 1800 km, Akrap full s granama, nema točkice na njemu, prezadovoljan sam. Ne odustajen od Španjolske i Portugala u 9. misecu dok ne vidin kako će se ova situacija razvijat, pa neka nje u garaži, a i spasit će mi Tuona jer sam s njim već 11000 od 8. miseca učinija...

:D

Sent from my MI 9 using Tapatalk

 
Sad ce vas sve sa Iksadeveima aprilja oderat sa nabudenom integrom[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Getriba said:
Ima ih sve vise i vise. Ocito je vrlo dobra.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Integra ili X-adv???


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Integra ili X-adv???


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hbga nisam quotao ali zadnjih par postova o tome, mislio sam na X-adv


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
DiAbLeRo said:
Jesan moj Cosmo jesan, hvala!

2019. godište, 1800 km, Akrap full s granama, nema točkice na njemu, prezadovoljan sam. Ne odustajen od Španjolske i Portugala u 9. misecu dok ne vidin kako će se ova situacija razvijat, pa neka nje u garaži, a i spasit će mi Tuona jer sam s njim već 11000 od 8. miseca učinija...

:D

Sent from my MI 9 using Tapatalk
Jedva čekam tvoju recenziju, tj usporedbu.
 
DiAbLeRo said:
Jesan moj Cosmo jesan, hvala!

2019. godište, 1800 km, Akrap full s granama, nema točkice na njemu, prezadovoljan sam. Ne odustajen od Španjolske i Portugala u 9. misecu dok ne vidin kako će se ova situacija razvijat, pa neka nje u garaži, a i spasit će mi Tuona jer sam s njim već 11000 od 8. miseca učinija...

:D

Sent from my MI 9 using Tapatalk
Cestitam na kupnji, boja onako malo pederasta, ostalo top :) :).
Cekam recenziju, najvise ne zanima dct, tj ima li razlike od starijih godina.
 
massa.st said:
Cestitam na kupnji, boja onako malo pederasta, ostalo top :) :).
Cekam recenziju, najvise ne zanima dct, tj ima li razlike od starijih godina.
Pa reka je Aprilja da ima
Od 2018 ili cak od 2019 ide 1000 giri vise prije blokade
Tako je Aprilja napisa
Integra i X-adv imaju isti motor pa je vjerojatno i DCT isti


Sent from my iPhone using Tapatalk