Honda NT1100

Susjed ju je kupil... u petak smo je zalili..
Nisem je išel probat jer smo imali več par pivi v guzici tak da smo je sam turirali v garaži🤣 rekel je da če dat za probat.
Na izgled... zadnji kdaj mi je lijep...sprednji totalno bezveze..ko neki skuter...
Ništa posebno,motor totalno bez emocija... ja ako bi več kupoval u tom segmentu,definitivno tracer9 prije ronde..
 
Honda će u klasu putnih tourera staviti 160 konja onda kada to bude standard u maksi skuterima... uglavnom, ono što već rekoh, Honda je motor koji koristi staru provjerenu tehnologiju i na temelju toga glumi veliku kvalitetu, no time je amputiran svaki adrenalinski užitak osim užitka da nisi stalno kod mehaničara...


Honda je reputaciju kvalitete i pouzdanosti izgradila u vrijeme kad su praktički svake godine izbacivali 5 novih agregata, u svim mogućim klasama. Od 2008. na danas, jednostavno su odustali od tržišta motora veće zapremine kao nečega što im je osobito bitno, i muzu mršavu, polukrepanu kravu dok ne dođe struja.
 
  • Like
Reactions: Napier
Baš sam se pitao di je glavni kuvar na forumu, da baci začin na kraju.
Motajmo kablove.
AT je potpuno nov proizvod i ide po starom sistemu, dvije godine pa facelift, dvije godine, pa generalno preuređenje.
Kroz gej ju i krizu 2008 je japan najviše propao.
 
Honda je reputaciju kvalitete i pouzdanosti izgradila u vrijeme kad su praktički svake godine izbacivali 5 novih agregata, u svim mogućim klasama. Od 2008. na danas, jednostavno su odustali od tržišta motora veće zapremine kao nečega što im je osobito bitno, i muzu mršavu, polukrepanu kravu dok ne dođe struja.
Ima smisla, ali prodajni rezultati su nesto drugo. Vise gledaju ovo drugo.
 
Izgleda za q. Kao i africa twin. Etooo morao sam to reci aaaaa. Sad me ubijte.

Ko onaj novi aprilia skuter zgleda.

Stvar osobnog ukusa. Nemoj zamjeriti.
 
Pred malo je stajao u Ri ispred salona jedan probni ali kao sto je netko gore vec rekao totalno dosadan i bez emocija motor...cak nisam imao volju žicat probni đir.....isto kao i kod auta sve se svelo na digitalni kokpit i dugmice dok su emocije izostale...e kad se sjetim pred dosta godina cb 1300 u istom tom salonu...e to su bile emocije 😀