Honda RC213V-S 2015

jota said:
Što opravdava takvu cjenu ?.
Gledas GP stroj homologiran za cestovnu upotebu,dali kosta 200000 eura ili manje,mozda i vise nije toliko bitno jer je ovo vrhunac razvoja i bez obzira na cijenu biti ce razgrabljen...
Mi smrtnici mozemo samo slinit nad izabranim materijalima pri izradi ovog stroja i nagadjati da bi mi to ipak malo bolje slozili :p:p:p
Iskreno ds iman love mene nebi zanimalo koliko kosta nego bi me vise brinulo kako doci do ovog bisera tehnike
 
jota said:
Što opravdava takvu cjenu ?.

digging bill said:
Treba pitat Hondu,bila je izlozena do Marquezove skoro su identicne.

upravo to, pravi GP stroj prilagođen za cestu.
Road going RC213V-S Prototype

Developed by Honda Racing Corporation (HRC) and Honda Motor, the RC213V-S is a road going prototype of the awesome Championship winning MotoGP RC213V machine. Inspired by, and developed with input from many legendary GP riders, the RC213V-S Prototype is set to be the ultimate road going motorcycle.
 
cadjo said:
Gledas GP stroj homologiran za cestovnu upotebu,dali kosta 200000 eura ili manje,mozda i vise nije toliko bitno jer je ovo vrhunac razvoja i bez obzira na cijenu biti ce razgrabljen...
Mi smrtnici mozemo samo slinit nad izabranim materijalima pri izradi ovog stroja i nagadjati da bi mi to ipak malo bolje slozili :p:p:p
Iskreno ds iman love mene nebi zanimalo koliko kosta nego bi me vise brinulo kako doci do ovog bisera tehnike

(y)  (y)
 
jota said:
Što opravdava takvu cjenu ?.

Otprilike toliko košta i timovima koji ju kupuju u GP-u ako se ne varam.
To bi trebala biti razvodnjena verzija RC213V.

U suštini street legal production racer, ako se ne varam, dakle stroj na kojem trenutno Aoyama, Hayden i Redding rundaju.

Pretpostavljam da nije baš identičan stroj, ali da su tu negdje.
 
Angie said:
Otprilike toliko košta i timovima koji ju kupuju u GP-u ako se ne varam.
To bi trebala biti razvodnjena verzija RC213V.

U suštini street legal production racer, ako se ne varam, dakle stroj na kojem trenutno Aoyama, Hayden i Redding rundaju.

Pretpostavljam da nije baš identičan stroj, ali da su tu negdje.

ni blizu..1.3mil je samo lizing na godinu dana..poslije vracas motor u Hondu :mrgreen:
 
gastajbarter said:
ni blizu..1.3mil je samo lizing na godinu dana..poslije vracas motor u Hondu :mrgreen:

Hm, bio sam u uvjerenju da je prod. racer relativno jeftin, ali izgleda da sam bio u krivu.
 
Ali je i to previse za to govno od motora koje im je Honda uvalila
 
Ceki said:
Ali je i to previse za to govno od motora koje im je Honda uvalila
   
I lisica je rekla da je grožđe nezrelo jer ga nije mogla dobavit. :misli:
 
Ceki said:
Pa kaj velis da ta Honda koju su dobili valja te novce ?
Ne valja, zato će novi model i imat pneumatske ventile.
Već se u Valenciji vidi razlika u konačnoj brzini.

:wink:


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Ceki said:
Pa kaj velis da ta Honda koju su dobili valja te novce ?
 
Da ih imam sigurno bi je kupio i stavio u dnevni boravak i sjedeći na njoj gledao TV .Ponekad bi i zaspao ,to sigurno.Nebi je vozio po kiši a ni po ovom mom neasfaltiranom putu. :LOL:          (y)   
Ah da,zaboravih Grobnik.Sigurno bi otišao da vidim koje bi vrime sa njom napravio.Eto toliko da  se malo vratim na pistu. :mrgreen: