Honda RC213V-S 2015

Fracha said:
Nova Honda CBR 1000RR za 2015god....  :LOL: Strava i užas! (nadam se da je fotošop)  :mrgreen:
moš si mislit... :LOL:
 
Zanimljivo slušat kako Suzuki čita engleski  :LOL:
 
Interesantno i pomalo cudno  :misli:

Prema Hondinim podatcima cestovni motocikl težak je 188 kg što definitivno nije malo. Tome se može doskočiti sportskim kitom koji Honda nudi uz ovaj motocikl, a koji njegovu težinu spušta na 165 kg. Pomalo razočaravajuća je i snaga s kojom RC213V-S barata. Službena brojka je 157 KS pri 11.000 o/min, dok sportski kit istu diže na više od 210 KS. Svaki valsnik mora se obavezati da će kupljeni motocikl biti garažiran, te da će se servisirati kada je to Honda predvidjela.

Ako se pak pitate što je od natjecateljskog primjerka ostalo na ovom cestovnom motociklu onda morate pročitati sljedeću rečenicu. Baza je isti V4 motor obujma 999 ccm, spremnik goriva je i dalje ispod sjedala motocikla, a tu si i ista stražnja vilica, klizno kvačilo, magnezijski Marchesini naplatci, Öhlinsov ovjes i večina Brembova kočionog sustava. Umjesto karbonskih diskova ovdje se naime nalaze oni čelični. Prve primjerce cestovno legalnog MotoGP motocikla Honda će kupcima početi dostavljati krajem godine.

Izvor: Automotoportal
 
Dobar tajming prezentacje motora od 200iljada, trenutno najgori motor u takmicenju  :LOL:
 
tibor_zg said:
Srdoč bu ziher piknul jednu :mrgreen:

bez obzira što je još prototip i kaj bu skupa ko suho zlato ja ju lajkam 8) i to fest :mrgreen:

Volio bi da uzmu jednu, ma da nisam čuo u firmi išta o tome...
 
više konja Ima moj hornet sad kad je stavljen Dynojet kit, a košta ka čunga-lunga  :mrgreen:

P.S. Još mu je dorađena geometrija ....
 
...More powerful bikes in Honda’s US range include the VFR800 (and it’s a V4!), ST1300, Goldwing, Valkyrie, F6B, CB1000R, CBR1000RR and CBR600RR. We’d be surprised if the forthcoming Africa Twin doesn’t beat it, too.  :LOL:

 
S obzirom na cijenu sumnjam da ce iko uspjeti da dobije neki primjerak na testiranje, ali bas me zanima sta su htjeli postici sa ovim modelom  :misli:
 
Lose sam se izrazio. Mislio sam na testove raznih likova po YT. Vise volim pogledati takve testove gdje obicni vozaci voze motor i daju svoje iskrene utiske. Sve manje citam testove velikih magazina posto su svi postali sterilni sa klasicnim floskulama i politicki korektnim ocjenama  :palacdolje:
 
buahaha šta je ovo
http://www.visordown.com/motorcycle-news-new-bikes/us-spec-honda-rc213v-s-makes-less-power-than-a-cbr600rr/27828.html

ameri samo 100ks imaju lol
 
miki_28 said:
Lose sam se izrazio. Mislio sam na testove raznih likova po YT. Vise volim pogledati takve testove gdje obicni vozaci voze motor i daju svoje iskrene utiske. Sve manje citam testove velikih magazina posto su svi postali sterilni sa klasicnim floskulama i politicki korektnim ocjenama  :palacdolje:

:LOL: :LOL:
 
Mocippaldi said:
Znam na sta aludiras  :mrgreen: Ali su u svakom slucaju iskreniji od velikih igraca  :cool:
 
miki_28 said:
Znam na sta aludiras  :mrgreen: Ali su u svakom slucaju iskreniji od velikih igraca  :cool:

Ono ekipa Sip, Joke, Darth  :mrgreen:
 
Mocippaldi said:
Ono ekipa Sip, Joke, Darth  :mrgreen:
To, to  :mrgreen: Najbolja mi je kombinacija gledanje polu-amaterskih testova na YT i onda citanje utisaka iz prve ruke od iskusnih domacih pilota koji su probali konkretne modele na Grobniku/Navaku/Hungaroringu

 
https://www.youtube.com/watch?v=hqkAz7gDru8

Veli Stoner da je motor užasno jak :LOL:
 
A nu ovo:

http://www.asphaltandrubber.com/bikes/ktm-rc16-price/


:misli: :mrgreen: