HONDA SW-T400

Dali je SW-T400 po vama lider u klasi, ako se uzme u obzir sve tehničke karakteristike dole opisane?

  • Da

    Votes: 40 61.5%
  • Ne

    Votes: 25 38.5%

  • Total voters
    65
Ala otpa mu jedan prednji disk.
Bice koci zadnjon onda.


Send from my Super Kinez

 
Molim vas ko voza sw da mi napiše koliko košta održavanje i kolki su servisni intervali idete li kod ovlaštenih servisera? potrošnja u gradu i lagano krstarenje tu sam videl svakakve cifre od 4 pa do 6.5lit, prvenstveno mi treba za ugodnu vožnju u dvoje,  kakvo je mjesto za suvozača, da ne bi odma dobil žuti karton kod drage...Sad vozam x8 250 i ok je on, al mu fali malo snage za u dvoje na otvorenoj cesti, troši 4lit prosjek ulje mjenjam svakih 4000km, veliki servis na 12tis. Na sw bi imo malo skuplju regu, al ako su ove druge stvari tu negdje volio bi upiknut jednog rabljenog sw u italiji...hvala!
 
po napisanom procjenjujem da će ti biti idealan za tvoje potrebe :)
zasigurno suvozač ima najbolji položaj među maxijima, a to nije samo moje mišljenje nego čitajući neke talijanske forume i oni su došli do tog zaključka
potrošnja prihvatljiva za tu kubikažu, a po litre vamo tamo šta znaći prema dva cilindra koja predu da ih ne čuješ i bez ikakvih vibracija
servis jedan put godišnje ako ne prelaziš godišne više od 10-12 tkm, a to ti je ulje i filter, očistit variomat i kontrola ostaloga...cca 400 kn + ako što od potrošnog materijala treba prominit
i to je to, ništa se ne kvari (y)
 
Slažem se sa aprilliaaa-om a potrošnja je recimo kod mene od 3,8l na laganome krstarenju (sam) sa suvozačicom 4l...gradska 4,3-5 puno ovisi dali zagrijavaš motor prije kretanja ili ne tako da je pametno 10 min prije ga upalit pa imaš i normalnu potrošnju (y)
Šta se tiče komoditete suvozačice jedino fali pojas za vezanje jer ju možeš izgubit ako ti zaspe od komoditete :LOL:
A servis ti je odvisno di ćeš ga radit :wink: ...ja ga vozim iako sam iz Portoroža u Kaštel na Klobučar Auto ovlašteni hondin servis i moram reć jeftino i u nulu tako da nemam nikakvih sekirancija (y)
A ostalo i 10ka bi bila premala ocijena 8)
 
A lomim se između skutera i motora ne možeš imat sve u jednom motoru-skuteru... morat ću napravit neki kompromis...što više surfam više mi modela dolazi u obzir sad gledam NC 750 xa sa dct mjenjačem, gledam potrošnju i zinem mojih 250 ccm troši više od 750, samo me sjedalo suvozača ne oduševljava na slikama nekako mi skučeno i neudobno djeluje... za sad mi je sw t400  (y)
 
Suki44 said:
...ne možeš imat sve u jednom motoru-skuteru...

Možeš, možeš, he, he...

:mrgreen:

Tko pogodi cilj - promašio je sve ostalo...

 
DiAbLeRo said:
Možeš, možeš, he, he...

:mrgreen:

Tko pogodi cilj - promašio je sve ostalo...


T-max?

using Tapatalk

 
Ma ne nego VFR... Lomim ga i krcam ko skuter po gradu, a van grada... Letiiiiiiiiim!

:wink:

Tko pogodi cilj - promašio je sve ostalo...

 
Suki44 said:
A lomim se između skutera i motora ne možeš imat sve u jednom motoru-skuteru... morat ću napravit neki kompromis...što više surfam više mi modela dolazi u obzir sad gledam NC 750 xa sa dct mjenjačem, gledam potrošnju i zinem mojih 250 ccm troši više od 750, samo me sjedalo suvozača ne oduševljava na slikama nekako mi skučeno i neudobno djeluje... za sad mi je sw t400  (y)

Meni je isto Silverwing top skuter,ali sam odustao od njega zbog po meni ipak prevelike težine.
 
A volio bi ga probat osjetit tu težinu, realno 80% vremena sam u gradskoj vožnji i po tome bi mi neki sh 150- 300 bio idealan, ali za ono malo slobodnog vremena  koje mogu odvojit za malo dužu turu sa svojom dragom sw mi je mrak... vidio sam prije par dana bijeli sw talijanske table sa bocnim kuferima ma ljubav na prvi pogled slinio sam ko balavac po njemu...
 
E suki i ja sam se lomio izmedju hondinog crossrunnera i silverwinga ali na kraju je prevladao scoot...idealan po gradu i za koju dulju turu, nema velike potrošnje a kad skokneš u kupovinu ma ni u auto ne stane toliko stvari ko u silverwinga :mrgreen: ...šta se tiče težine ni ne osjetiš tih 250 kila a u gradskoj vožnji lahko je okretan a dosta velik pa te nemogu promašit :cool:
...inače da za koju godinu idem u nabavu novog crossrunnera ali silverwing ipak ostaje doma :wink: