HONDA SW-T400

Dali je SW-T400 po vama lider u klasi, ako se uzme u obzir sve tehničke karakteristike dole opisane?

  • Da

    Votes: 40 61.5%
  • Ne

    Votes: 25 38.5%

  • Total voters
    65
spartacus said:
Ne znam cime sam to povrijedio tvoj ego, ali nisam dosao previse pisati, vise bih volio nesto pametno procitati, pa sve sto sam napisao je usmjereno ka tome da mozda potaknem nekoga da napise nesto vise i detaljnije na samu temu doticnog skutera. Cudi me tvoja reakcija, jer si ti zacetnik teme o Hondi SW i sam ju vozis, pa sam ocekivao od tebe da podijelis vise od onoga sto si ponudio. Ne vidim kakve to veze ima kada sam poceo pisati ?
Nikoga ne vrijedjam za razliku od nekih ovdje, nikome se ne obracam osobno kritizirajuci ga. Obracas mi se ostrim tonom, naredjujes sto da pisem, hmm koji je tvoj problem ? Bijah prije ovdje na forumu pod drugim nickom i napustio sam ga zbog ljudi koji su tu da bi se izivljavali, napuhavali svoj ego .... umjesto da budu korisni drugima i podijele svoja iskustva, jer sam mislio da forum treba tome sluziti.
Vratio sam se jer me dobar prijatelj uvjerio da su se promijenili administratori, da je poboljsano dosta toga, ali sada nakon par dana shvacam da se nije nista promjenilo. I dalje ste ti i jokac glavni klaunovi koji izgleda nemaju pametnijeg posla nego se napuhavati po cijele dane i nadmudrivati, a ono malo pametnih i dobrih ljudi koji su tu s pravim namjerama ne mogu doci do izrazaja niti u jednom postu a da ih se ne zatrpa vasim prepucavanjima. Zao mi je ponovo otici i kapitulirati pred primitivom i gluposcu egocentrika, jer to ne zasluzuju oni dobri koji su spremni dati ne samo informacije nego i pomoci na svaki drugi nacin i unaprijediti sam forum kao i skuterase. Stoga cu nastaviti pisati i sto mi mozes  :LOL:

Bold: (y)


---

@svima: Bez prepucavanja molim. :wink:
 
Za sve one koji kupuju ili misle kupiti sw t400 evo friski informacija...cijena je 68 000kn ...ali je to cijena od 6 mjeseca kad je raden zadnji upit za sw t400...rok isporuke je 20-30dana ukoliko bi ga nasli na nekom od evropski skladista neocarinjenog...ako ga nema onda narudba ide direktno u Japan...kad bi se narucio recimo u sijecnju 2011 rok isporuke bi bio ozujak,travanj 2011...za narudbu je potrebno uplatiti 10 000kn akontacije s tim da nije fiksno moze se dogovoriti........ (y) (y) (y)
 
to samo lud covjek moze uzeti ovako na nevideno uz 25 upitnika oko cijene kapare roka isporuke bla bla... Honda bi trebala malo preispitati situaciju sa generalnim uvoznikom za RH(barem sto se tice skutera)
 
milanche said:
to samo lud covjek moze uzeti ovako na nevideno uz 25 upitnika oko cijene kapare roka isporuke bla bla... Honda bi trebala malo preispitati situaciju sa generalnim uvoznikom za RH(barem sto se tice skutera)
Mi smo za Hondu premali da bi oni ispitivali kakva je situacija kod nas,nažalost...žali bože dobrih proizvoda koje nam ruting onemogučuje da uživamo unjima.  :palacdolje: za ruting
 
pironi-st said:
Mi smo za Hondu premali da bi oni ispitivali kakva je situacija kod nas,nažalost...žali bože dobrih proizvoda koje nam ruting onemogučuje da uživamo unjima.  :palacdolje: za ruting
Dobro receno  (y)
 
I, jel netko u ovoj (mrtvoj) temi na kraju zavrsio na SW-T400 ili ga bar probao?  :mrgreen:
Ne T-max, SW..400.. rekoh.
:wink:
 
ja isto čekam al niš

al ak te zanima TMax mogu svoju babu pozvat pa popričaj s njom, kak ide i to...



Srki
 
Da li je netko bio ili je vlasnik gore navedenih kolesa da malo podjeli s nama iskustva ? Troskovi odrzavanja, potrosnja itd itd vidim ima ih u ponudi u Slo polovnih

Send from my mercedes benz linija 123

 
bojan3000 said:
Da li je netko bio ili je vlasnik gore navedenih kolesa da malo podjeli s nama iskustva ? Troskovi odrzavanja, potrosnja itd itd vidim ima ih u ponudi u Slo polovnih

Send from my mercedes benz linija 123
sve što važi za 600 važi i za 400 pa...
 
Cortez said:
I, jel netko u ovoj (mrtvoj) temi na kraju zavrsio na SW-T400 ili ga bar probao?  :mrgreen:
Ne T-max, SW..400.. rekoh.
:wink:

Ja sam je probao ali samo cca 100km.
 
bojan3000 said:
Jer isti polozaj sjedenja?  potrosnja ? Odrzavanje?

Send from my mercedes benz linija 123

Sve sto ti kaze apriliaa vrijedi, dakle u vecini stvari su 400 i 600 identicni.
Konkretno, potrosnja kod 400 je manja i to mu je glavna prednost. Odrzavanje jednako, polozaj sjedenja nisam siguran, ali mislim isti ili su razlike u nijansama.
Ukratko, ako ga uzmes neces pogrijesiti.  (y)
 
bojan3000 said:
Dojam za 100 km?

Send from my mercedes benz linija 123

Dobar i komfortan skuter. Vrlo miran rad motora (2 cilindra). Dobra zaštita od vetra i dovoljno velik gepek (mada ima večih). Nije sportaš. Od godine 2009 za mene znatno bolji izgled (stariji se mi nekako ne sviđaju - ni SW600). Ako se traži komfort i pouzdnaost i uz to dodamo još dobrobit motora sa 2 cilindra za mene ako ima novca skuter koji je vrijedan razmotre o nabavki.

Ovaj model sam mislio:
Honda_SW-T_400_stpz.jpg
 
Nemam u planu ove godine mijenjati skuter ali bih s x maxa isao na nesto vecu kubikazu jer mi je 250 slabo za dvoje i ponekad kad odem na auto cestu. Taj sw 400 mi je zapeo za oko , volio bih sjesti na isti da vidim polozaj sjedenja 187 sam visok , jedino sto mi upada za oko to je mala colaza sada imam 14/15 na yamahi

Send from my mercedes benz linija 123

 
Kao sto vjerovatno znas,ja sam imao SW T600....pouzdan,kvalitetan to je mozda naj bitnije.....sta mi se nije svidjelo,mali kotaci...evo samo to....i mozda sto je vise za visinu vozaca a ti si 187cm,ovako ja sam 183 i mogu reci kad noge ispruzim da je ok,a kad su na podnici skvrceni,nekako mi nije bas toliko komotan kao sto izgleda,to je moje misljenje....suzuki burgman 650,na kojem sam sjedio,ukratko sto se tice komocije u svim polozajima je max dobar...ali dali je pouzdan i kvalitetan to ti nemogu reci,to pitaj druge....prema trzistu Italije ili Francuske je vise prodavan nego SW T 600....na kraju neznam dali su isti SW T 400 ili 600....vjerovatno da jesu.... (y)
 
corluka said:
Kao sto vjerovatno znas,ja sam imao SW T600....pouzdan,kvalitetan to je mozda naj bitnije.....sta mi se nije svidjelo,mali kotaci...evo samo to....i mozda sto je vise za visinu vozaca a ti si 187cm,ovako ja sam 183 i mogu reci kad noge ispruzim da je ok,a kad su na podnici skvrceni,nekako mi nije bas toliko komotan kao sto izgleda,to je moje misljenje....suzuki burgman 650,na kojem sam sjedio,ukratko sto se tice komocije u svim polozajima je max dobar...ali dali je pouzdan i kvalitetan to ti nemogu reci,to pitaj druge....prema trzistu Italije ili Francuske je vise prodavan nego SW T 600....na kraju neznam dali su isti SW T 400 ili 600....vjerovatno da jesu.... (y)

U tvoju sam pricu upucen , kad si stavio slike svog sw svaki dan sam isao na forum da ih gledam jer ti je skuter izgledao odlicno i boja je bila odlicna , kad si javio da si naj... Nisam mogao vjerovati s obzirom i na zadnju tvoju nesrecu(kradju), kolega mi ima burgman 650 ali to nije skuter za mene , na burgmanu 400 sam sjedio i taman mi lezi polozaj sjedenja ali mi se sw vise svidja izgledom i bolji motor radi dva cilindra , nadam se da cu naletiti negdje da ga vidim uzivo i da sjednem

Send from my mercedes benz linija 123

 
bojan3000 said:
U tvoju sam pricu upucen , kad si stavio slike svog sw svaki dan sam isao na forum da ih gledam jer ti je skuter izgledao odlicno i boja je bila odlicna , kad si javio da si naj... Nisam mogao vjerovati s obzirom i na zadnju tvoju nesrecu(kradju), kolega mi ima burgman 650 ali to nije skuter za mene , na burgmanu 400 sam sjedio i taman mi lezi polozaj sjedenja ali mi se sw vise svidja izgledom i bolji motor radi dva cilindra , nadam se da cu naletiti negdje da ga vidim uzivo i da sjednem

Send from my mercedes benz linija 123
Zato sam i ja najvise uzeo,radi kvalitete opce,ne govorim o sportskom kao t-max,vec ono uzivancija u dvoje...kako si reko da si sjedio na burgmanu 400,onda neces imat problema sa sw t400 ili 600.....i zena mi kaze,kad ja pocmem govorit da cu uzet motor,a ona "nikad takv skuter vise"....njoj se najvise svidao jel ima potporu za leda ( trticu) jel se prakticki nije trebala drzat kad sam naglo davo gas,i tako da ne duljim,neces pogrijesit.....tu u Zagrebu imaju SW T 600 u skladistu,kad ce u salon to neznam,ali se mozes interesirat,pitat ih kad ce u salon pa mozes doc pogledat.... (y)
 
Vidim da je bilo dosta debate o sw-t 400 pa evo novopećeni forumaš a i vlasnik swt400 da vam napišem moja iskustva
...visok sam 175cm i sjedim ko lord :D od kako ga imam napravio sam 2500km i scoot je odličan. Potrošnja mu je 4l kod touring vožnje dok se na auto cesti digne za 0,5l. Ovi podatci su za dvoje na motoru tako da mislim da bi potrošnja još pala da sam bio sam :wink: Đir smo napravili iz Portoroža do Krka i nazad i moram reč da je jako miran kroz zavoje se ga lako vodi, jedino što mi smeta je onaj prednji "velux"  :mrgreen: ali nudi jako dobru zaßtitu od vjetra a i naravno kiše...btw uhvatila me jednom i došao sam suh doma :wink: U Sloveniji ih ima puno polovnih a više manje su svi iz Italije jer su se 400ke prodavale samo tamo. A ako vas šta zanima samo pitajte (y)

evo i kako izgleda