HONDA SW-T400

Dali je SW-T400 po vama lider u klasi, ako se uzme u obzir sve tehničke karakteristike dole opisane?

  • Da

    Votes: 41 62.1%
  • Ne

    Votes: 25 37.9%

  • Total voters
    66
marki said:
ma jel ono tip malo zastruga podom u zavoju  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
meni je ruzna ali jbg-a honda je ipak honda  :mrgreen:

reka si sve o tvom ukusu s time što voziš :mrgreen: :jesus:
a kada bi pomislija zastrugati s time što voziš nebi stiga jer bi već letija priko ceste :mrgreen:  uf...da vidimo tko će reagirat :LOL:
 
joke said:
Neznam kakav je tvoj Engleski, ali tu piše da je prvi variomat kakav ga danas koriste svi skuteri napravio Peugeot, kao što sam i napisao par postova poviše.
Variomat kao takav je sustav prednjih remenica, ali variomatski prenos kod današnjih skutera je sklop koji se sastoji od više dijelova i prvi ih je "spojio" Peugeot.
:zid:
Drago mi je da nas je Joke ( evo i sad profesor Engleskog ) još jednom prosvijetlio. Stvarno se čovik gubi tamo u P&B.
 
dannyghost said:
nisam profesor engleskog, ali tu ne piše da je peugeot bio prvo, već MOTOBECANE :misli:
Upravo to.  :mrgreen: (y)
 
joskob said:
:zid:
Drago mi je da nas je Joke ( evo i sad profesor Engleskog ) još jednom prosvijetlio. Stvarno se čovik gubi tamo u P&B.

Da se razumiješ u tehničke pojmove vjerovatno nebi vozio moto transverstita pa ti ovom prilikom "opraštam". :jesus:
 
joke said:
Da se razumiješ u tehničke pojmove vjerovatno nebi vozio moto transverstita pa ti ovom prilikom "opraštam". :jesus:

To mi stvarno puno znači, sveznadar Joke potkovan veeeeeeelikim tehničkim znanjem  :mrgreen: mi oprašta.
Blago nama šta te imamo.  :cheer:
Idem sada malo učit pa ću i ja jednoga dana se kurčiti po gradu sa probnim skuterima ( naravno bez kacige tako da me svi lipo vide ). :dobar:
 
joskob said:
To mi stvarno puno znači, sveznadar Joke potkovan veeeeeeelikim tehničkim znanjem  :mrgreen: mi oprašta.
Blago nami šta te imamo.  :cheer:
Idem sada malo učit pa ću i ja jednoga dana se kurčiti po gradu sa probnim skuterima ( naravno bez kacige tako da me svi lipo vide ). :dobar:

pa šta si se ti sad uvatija njoke, ima prav čovik se vozat tako...zar nevidiš da je ka maneken :LOL:
 
joskob said:
To mi stvarno puno znači, sveznadar Joke potkovan veeeeeeelikim tehničkim znanjem  :mrgreen: mi oprašta.
Blago nama šta te imamo.  :cheer:
Idem sada malo učit pa ću i ja jednoga dana se kurčiti po gradu sa probnim skuterima ( naravno bez kacige tako da me svi lipo vide ). :dobar:

Ljepo te odgojilo :palacdolje:
 
aprilliaaa said:
reka si sve o tvom ukusu s time što voziš :mrgreen: :jesus:
a kada bi pomislija zastrugati s time što voziš nebi stiga jer bi već letija priko ceste :mrgreen:  uf...da vidimo tko će reagirat :LOL:

javi mi se,pa ti jases nosoroga  :mrgreen: :mrgreen:
a sta se tice struganja,ja nikad necu doc u situaciju da struzem (bar ne svojom voljom :LOL: :LOL:) jer moj se nacin
voznje moze opisat penzionerskim  :starac: :starac:,jbga meni se nigdi ne zuri,pa sam dovoljno puta (brojkom 2) da maksimalno izbjegavam
sljedeci put  (y) (y)
 
marki said:
javi mi se,pa ti jases nosoroga  :mrgreen: :mrgreen:
a sta se tice struganja,ja nikad necu doc u situaciju da struzem (bar ne svojom voljom :LOL: :LOL:) jer moj se nacin
voznje moze opisat penzionerskim  :starac: :starac:,jbga meni se nigdi ne zuri,pa sam dovoljno puta (brojkom 2) da maksimalno izbjegavam
sljedeci put  (y) (y)

ka prvo: ovo je više bilo namjenjeno njoki radi živosti :wink:
ka drugo: nosorog mi je simpatičan i jak
ka treće: honda je zakon :jesus:
 
komkurencija je tu negdje oko 53000 kn, koliko je honda nisan gleda..netko je spominja 60000 kn. e pa to bi bila nikakva razlika za razliku u onome što dobivaš...2 cilindra jedini u klasi, fixno motor na rami jedini u klasi i još bi se moglo ali ovo je osnovno.
 
moje mišljenje je da bi tribala biti dosta kvalitetna baš radi dva cilindra a i potrošnja nebi tribala biti velika(vjerojatno),za njoku...šta fali Karlu i Oliju ka serviserima,meni se pari da su momci ok i da rade pristojno  (y)  :peace:
 
joke said:
Rekao bi ti Gigi; Ono što ti sad saznaš, ja sam več i zaboravio

opet karikiraš :mrgreen:
mislim da je rekao...kako je više zaboravija nego šta svi znate sada..onda ti je sve jasno koliko zna jer je još uvik zakon :wink: