HONDA SW-T400

Dali je SW-T400 po vama lider u klasi, ako se uzme u obzir sve tehničke karakteristike dole opisane?

  • Da

    Votes: 41 62.1%
  • Ne

    Votes: 25 37.9%

  • Total voters
    66
pironi-st said:
moje mišljenje je da bi tribala biti dosta kvalitetna baš radi dva cilindra a i potrošnja nebi tribala biti velika(vjerojatno),za njoku...šta fali Karlu i Oliju ka serviserima,meni se pari da su momci ok i da rade pristojno  (y)  :peace:

pa to je isti agregat kao i do sada...boljega nema...bio on 400 ili 600, kvaliteta je nebrojeno puta dokazana proteklih godina.
 
aprilliaaa said:
opet karikiraš :mrgreen:
mislim da je rekao...kako je više zaboravija nego šta svi znate sada..onda ti je sve jasno koliko zna jer je još uvik zakon :wink:

Po tvojim kriterijima možda i je tako.
 
Ok, da to pojednostavnimo, koliko ste vidjeli starijih modela SW400 kupljenih i/ili održavanih u RH
 
bolje bit poliglot, nego transtversyst  :LOL:

A dali se služim stranim jezicima zaključite sami
Dear Mr. Pejkovic,

again, many thanks for your kind service.

The bike provides a lot of fun, as is great to ride over Brac landscape.

Best regards

Christoph Schließmann



_________________________________________________________________________

Prof. Dr. Christoph Ph. Schließmann       Privat-Mail
_________________________________________________________________________
Dies ist meine persönliche und private Mailadresse und Mailbox und nur von mir einsehbar.

 
aprilliaaa said:
i max je s variatorom polini i auspuhom
Kako se samo usuđuješ to napisat  :mrgreen:, njoke je pun informacija samo je te malo previdija. (y)
 
joke said:
bolje bit poliglot, nego transtversyst  :LOL:

A dali se služim stranim jezicima zaključite sami
Dear Mr. Pejkovic,

again, many thanks for your kind service.

The bike provides a lot of fun, as is great to ride over Brac landscape.

Best regards

Christoph Schließmann



_________________________________________________________________________

Prof. Dr. Christoph Ph. Schließmann       Privat-Mail
_________________________________________________________________________
Dies ist meine persönliche und private Mailadresse und Mailbox und nur von mir einsehbar.

Diploma ti je zakon. :mrgreen: :zid:
 
Baš me zanima što bi Mr. Schließmann rekao kad bi znao gdje i u koje svrhe mu se forwardaju privatni mejlovi.

Rekao bi Bruno: Also, spritzen!!  :D
 
Svi pricaju da je cijena oko 60 000kn,pa kolika je stvarna cijena,jeli tko zna.Samo se koliko vidim nagada,ako je cijena ista kao kod burgmana onda je honda stvarno povoljna (y)
 
ma pusti njoku,on je završija pet fakulteta,četiri jezika govori a peti muca...da prijeđem na stvar...ima san sh 150 i svakoga x maxa san skida na startu dobrih 20-ak metara  :mrgreen:  :bananarace:
 
Pa joke ajde pokušaj shvatit da ovo nije tema o (yamaha) servisima i postprodaji nego o hondi. Mislin da bi ti energiju utrošenu na reklamiranje svog poslodavca bilo bolje usmjeriti na recimo, djeljenje flayera po poštanskim sandučićima u portunima nebi li to utjecalo na broj prodanih prometala iz yamaha programa. Ovde te itako više nitko ne doživljava ozbiljno jer ti dušo nisi nikakav manager, ti si samo uniformirani prodavač nečega (kao Al Bundy) a to su slučajno motori...mogle su bit i cipele....NHF

Ali tužna istina jeste da vam treba veeeeeeliki servis, svi znamo zašto... :misli: :mrgreen:
 
pironi-st said:
...da prijeđem na stvar...ima san sh 150 i svakoga x maxa san skida na startu dobrih 20-ak metara  :mrgreen:  :bananarace:

nego..jesi ti siguran da su oni uopće znali da sudjeluju u nekoj utrci?  :misli: :mrgreen:  
pitam zato jer me u Zagrebu svako malo netko na semaforu pokušava izazvati na neku utrku ili su već uvjereni da je utrka dogovorena,pa kad se upali zeleno,sretni odvrnu ručku gasa do kraja i misle si kako su pobjedili Yamahu..a meni puca ona stvar,ja odvrnem koliko mi se da u tom trenutku i to je to.. 8)
i da,ne znam da li je to zato jer vozim XMaxa,ali ovi na talijanskim skuterima su nešto posebno nabrušeni na mene.. :mrgreen:
 
marac_zg said:
nego..jesi ti siguran da su oni uopće znali da sudjeluju u nekoj utrci?  :misli: :mrgreen:  
pitam zato jer me u Zagrebu svako malo netko na semaforu pokušava izazvati na neku utrku ili su već uvjereni da je utrka dogovorena,pa kad se upali zeleno,sretni odvrnu ručku gasa do kraja i misle si kako su pobjedili Yamahu..a meni puca ona stvar,ja odvrnem koliko mi se da u tom trenutku i to je to.. 8)
i da,ne znam da li je to zato jer vozim XMaxa,ali ovi na talijanskim skuterima su nešto posebno nabrušeni na mene.. :mrgreen:

Zanimljiv je taj fenomen, s motorima se cak ni caffe-racer ne ganjaju (uglavnom), ali zato skuterasi 180-500ccm uvijek su za akciju. :mrgreen: 8)
 
biker4life said:
Zanimljiv je taj fenomen, s motorima se cak ni caffe-racer ne ganjaju (uglavnom), ali zato skuterasi 180-500ccm uvijek su za akciju. :mrgreen: 8)

da samo ovi od 180 nadalje..bilo je i izazivača od 50 ccm.. :mrgreen: 8)