HONDA VARADERO1000

grejp4 said:
evo još jedna....

Zdravo,

kakav imaš držač za GPS (Garmin). Možeš napraviti još koju fotku, na kojoj se vidi kako ti je pričvrsten?



Hvala i pozdrav svima iz Maribor

aoro
 
Čim poslikam stavim da vidis...
 
samo da napomenem da ja nisam ovo ugrađivao. Sve je bilo na njemu......
Idem u subotu u prijepodnevnim satima kroz Maribor pa možeš vidjeti osobno...
 
grejp4 said:
samo da napomenem da ja nisam ovo ugrađivao. Sve je bilo na njemu......
Idem u subotu u prijepodnevnim satima kroz Maribor pa možeš vidjeti osobno...

Hvala...

Ti samo skrati na :bananapivo:
 
Pozdravljam vas,model iz ,99. Menjao sam filter vazduha,ali mi nije jasno,imsm samo po jednu svecicu po cilindru a svi da gde citam kaze ima 4 svecicu?o cemu se radi?
 
Tema je malo zamrla. Predpostavljam da su lijepi dani učinili svoje... Mašine spremne i gutaju se kilometri... tak mi je i samom. Dva vikenda i 1300 km. Preporod s obzirom na prijašnji motor. Toči vozi... Al evo da pozdravim ekipu i sretno svima...
 
pozdrav svima !! imam sjedalo koje sam radio po mjeri u zagrebu shadowsc...pa sada,dali bi netko htio da se mjenjamo uz doplatu za original ? ono,ako netko misli prerdjivati svoj,jer mu je u komi...koštalo me je 200 eura...imam nešto drugo u planu za preraditi  :mrgreen:
 
Pozdrav narode,da se pohvalim,vozio sam klubsku voznju,do grcke,treci prst,stos i sveta gora,srbija,makedonja,grcka moji iz kluba nastavili put albanije i crne gore i nazad kuci srbija,ja sam napravio 2200 km,ukupno,sa potrosnjom od 8 litara,99 godiste je,tri kofera i zena i ja.8 dana.
Ko je Gume preporucujete da uzmemsada imam anakee2
 
Pitanje za one koji posjeduju nekoliko ključeva svojih hondi...
Uz Varadero sam dobio 4 ključa. Vidjelo se da je jedan korišten, ostali ko novi....
Gdje god idemo, supruga nosi rezervne( motora i kofera...) Vjerovatno igrom slučaja prije 10-tak dana smo zamjenili iste, jer mi se otkvačio privjesak i nismo niti primjetili. Zapravo, primjetio sam ja, jer mi je u nekoliko navrata upalio tek iz drugog ili trečeg pokušaja.....Kulminacija svega je da smo se lijepo spakirali, navukli sve na sebe i kada sam stavio ključ, moga sam verglati do sutra. Možeš zamisliti muku. Sve spremno, a motor.....Brzo, skidanje, stavljanje punjača, al opet ništa, iako imam pokazivač napona( dobro pokazuje), mislio sam da je možda slab akumulator a pokazivač otišao kvragu.....
Kada sam već gotovo odustao od puta( teška muka jer se išlo na more),pogledam ključ i vidim da je ko novi, a znam da moj i nije baš takav... zamjenimo ključ i kresne od prve.....
Evo, nekoliko dana na jadranu, pali ko mina...
Konkretno me zanima, dali postoji tzv. kodni ključ ili ne znam kako bi ga nazvao koji služi za nuždu i za izradu novoga. Naime, imao sam takav jedan ali kod auta. Rwkli su mi da se s njim može upaliti samo nekoliko puta i da je isključivo za izradu novoga..namam pojma....Evo došao većeras doma, i nisam još, a čak ne znam da li budem i probavao( dok ne dobijem neko konkretno mišljenje sa foruma) upaliti sa tim ključem.. svi su iste boje(crne)...
Ajd neki pametni odgovor....
unaprijed hvala....
 
grejp4 said:
Pitanje za one koji posjeduju nekoliko ključeva svojih hondi...
Uz Varadero sam dobio 4 ključa. Vidjelo se da je jedan korišten, ostali ko novi....
Gdje god idemo, supruga nosi rezervne( motora i kofera...) Vjerovatno igrom slučaja prije 10-tak dana smo zamjenili iste, jer mi se otkvačio privjesak i nismo niti primjetili. Zapravo, primjetio sam ja, jer mi je u nekoliko navrata upalio tek iz drugog ili trečeg pokušaja.....Kulminacija svega je da smo se lijepo spakirali, navukli sve na sebe i kada sam stavio ključ, moga sam verglati do sutra. Možeš zamisliti muku. Sve spremno, a motor.....Brzo, skidanje, stavljanje punjača, al opet ništa, iako imam pokazivač napona( dobro pokazuje), mislio sam da je možda slab akumulator a pokazivač otišao kvragu.....
Kada sam već gotovo odustao od puta( teška muka jer se išlo na more),pogledam ključ i vidim da je ko novi, a znam da moj i nije baš takav... zamjenimo ključ i kresne od prve.....
Evo, nekoliko dana na jadranu, pali ko mina...
Konkretno me zanima, dali postoji tzv. kodni ključ ili ne znam kako bi ga nazvao koji služi za nuždu i za izradu novoga. Naime, imao sam takav jedan ali kod auta. Rwkli su mi da se s njim može upaliti samo nekoliko puta i da je isključivo za izradu novoga..namam pojma....Evo došao većeras doma, i nisam još, a čak ne znam da li budem i probavao( dok ne dobijem neko konkretno mišljenje sa foruma) upaliti sa tim ključem.. svi su iste boje(crne)...
Ajd neki pametni odgovor....
unaprijed hvala....
vjerojatno imaš na tanku naljepnicu na kojoj piše HISS (honda ignition securiti sistem ) u prevodu kodiran je ključ :) A ti imaš očito samo jedan sa kodom,ovi drugi će upaliti samo ako i taj prisloniš do brave  :wink:
 
Vukopas...poslao sam ti privatni mail pa se javi kada budes pročitao.
 
grejp4 said:
Pitanje za one koji posjeduju nekoliko ključeva svojih hondi...
Uz Varadero sam dobio 4 ključa. Vidjelo se da je jedan korišten, ostali ko novi....
Gdje god idemo, supruga nosi rezervne( motora i kofera...) Vjerovatno igrom slučaja prije 10-tak dana smo zamjenili iste, jer mi se otkvačio privjesak i nismo niti primjetili. Zapravo, primjetio sam ja, jer mi je u nekoliko navrata upalio tek iz drugog ili trečeg pokušaja.....Kulminacija svega je da smo se lijepo spakirali, navukli sve na sebe i kada sam stavio ključ, moga sam verglati do sutra. Možeš zamisliti muku. Sve spremno, a motor.....Brzo, skidanje, stavljanje punjača, al opet ništa, iako imam pokazivač napona( dobro pokazuje), mislio sam da je možda slab akumulator a pokazivač otišao kvragu.....
Kada sam već gotovo odustao od puta( teška muka jer se išlo na more),pogledam ključ i vidim da je ko novi, a znam da moj i nije baš takav... zamjenimo ključ i kresne od prve.....
Evo, nekoliko dana na jadranu, pali ko mina...
Konkretno me zanima, dali postoji tzv. kodni ključ ili ne znam kako bi ga nazvao koji služi za nuždu i za izradu novoga. Naime, imao sam takav jedan ali kod auta. Rwkli su mi da se s njim može upaliti samo nekoliko puta i da je isključivo za izradu novoga..namam pojma....Evo došao većeras doma, i nisam još, a čak ne znam da li budem i probavao( dok ne dobijem neko konkretno mišljenje sa foruma) upaliti sa tim ključem.. svi su iste boje(crne)...
Ajd neki pametni odgovor....
unaprijed hvala....

Javi se na PP članu RC46 (ima ga u temi sa XXom i VFR, VTR Hondama i to). Meni je riknuo ključ na Xu i on mi je kodirao novi.