honda vfr400

Ma koji je to motor?? To nije vfr 400 rr. Vfr 400 ima lancanik i prijenos sa lijeve strane. Tako da je to neki mjesanac....honda 400 nije !
 
:shock: Pa slika je bila okrenuta naopako  :LOL:
 
M900 said:
Pa slika je naopako

A u pic... mat... pa ovo nije istina?!??!

Tako ti kirurg zamijenio lijevi s desnim bubregom  :LOL: :LOL: :LOL:

+ prijavljujem se za OT... :palacdolje:
 
Switch said:
A u pic... mat... pa ovo nije istina?!??!

Tako ti kirurg zamijenio lijevi s desnim bubregom  :LOL: :LOL: :LOL:

+ prijavljujem se za OT... :palacdolje:
koji je onda to kurac od motora
 
naopako ? Ali kako god da sliku okrenes,auspuh na vfr-ki 400 ne stoji s te strane...pa da se jebes !  :misli:
 
To je nc 24  model prije nc 30 čak mislim da mu je 90 ili 91 zadnja serija a onda su počeli sa nc 30 (y)
 
bmw m 5 said:
naopako ? Ali kako god da sliku okrenes,auspuh na vfr-ki 400 ne stoji s te strane...pa da se jebes !  :misli:

Istina ni ja nisam dosad vidio spulju s te strane, ali možda je gazda napravio male izmjene... :ubikomp:

 
bmw m 5 said:
Eto...motor se moze itekako lijepo srediti...a linija je jos uvijek zanimljiva i atraktivna !!!!
da se ne pletem u raspravu, ali samo ću reći da motor izgleda - PREDIVNO! Potpuno i apsolutno još uvijek krajnje modernih linija! (y)
 
ljudi znam da sam vise i bogu dosadija,pa da zakljucimo ovu temu,dak se isplati uzimat ovog mjesanca od honde vfr,vlasnik kaze 90. god,1600 eura,motor odlican,potrosnja 5 litara,iako bi ga ja prije kupnje odveo kod majstora da mu pogleda srce,bit cu zahvalan na svim savjetima
 
Cuj...ako te ne smeta sto boja nije original....sta felge nisu istog dizajna....i vjerojatno jos sitnica. Ako je masina uredu...ako nisu potrebna neka dodatna ulaganja. I potrosnju od 5 litara mozes zaboraviti... :mrgreen:. Uzmi ga. Neznam sta se moze naci za 1600 eu u toj klasi  :misli: