Honda X-ADV

Evo ti Diablo i V47 na oriđiđi nosaču sa adapteron. Oem look šta se mene tiče.
7b8f9df7c7f8c15a8bf1e1b4fef5339b.jpg
 
Evo  jedan opoziv za prve serije

Ne znam je li tko kod nas iskusio ovaj problem ali smo na listi

https://www.zigwheels.ph/motorcycle-news/fema-announces-recall-for-2017-2018-honda-x-adv-over-ecu-issue

 
Cosmo, dobar! Pari mi se da će moj Givi nosač i ploča bit malo tanji i diskretniji a to mi je draže, ali bumo videli, neeeee? Meni ova origigi zaštita lanca skroz dobra, daje mu neki drugačiji look od ostalih motora s lancem pa se uklapa u cijelu sliku ružnog pačeta, ono, "drugačiji od drugih"! :mrgreen:
E da, naručio sam s Aliexpressa i adaptere za ručno štelanje preloada na amortizerima, kako stalno nešto prčkam po ovjesu, ne moran vadit alat.
a45b33b7845662fd5fa56b70b656ba0f.jpg


Sent from my MI 9 using Tapatalk

 
Napier said:
Evo  jedan opoziv za prve serije

Ne znam je li tko kod nas iskusio ovaj problem ali smo na listi

https://www.zigwheels.ph/motorcycle-news/fema-announces-recall-for-2017-2018-honda-x-adv-over-ecu-issue
Normalno da će u Hrvatskoj :mrgreen: kolko san viđa po ovim grupama jedino bi vilice imale problema i prominilo bi se samo ulje.
P.S Kako vi uploadate slike ovi privitci nevaljaju
 
DiAbLeRo said:
Cosmo, dobar! Pari mi se da će moj Givi nosač i ploča bit malo tanji i diskretniji a to mi je draže, ali bumo videli, neeeee? Meni ova origigi zaštita lanca skroz dobra, daje mu neki drugačiji look od ostalih motora s lancem pa se uklapa u cijelu sliku ružnog pačeta, ono, "drugačiji od drugih"! :mrgreen:
E da, naručio sam s Aliexpressa i adaptere za ručno štelanje preloada na amortizerima, kako stalno nešto prčkam po ovjesu, ne moran vadit alat.
a45b33b7845662fd5fa56b70b656ba0f.jpg


Sent from my MI 9 using Tapatalk
Upravo je slično moje mišljenje o oem nosaču valiže. Transformers ljuk do kraja. Nisan nešto oduševljen ovin Givi blatobranom sa štitnikom lanca do kraja. Mislim da će na bubanj. I meni se sviđa oem. Možda prominin mišljenje kad stavin zlatni lanac.
 
super recenzije cosmic i diablero,nego: kakav je za brze okuke,
nekako mislin da sa tom težinom i nije baš ugodan za poleći ili je ipak u kombinaciji sa nekim gumama i dobar ¨?
nisan vido tu stavku,
btw,ovo sa V47 na njemu mi ne pari lipo baren ovako otraga na prvu,ostavljam mogućnost da je uživo drugi par postola  :cool:
 
DA-IM said:
super recenzije cosmic i diablero,nego: kakav je za brze okuke,
nekako mislin da sa tom težinom i nije baš ugodan za poleći ili je ipak u kombinaciji sa nekim gumama i dobar ¨?
nisan vido tu stavku,
btw,ovo sa V47 na njemu mi ne pari lipo baren ovako otraga na prvu,ostavljam mogućnost da je uživo drugi par postola  :cool:
Bija san do Šage i prova uživo SVE kufere dostupne za dvi kacige i odlukaje pala na ovaj iz više razloga. Čak san do neki dan ima sve slike. Jbga, pobrisa.
Uglavnom, meni lipše izgleda od oem kutije. One limene Trekkere ne mogu vidit. Općenito ne mogu kufere vidit, tako da mi je ovaj sa tamnim katadiopterima bija najmanje zlo. Čak ni Maxia nova nije loša, ali ovaj ima moderniji sistem zatvaranja od Maxie. Čudno ali istinito.

Šta se ležanja tiče neman zamjerke. Ovu zadnju PR4 smo Massa i ja do kraja skinili jako brzo, ali za prednju triba em skinit centralni nogar, em imat jajajca od prije 10tak godina.
 
Evo samo da se ubacim, novi sam na forumu, a i ne pisem puno. Sa x adv san prosa jedno 500 km, i ok je to motoric/maxi skuter. Zavrsna obrada, ne znam koga to zulja, ali je li la sa t max 560, burgijom &

Ne razumin zasto se usporeduje t max i xadv, kad nisu ni ks ni ccm, niti blizu. Burgman ili integra, ili bmw 650( mozda) bi se moga usporedivat.

Ok je , ne znam kakvi je ovi novi 2019, di moze 1000 diri vise, jel sam vozija stariji model.

Da ne pizdin previse, ako bi isa kupit x adv ili druge, jos bi trenutno isa na variomat. E da imam 20,30 godina, onda bi kupija ono sta nikad nisam kupija, a to je xadv. Tmax cek, burgija cek itd. Ali posto su se uvatille neke godine, i radi xy razloga kupija bi t max 560, proba sam ga, ka i svi do sad, a opet (meni) bolji od xadv. Da nd pisem sve sta se napisalo x puta. Jel xadv top maxi. Normalno da je. Jel ima mana, i jel mu triba pimp, normalno da triba. Nazlost ova korona sjebala sve.

@ Diablero

Jel to novi iz ducana, a ako nije jel bar 2018/19 tj noviji dct ili kako vec.

Kupite ljudi sta vam srcu drago, tako ja uvijek kupim.


@ Cosmic

Super mu stoji maxia , lipse od oem ili bilo kojeg drugog
 
cosmic said:
Šta se ležanja tiče neman zamjerke. Ovu zadnju PR4 smo Massa i ja do kraja skinili jako brzo, ali za prednju triba em skinit centralni nogar, em imat jajajca od prije 10tak godina.

nije da traži podupravljanje i to,
jer nekako mi pari visok i kad mu daš 240 kg nekako mi ne djeluje optimistično
inače taj V47 su donekle lipi kuferi ali pari mi nekako natalnuto,ne u skladu s linijama  :cool:
 
Nike, nije novi iz dućana ali skoro, friška beba od 10 miseci, prva rega lani krajem 5. miseca. Mk2 je verzija sa velikom G točkom ispo' kokpita :mrgreen:.

V47NNT majka.  :0648:

Šta se usporedbe sa Tmaxom tiče, mislim da sam već rekao, nije tolika razlika ni u brzini ni u ubrzanju koliko u osjećaju kontrole i stabilnosti prilikom stvarno brzog prolaska zavoja. Tu je moj stari Tmax sa Hyperpro oprugama bio Shangai Maglev u usporedbi sa sadašnjim Xadvom. I ka šta Cosmo kaže, možda je do godina (naše) proizvodnje i tendencije da smo bliže dobi onog starijeg od dva bika koji s brda gledaju kravice kako u dolini pasu travu, ali vozeći Xadva imam priliku po prvi puta uočiti sve one lijepe karakteristike krajobraza kojim prolazim, udahnuti corona-free planinski zrak punim plućima, omirisati cvijeće u proljetnom cvatu, analizirati granulaciju supstrata korištenog u smjesi asfalta... :letim:
No, poznavajući sebe i koliko sam slab i povodljiv, to obično traje dok se na semaforu kraj mene ne parkira kakav maxi skuter ili 600tica a onda, pa-pa pameti...  :evil:

Uglavnom, ono što htjedoh reći prije nego što je nastupio napad pjesničke inspiracije je to da su oba ova stroja (u ćošama) brza točno onoliko koliko je hrabar i brz njihov vozač, ne manje, ne više.
 
600-tica :mrgreen:

esi se malo precinija eeee

:LOL: :LOL:



Srki
 
Kad uštediš šta para u toj švabiji za jedno 7-8 godina i kupiš ozbiljan motor a tu dječju igračku baciš u grabu di joj je i mjesto, stani mi na crtu.

:mrgreen:

Sent from my MI 9 using Tapatalk

 
DiAbLeRo said:
Kad uštediš šta para u toj švabiji za jedno 7-8 godina i kupiš ozbiljan motor a tu dječju igračku baciš u grabu di joj je i mjesto, stani mi na crtu.

:mrgreen:

Sent from my MI 9 using Tapatalk
Lako za Srkija.....
On i da Ima CBR1000 ti ne moze nista[emoji12][emoji23]
Ali Aprilja sa nabudenom Integron je opasan protivnik[emoji23]

Inace vidia bi par puta kako prolete po ST sa X-adv........Tamo od Kroma put stadiona
Lipo to ide.......


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sad čitam sva vaša iskustva i zapažanja, ali pošto se motor (skuter) kupuje srcem, meni je x adv ljepši stroj od svih ovih maxi skutera, valjda zato što izgleda skoro ko neki nabrijani motor .
 
^^a čudo ide kad sa 55ks po celeru ide 175,
eto neka on ukrade 10 a je sigurno eto kako ide,
za takve jurnjave iman ženinu baby blue pandu iz 2018  :cool:
 
DA-IM said:
^^a čudo ide kad sa 55ks po celeru ide 175,
eto neka on ukrade 10 a je sigurno eto kako ide,
za takve jurnjave iman ženinu baby blue pandu iz 2018  :cool:
Pa sta fali po GPS-u 165-167 kmh
Ka da je to malo
Bitno je kako brzo nabere izmedu 60kmh-120 kmh


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
infinity said:
dabogda te dopa tanker bez wifi :LOL:
Je mos mislit
LTE T-Com atroke nece wifi......

Jesi uzea stagod motora........
Kad cemo u dir


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
infinity said:
cekam da me pozovu nazad,pa kad se vratim,mozemo.
Sad ili nikad....a necu ni ja jos puno doma
Ceste prazne.....Uzmi na probu X-adv ali ako kazu da nema mista za noge ka Temax neznan di ces ti sa svojima.........[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk