HONDA XR 600R

mac.airbrush said:
Ne znam kak bi ovo trebo shvatit...kao provokaciju ,podjebavanje ili nesto trece!!!
..oš ti to prodat ??

..i btw po cem bi moj motor trebo bit unikat  :shock: :misli:
Nije nikakva provokacija. Po farbanju i šminkanju i po tome kaj veliš da si već napravio posudu za ulje, za zaključiti mi je da ne trebaš originalnu.
Ako ju ipak trebaš, možda se možemo dogovoriti. Ja sam je skinuo i napravio nešto drugo. Spremio sam originalnu za slučaj da jednog dana hoću cijeli motor opet u originalnom stanju, ali za dobre novce bi možda mogao zaboraviti gdje sam je spremio.
 
Dado33 said:
Nije nikakva provokacija. Po farbanju i šminkanju i po tome kaj veliš da si već napravio posudu za ulje, za zaključiti mi je da ne trebaš originalnu.
Ako ju ipak trebaš, možda se možemo dogovoriti. Ja sam je skinuo i napravio nešto drugo. Spremio sam originalnu za slučaj da jednog dana hoću cijeli motor opet u originalnom stanju, ali za dobre novce bi možda mogao zaboraviti gdje sam je spremio.

..nisam napravil nosac do kraja pa ako si voljan prodat za normalne nofce se dogovorimo (y)
 
EnduroLab said:
Ajd budi ljubazan pa javi ako ce tvoj ici u prodaju. Ovaj od pg-a me ne zanima, to je terano po dombama... 😁

Ha?? Yes,of course ... teran je po djombama normalna stvar.  (y)
Punoljetan je,ne možeš mu zabraniti.  :mrgreen:

Pokušavam ga ukrotitii na sve moguće načine ... ali - neda se .  :0648:

I ... NIJE na prodaju .
Niti će ikad biti .  :D
 

Attachments

  • DSCN9012.JPG
    DSCN9012.JPG
    913.9 KB · Views: 111
  • DSCN5487 – kopija (2).JPG
    DSCN5487 – kopija (2).JPG
    1.3 MB · Views: 94
Zašto?  :misli:  Pa ti truckaš po svim temama ...

U svoju obranu  imao sam par godina  Xl500R sa ručnim dekompresorom  tak da sam  doktorirao kurblanje zato mi i je smiješno vidit trola poput tebe kad

lupeta...

 
PG said:
Ha?? Yes,of course ... teran je po djombama normalna stvar.  (y)
Punoljetan je,ne možeš mu zabraniti.  :mrgreen:

Pokušavam ga ukrotitii na sve moguće načine ... ali - neda se .  :0648:

I ... NIJE na prodaju .
Niti će ikad biti .  :D

Jedan od najsimetricnijih motorica, jos i tako dobro ocuvan.
Takav je i DRZ.
(y)
 
:shock:  :shock: 
 
danijel044 said:
Zašto?  :misli:  Pa ti truckaš po svim temama ...

U svoju obranu  imao sam par godina  Xl500R sa ručnim dekompresorom  tak da sam  doktorirao kurblanje zato mi i je smiješno vidit trola poput tebe kad

lupeta...

ignore debilu,ignore :jesus:
 
evo jedne :D
 

Attachments

  • Honda XR600R 88  3.jpg
    Honda XR600R 88 3.jpg
    147 KB · Views: 106
ali ali bas mi se svidja i ima manje od 160 kila i i vodeno hladjdenje i debeli sic za dvoje puno kubika i konja

party breaker jedan obicni
 
bocojaki said:
ali ali bas mi se svidja i ima manje od 160 kila i i vodeno hladjdenje i debeli sic za dvoje puno kubika i konja

party breaker jedan obicni
Ovaj crni xc s njuškala bi trebao biti dobar, koliko sam se raspitivao ... meni je bio opcija :)

Imaš i x country kod Marofa, prodaje se već godinama.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk