HONDA XR 600R

bocojaki said:
ali ali bas mi se svidja i ima manje od 160 kila i i vodeno hladjdenje i debeli sic za dvoje puno kubika i konja

party breaker jedan obicni

puno kosta a ostalo Ok (y)

Makazica je nesto cvilija na taj Kymco al to je space shuttle npr za Dominatora i slicne motore
 
Retired said:
Ovaj crni xc s njuškala bi trebao biti dobar, koliko sam se raspitivao ... meni je bio opcija :)

Imaš i x country kod Marofa, prodaje se već godinama.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

glegao jab njgeka prije nego je ofarban u crno
nazvao i fini gospodin se javio pakrecem u pregovore  (y)

gianni said:
Pa tog beNveJa si se trebao odmah sjetiti :mrgreen:
ma jesam i prije ...
Branko-ST said:
puno kosta a ostalo Ok (y)

Makazica je nesto cvilija na taj Kymco al to je space shuttle npr za Dominatora i slicne motore
makazica je power user i kenja narancasto :LOL:

od pocetka je negativan prema ovo motoru ko da on ima nesto bolje  :mrgreen:
 
Meni su ti benveji G650x bili ispred svog vremena. Kad pogledam da SWM pokusava sad tek proturiti to isto. Narandzasti nemaju normalan motor.
 
Boco, već par puta si spomenuo debeli sic. Jel moguće da ti je to važno?
Meni ni jedan motor nije neudoban, a stanjio sam sjedalo skoro na svakom enduro motoru koji sam imao.
Jel stvarno debljina sjedala presudna mana drz-a?
 
Ja sam stalno na dominatoru, vtr sjediste nije vrijedno  spomena i onda sam probao f 650 gs, to je bio melem za moju guzu.
 
EnduroLab said:
Odgovorno tvrdim da je xr u solidnom stanju duplo bolji motor od tog x govneta. Duplo.

Ja uopće nesumnjam u tvoju tvrdnju al xr je otpao jer kako dado kaže nema fuzića koje samo prišarafiš i kurbla dosadi kad voziš u dvoje a i previše para za jedini primjerak u oglasniku.
S druge strane imao sam dva hard endura nedavno i to nakon onog malog kineza, koji uopće nije bio loš za ono što ja trebam, jer sam mislio da ako kupim ktm da ću ja onda brže više jače...
I?
I onda su uglavnom stajali u garaži moj super ktm koji pojede sve motore na terenu i oko njega sa supersoničnim ovjesom i šta ja znam šta sve ne jer mi žena kaže jel mogu ja s tobom...
Onda se sjeda na kravu sa cestovnim gumama i ode se po makadamu na sljeme.
Što se tiče ovog x-a neznam zašto se tebi nesvidja ali po netu ljudi kažu da ima dosta snage, pouzdanu mašinu, malu potrošnju ali slab ovjes kad ga se potjera.
Ovo zadnje je slučaj kod većine motora s tvorničkim ovjesom zar ne?

Dado33 said:
Boco, već par puta si spomenuo debeli sic. Jel moguće da ti je to važno?
Meni ni jedan motor nije neudoban, a stanjio sam sjedalo skoro na svakom enduro motoru koji sam imao.
Jel stvarno debljina sjedala presudna mana drz-a?

Paa bitna mi je udobnost za suvozača.
I od male honde crf 250 l sam odustao nekako zbog malog sjedala.
Sve to na slikama izgleda prihvatljivo dok nevidiš neki filmić gdje kad vozač sjedne na motor neostaje baš prostora za suvozača a i ja sam malo veći  :mrgreen:
Sve se to može doradit i preradit naravno ali postoji i granica u tim doradama.
Brine me da nebi i drz završio ko i prošla dva ktm-a  :misli:
yamaha xt 660 ili mali dominator su motori koje sam počeo gledat prije nekog vremena a onda je u igru uskočio kamper i još sam više počeo gledat i tražit neki dualsport srednje zapremine.
Tu dolazimo do težine motora kao limitirajući faktor.
DRZ-a nema trenutno u oglasiku kod nas sa papirima pa cemo vidjeti do proljeća i nisam odustao od te opcije  (y)
 
EnduroLab said:
Odgovorno tvrdim da je xr u solidnom stanju duplo bolji motor od tog x govneta. Duplo.

..ma je..kaj got,XR je drlog :mrgreen:
 
Sredju said:
Ja sam stalno na dominatoru, vtr sjediste nije vrijedno  spomena i onda sam probao f 650 gs, to je bio melem za moju guzu.
..ma za guzicu ti je sve bolje od kurca !!
 
Boc,se sjećaš kak si bio veseli,kad si kineza uzel :021:
 
:shock:  :shock: