Hornet 600

rio said:
Meni i ovak izgleda povoljno al ocigledno nije tak
Mozda dynokerefeke i puno trkeljanja odbija klijentelu kaj gleda takve motore
Stavit ga u origigi formu, skratit pricu i puknut sam dve slike?

Potpis, i ja kad prodajem svašta napišem bibliju, pola sata čitanja, sve što je i što nije, kad je šta promijenjeno i koliko je potrošeno bla bla i nikad nitko ne zove pa prodam preko poznanstva mimo oglasnika... Prošli put sam stavio oglas sa škrte dvije rečenice i što je najbolje bez slike jer sam mislio motor naknadno slikat i tip je zvao u roku minute, pitao sve što ga je zanimalo i došao isti dan po motor bez da je sliku vidio... "Manje je više" u oglasima stvarno drži vodu...
 
Griffa said:
Potpis, i ja kad prodajem svašta napišem bibliju, pola sata čitanja, sve što je i što nije, kad je šta promijenjeno i koliko je potrošeno bla bla i nikad nitko ne zove pa prodam preko poznanstva mimo oglasnika... Prošli put sam stavio oglas sa škrte dvije rečenice i što je najbolje bez slike jer sam mislio motor naknadno slikat i tip je zvao u roku minute, pitao sve što ga je zanimalo i došao isti dan po motor bez da je sliku vidio... "Manje je više" u oglasima stvarno drži vodu...
Idem baš probat tu taktiku. (y)
 
Ja u to ne vjerujem,jer mene osobno odmah naživcira kad lijenčina stavi 1-2 slike,bez opisa i bez km      :paper:

Takav oglas smatram neozbiljnim,te odmah pomnožim s nulom i ajd bok      (y) 
 
Johnny 1 said:
Ja u to ne vjerujem,jer mene osobno odmah naživcira kad lijenčina stavi 1-2 slike,bez opisa i bez km      :paper:

Takav oglas smatram neozbiljnim,te odmah pomnožim s nulom i ajd bok      (y)


slazem se..

al jednako je iritantno kad recimo na auto oglasima ekipa kopira brosuru od uvoznika pa mi pise tam da ima isofix prikljucke za djecje sjedalice, 3 stop svijetlo, naslon za glavu.. nemoj me jebat.. a 700 redova teksta
 
Johnny 1 said:
Ja u to ne vjerujem,jer mene osobno odmah naživcira kad lijenčina stavi 1-2 slike,bez opisa i bez km      :paper:

Takav oglas smatram neozbiljnim,te odmah pomnožim s nulom i ajd bok      (y)
Nisi ti ciljana klijentela  :mrgreen:
Odnosno jesi, da ne dodjes  :LOL:

:wink:
 
Motor je sređen da naginje na sport, a klijentela za ovaj motor je uglavnom klasika, touring i ljudi kojima je ovo prvi veći motor tako da stoji šta se tiče klijentele. Ostavljam ga ovako zasad jer sam obećao jednom tipu da će dobit svu dodatnu opremu i sve original i želi ga ovakvog ali u slučaju da ga on sljedeći tjedan ne uzme ide u touring tj. original jer je sigurno više ljudi takvog stila koji bi uzeli hornet za motor.

https://www.youtube.com/watch?v=jFAB5qVDT-8
 
alfa75 said:
Po količini teksta vidis koliko mu je hitno da proda.
Misliš ako je više teksta da je onda prodavatelju hitnije ili? :misli:
Šta kupce više privlači, ako izgleda kao hitno ili ne?
 
Evo moje iskustvo po pitanju prodaje motora do nekih 3000 eura ,
kad sam napisao cijenu za bandita 3000 eura nije mi nitko ni poslao sms,a kamoli da me nazove i onda sam nakon desetak dana spustio cijenu na 2600 i prodao sam ga u roku pola sata, KAO DA SAM NAPISAO DA GA POKLANJAM,,, a da sam bio cicija mogao sam ga prodati za nekih 100 eura više jer mi je jedan kupac koji je malo zakasnio ponudio veću cijenu nego koju sam napisao,,,tako da ni sam ne znam što bi ti sugerirao po pitanju cijene,mada i ova cijena koju tražiš je za mene i više nego korektna ,ako je tako kako si sve napisao  :misli:  (y)

e da ovo je bandit o kojem sam pisao

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-gsf-650-n-reg-godinu-dana-oglas-18753078
 
Pa znaš kakva ekipa je u klasi 'do 3000' €...

Imaju volju,nemaju sredstva i jbg....spuštanjem koje stotke ih na kraju najčešće prevagne na kupnju  (y)

 
Ja sam kupil TDM na sličnu foru...
Gledal sam krampove za 2000€ (to mi je bio psihološki limit), onda sam videl svog (manjeg krampa) na njuški, ponudio "nerealnu" cijenu, jbga frajer pristao, ja se rastegnuo do te cifre i sve ostalo je povijest...
 
b0du1 said:
Misliš ako je više teksta da je onda prodavatelju hitnije ili? :misli:
Šta kupce više privlači, ako izgleda kao hitno ili ne?

Slikaj 7-8 dobrih slika,i napisi iskreno o motoru ukratko(ne dvije recenice),ali bogami ni cijeli roman,i nemoj previse spustati cijenu,ako ti je hitnije,stavi neku srednju cijenu,i to je to(uvjek mozes spustiti parsto eura).
Napuhavanje cijene,i spustanje na minimum u pravilu mogu dati isti rezultat,da te nitko ne zove.

I nemoj ocekivati da ces prodati motor u roku tjedan dana(ok mozda i hoces,nikad se nezna :) ),ali najcesce ce proci barem mjesec dana.

To ti je ustvari kao i kod zenskih,nista ne ide na silu  :mrgreen:
 
Lako je tebi strujko kad si igrao na zicera, rijesio pa kupio
On ima dva a sezona curi, laki postaje nervozan  :mrgreen:
 
...a i investirao bi novce u nešto drugo pošto motor imam, možda uzeo i nešto opreme i tako...  :mrgreen:
 
rio said:
Lako je tebi strujko kad si igrao na zicera, rijesio pa kupio
On ima dva a sezona curi, laki postaje nervozan  :mrgreen:
Lako,vraga je bilo lako,jedva sam se rjesio tubave :LOL:  ,zezam se,to je odlican motor,ali sam je svejedno prodavao skoro godinu dana.  :mrgreen:

Uostalom,bolje imati dva motora dok sezona curi,nego nijedan.  :mrgreen: 
 
Tubavu sam prodao u roku keks, al za 6 i sa manje od 10tkm, doduse ne svoju  :mrgreen:
Dinstat mi se neda bas, radje nesto nize, iako mi je 1198 zapeo isto god dana, al on je zero skuplji
pa prelazi granicu normalnih novaca za polovan motor..
 
Johnny 1 said:
Pa znaš kakva ekipa je u klasi 'do 3000' €...

Imaju volju,nemaju sredstva i jbg....spuštanjem koje stotke ih na kraju najčešće prevagne na kupnju  (y)

Ispada Johnny 1 da je tako ,,jer stvarno bilo je jedno desetak poziva unutar par sati ,a prodan je na prvi poziv  :misli:  :shock: