Hornet 600

rio said:
Tubavu sam prodao u roku keks, al za 6 i sa manje od 10tkm, doduse ne svoju  :mrgreen:
Dinstat mi se neda bas, radje nesto nize, iako mi je 1198 zapeo isto god dana, al on je zero skuplji
pa prelazi granicu normalnih novaca za polovan motor..
Ah,tako bih i ja moju bio odmah prodao,sa 6 soma,makar je imala 30k km :D ,ali nije mi bilo hitno,i iz principa je nisam htio dati ispod neke cijene,zasto da su drugi pametni i prodaju drloge i po 8k eura,a ja da dam dobar motor za npr. 6k
  :)
 
b0du1 said:
Ekipa evo prilika za zaradu. Tko proda horneta za 2750EUR dobit će 50EUR.
Evo potrgali se svi za 50 eura.  :mrgreen:

Probaj ovako,tko proda horneta za 3k eura,ima 500 eura,to je vec neka motivacija.  :)
 
Nije problem... meni treba 2700EUR, a sve poviše toga nek nosi kući ženi... :mrgreen:

Znači ako ga proda za 3000 dobije 300, a ako ga proda za 4000 dobije 1300 tako da bi onda mogao uzet dio i za džeparac...  8)
 
drazan zovko said:
Evo moje iskustvo po pitanju prodaje motora do nekih 3000 eura ,
kad sam napisao cijenu za bandita 3000 eura nije mi nitko ni poslao sms,a kamoli da me nazove i onda sam nakon desetak dana spustio cijenu na 2600 i prodao sam ga u roku pola sata, KAO DA SAM NAPISAO DA GA POKLANJAM,,, a da sam bio cicija mogao sam ga prodati za nekih 100 eura više jer mi je jedan kupac koji je malo zakasnio ponudio veću cijenu nego koju sam napisao,,,tako da ni sam ne znam što bi ti sugerirao po pitanju cijene,mada i ova cijena koju tražiš je za mene i više nego korektna ,ako je tako kako si sve napisao  :misli:  (y)

e da ovo je bandit o kojem sam pisao

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-gsf-650-n-reg-godinu-dana-oglas-18753078
Evo promjenjena je cijena na 2650EUR. Valjda će ova cijena bit cijena za priliku?  :misli:
 
koji ti je motor sljedeći u igri?
 
M12 said:
koji ti je motor sljedeći u igri?
Nekako mi je Ducati 899 naj-naj ali me malo strah da mi nakon CBR-a ne bude preslab.  :misli:

Ili uzet ovih par komada pa ostavit CBR-a pošto mi je CBR odličan, a i jeftinije bi mi bilo... http://www.ebay.com/itm/06-07-HONDA-CBR-1000RR-CBR1000RR-ENGINE-MOTOR-18K-MILES-30-DAY-WARRANTY-/282000986454?fits=Year%3A2006%7CMake%3AHonda%7CModel%3ACBR1000RR&hash=item41a8919156:g:4AkAAOSwZ8ZXC~tw&vxp=mtr
 
b0du1 said:
Evo promjenjena je cijena na 2650EUR. Valjda će ova cijena bit cijena za priliku?  :misli:

Mislim da na taj iznos koji tražiš za horneta koji je spreman za sezonu i u koji je uloženo po pitanju potrošnog materijala sve ono što treba,te motor koji je u orginalnom stanju je stvarno cijena ok,,, i ako netkome igra ulogu 100 eura gore-dolje znaj da taj i ako ga kupi neće natočiti ni jednom pun rezervar do čepa,jer je to veliki izdatak od jednom za platiti ,jer motori cjenovnog razreda do 20000 kuna, su naj osjetljivija skupina iz tog razloga što si potencijalni kupci ne mogu izdvojiti  veći iznos od 20000 kuna i onda kreću kalkulacije jer za stari i novi motor sve košta isto od registracije ,pa do održavanja,,, npr. promijeni gume,lanac i lančanike, servis mašine (motora) registriraj ga bez bonusa  ,plati majstora i eto te na trećini ,a možda i polovine vrijednosti samoga motora  ,,i tu ja vidim problem prodaje motora kad su u pitanju motori do nekih 20000 kuna  :misli: :misli:
 
aj ti prodaj mog x-maxa pa ćemo se za horneta dogovorit, može tako?  :mrgreen:


edit: ne znam šta bi ti reka, neki princip razmišljanja potencijalnog kupca ili barem moj osobni, bez ikakve uvrede al kupit taj stari kramp (ne kažen da motor ne može bit u super stanju al realno godine su ga pregazile) imat ga još 2-3 godine i imaš motor star 15+ godina sa 80 000+ km i šta s njim? pravac u staro željezo... kome to dalje prodat... i meni je računica kad provrtin njuškalo istrest 500e više za nekog fazana novijeg cca 5 godina. ove cijene na njuškalu su sve samo ne realne, a često bacim oko otkad iman A kategoriju i vidin da se u kategoriji "cestovni motocikli" u splitsko dalmatinskoj stalno vrte jedno te isti motori, zimi padne cijena nekih 500 eura, 1.5. opet skoči i tako u nedogled...
 
Bio je on stari kramp i prije 2 godine pa sam ga isto uzeo jer mi je to odgovaralo zbog cijene i zbog toga što mi je bio veći motor nakon dosta pauziranja koji je svestran što mi je također odgovaralo. Isto tako možda danas nekom odgovara ovakav motor. Ja sam tada mislio uzet čak i stariji model od ovog što imam sada i to za 2200EUR ali sam uzeo ovog za 2750EUR jer je bio uredan, a bio je u igri i jedan par godina mlađi. Motor je sad u boljem stanju nego što je bio kad sam ga ja uzeo bez obzira na kilometražu tako da je i ta kilometraža relativan pojam. Ako se ovaj motor bude održavao kako treba proći će 200000 bez problema. Evo da ga prodam sad za par stotina EUR manje opet dobro jer sam se vozio 2 godine, a sljedeći kupac ne mora ništa radit do 100000 km osim osnovnog održavanja jer sam mu ja izmijenio i sredio sve. Mislim da je ovaj motor odlična prilika za nekog kome je slična situacija koja je bila meni pa da ga poslje proda za par stotina eur manje opet dobro jer se više na motoru nema šta radit. Tako da se ne bi složio s tobom da je za staro željezo kao što meni prije dvije godine nije bio taj stariji model koji je bio u lošijem stanju od ovog.
Ta razlika u cijeni od 500 EUR zimi i 01.05. Je cijena registracije 200eur plus nove gume 200eur plus servis 100eur. To je na mom sve napravljeno.
 
MaRi0_St said:
aj ti prodaj mog x-maxa pa ćemo se za horneta dogovorit, može tako?  :mrgreen:
Ovakvu kombinaciju imam ja, s tim da se onda ne trebamo uopće dogovarati oko cijene.
(y)

I to bez zajebancije. Kod vas dole se Xmax puno više traži, ako nađeš kupca za 250 2006. godinu, čovjek će ti ga dopeljat dole i uzet tvoj.
 
Igoreta said:
Ovakvu kombinaciju imam ja, s tim da se onda ne trebamo uopće dogovarati oko cijene.
(y)

I to bez zajebancije. Kod vas dole se Xmax puno više traži, ako nađeš kupca za 250 2006. godinu, čovjek će ti ga dopeljat dole i uzet tvoj.
Evo sad sam vidio, hvala na ponudi...  (y) Zvuči primamljivo ali onda sam opet na istom tj. moram prodat xMax-a i uz to plaćat porez na prijepis. Nisam pametan... Volio bi gotovinu...
 
Igoreta said:
Nisam ni mislio da ti prepišeš na sebe, ti samo nađi kupca...  :mrgreen:
Daj neke slike ili link na motor. Nije to ni loše za po gradu, otić do dućana i to...
Možda ga i ja uzmem sebi... Najvjerojatnije neću ali nikad se ne zna, a možda se nekome i svidi pa se proda... (y)

MaRi0_St said:
aj ti prodaj mog x-maxa pa ćemo se za horneta dogovorit, može tako?  :mrgreen:
Mario daj i ti link na svoj motor ili slike...  (y)
 
ako te zanima ja sam u st dođeš vidiš popijemo kavu probamo se dogovorit, najviše možeš izgubit pola sata vremena, da ga ne hvalim sad po forumu bezveze :mrgreen:

13047858_10208377004118784_4340076662514798344_o.jpg


12524158_10208518301291125_6258979528713123018_n.jpg
 
Reko mi je kum da će danas stavit na njuskalo pa ćeš valjda dobit oglas.
Al potpuno isti ko i ovaj gore, sivi isto 2006. godina. Sad prije sezone smo promijenili sve tekućine i još neke stvari koje je trebalo sredit. Mislim da ima nešto sitno ispod 30000 km. Gume su relativno nove, Michelinke.