Hornet Fun Club

Stršljen said:
(y) (y) (y)
Usput da ovdje pitam jel zna tko ima li za Horneta 600 onaj set podesivih fuzića i mjenjača/poluge kočnice?
imas univerzalni set sportskih kupit... nisu bas jeftini...neznam koliko je to nuzno uopce,izvidas one granicnike sa fuzica,i ide on do lakta na pod ;)
 
Hornet_Fan said:
Mozda nekome pomogne, samo je problem sta je na njemackon:
http://www.hornet-home.de/index.php?id=14&opened=0
a yebite se :(
daj na Engleskom nesto sunce mu... tu kuzim i tehnicke izraze vecinom,ali svabski... nula bodova :(
 
Banditos said:
imas univerzalni set sportskih kupit... nisu bas jeftini...neznam koliko je to nuzno uopce,izvidas one granicnike sa fuzica,i ide on do lakta na pod ;)

Druže pitam zato jer mi je poluga kočnice uhvatila asfalt! :wink: pa da vidiš plesa... :?Na magistrali...a što ću na Grobniku? :?
Znam da nisu jeftini,oko 2500 kn.... :palacdolje: :misli:
A graničnike nisam odvidavao,rastopili su se sami.... :mrgreen:
 
BTW...gledam ima dosta topica  kao npr. za tuono,er 5 šta ja znam...
Jel nas ima dosta pa da i mi dobijemo svoj kutak? :misli: :mrgreen:
 
Stršljen said:
BTW...gledam ima dosta topica  kao npr. za tuono,er 5 šta ja znam...
Jel nas ima dosta pa da i mi dobijemo svoj kutak? :misli: :mrgreen:

Mudro zboris, samo cini mi se da nas nema dovoljno da bi se razvila ta tema.
 
Stršljen said:
Druže pitam zato jer mi je poluga kočnice uhvatila asfalt! :wink: pa da vidiš plesa... :?Na magistrali...a što ću na Grobniku? :?
Znam da nisu jeftini,oko 2500 kn.... :palacdolje: :misli:
A graničnike nisam odvidavao,rastopili su se sami.... :mrgreen:

na grobniku nećeš zastrugat ako ćeš pazit na položaj tijela  u nagibu i pogodiš putanju, a zavoji su prebrzi da se nagneš do kraja

ako već u nešto mislite ulagat, prvo kupite progresivne opruge i sredite ovjes, a zatim gledajte snagu i opletena crijeva
 
Hornet Fan
Banditos
Kruntas
DeeJay
Nekid (nisam siguran)
Kuzma Hornet
Stršljen
To je koliko ja znam,valjda ih ima još...Hebiga kad ne znaju ljudi šta valja! :mrgreen:
pa na kraju krajeva i ovi sa Cbr-ima 600 F,ipak imamo istu mašinu,izmjenjenu u  nekim detaljima.... :misli: :mrgreen:
 
SaleKT said:
na grobniku nećeš zastrugat ako ćeš pazit na položaj tijela  u nagibu i pogodiš putanju, a zavoji su prebrzi da se nagneš do kraja

ako već u nešto mislite ulagat, prvo kupite progresivne opruge i sredite ovjes, a zatim gledajte snagu i opletena crijeva

Imaš pravo,sve je u položaju tijela...u zadnje vrijeme sam aktivnije počeo to vježbat....
Samo ne znam oće li bit moguće na Hornetu izvest knee draggin bez struganja fuzića i poluga.... :misli:

Doduše u nas na jugu ima dosta grbavih dijelova pa se u nagibu počne dosta uvijat vjerojatno je i zato došlo do kočnice... :misli:
 
Stršljen said:
Imaš pravo,sve je u položaju tijela...u zadnje vrijeme sam aktivnije počeo to vježbat....
Samo ne znam oće li bit moguće na Hornetu izvest knee draggin bez struganja fuzića i poluga.... :misli:

Doduše u nas na jugu ima dosta grbavih dijelova pa se u nagibu počne dosta uvijat vjerojatno je i zato došlo do kočnice... :misli:

zato prvo ovjes, ja sam imao Z 750, da vidiš kak se taj uvijao, kad sam se nagnuo bila je borba da ga održim u pravcu.
motoru je i 100KS dosta , samo treba rješit ovjes, izdvojit oko 2000 kuna za druge opruge i mjenjanje.
probajte nazvat NOVEMA-NOVU za hyperpro, oni drže i još neke, a najbolje je promjenit i prednje i zadnje
 
Stršljen said:
Hornet Fan
Banditos
Kruntas
DeeJay
Nekid (nisam siguran)
Kuzma Hornet
Stršljen
To je koliko ja znam,valjda ih ima još...Hebiga kad ne znaju ljudi šta valja! :mrgreen:
pa na kraju krajeva i ovi sa Cbr-ima 600 F,ipak imamo istu mašinu,izmjenjenu u  nekim detaljima.... :misli: :mrgreen:

Hehe ja san na prvon mistu, koja cast. Sad san ponosan na sebe  :mrgreen:
 
Idem u 9 ili 10. mj.na stazu pa ću vidit ako vidim da ima smisla da opet pođem onda ću uložit u ovjes prednji,zadnji,amortizer volana i sve...Iako bi to bilo pametno i za cestu,al eto....
Zadnji ću zasad samo malo stegnut.... (y)
 
Stršljen said:
Idem u 9 ili 10. mj.na stazu pa ću vidit ako vidim da ima smisla da opet pođem onda ću uložit u ovjes prednji,zadnji,amortizer volana i sve...Iako bi to bilo pametno i za cestu,al eto....
Zadnji ću zasad samo malo stegnut.... (y)

amortizer volana nema smisla za međuosovinski razmak veći od 1400mm
 
Da budem iskren ne znam točno koliki mi je međuosovinski razmak,al vjerujem da je preko 1400 mm...

Nego nisam čuo za to..... :misli:jer znam da ljudi i na motore sa "dosta" većim među os.razmakom stavljaju amortizer volana....
Ne shvaćam zašto ne bi trebalo....koliki god da je razmak prednji kraj uvijek može "trest"... :?
Ispravi me ako griješim. (y)
 
Stršljen said:
Da budem iskren ne znam točno koliki mi je međuosovinski razmak,al vjerujem da je preko 1400 mm...

Nego nisam čuo za to..... :misli:jer znam da ljudi i na motore sa "dosta" većim među os.razmakom stavljaju amortizer volana....
Ne shvaćam zašto ne bi trebalo....koliki god da je razmak prednji kraj uvijek može "trest"... :?
Ispravi me ako griješim. (y)

to je presitno, ja samo pišem kako sam ovdje prije pročitao, bila je jedna tema o amortizerima volana
neki kažu da je dovoljna i elastika iz gaća :LOL: :LOL: :LOL:
 
SaleKT said:
amortizer volana nema smisla za međuosovinski razmak veći od 1400mm

Nema dok se prvi put ne usereš u gaće, onda odjednom ima  :mrgreen:
 
Iamo sam dvaput dosta škakljivu situaciju gdje bi dobrodošao amortizer volana.... :? Al srećom uspio sam se izvuć i bez njega... :D
Dobra stvar....al ja znam sebe...zašto potrošit 2 i više tisuća kuna za nešto što neću "primjetit" osim kad pređem preko nekog "sranja"... :? Radije spulju i filter i prijenos pa onda ostalo....
Iako bi bilo daleko pametnije da je obratno.... :? 8)
 
evo mali detalj koliko sam bio opcinjen tim motorom...
inace to je grb jednog stranog hornet kluba koji mi se cinio ok za dat kezi da nacrta na mob :)
 
Cool! (y) (y) (y) Uskoro tako nešto slično ide meni na prednji blatobran,paintbrush naravno! (y)
Jel ima tko kakve linkove o hornetima,opremi i tako to...al da su na engl.... :? (y)