Hornet Fun Club

1664877572759.png
 
Ako se uzme u obzir da napada direktno MT-07 čak nije ni loš,puno skladniji od navedene Yamahe i jači ali kad uzmeš u obzir šta je zadnji Hornet nudija ovo je smišno...
Ako je ovo evolucija neka hvala,ostajem u prošlosti 😉
 
  • Like
Reactions: Dene
Kad Honda izbaci dvocilindrično smeće od 90 ks onda je to sranje naravno, konfekcija, kojim slučajem da ima naljepnicu Aprilije, zove se Tunjo, Šiver i raspada po putu, e onda bi to bio pun pogodak, mnogo karaktera, mala tvornica, belissimo, pici - pici.
 
  • Like
Reactions: cadjo
Da, jer Aprilia ne zna bolje, a Honda zna ali prodaju muda pod bubrege

Gledam i ne vjerujem sta prodaju pod Hornet 750.
 
  • Like
Reactions: cadjo
Ne vjerujem ni ja. Obezvrijeđivanje jednog kultnog podbranda.

Generalno mi se cijeli koncept 2 redna cilinda u necemu što košta preko 5k eura gadi.
 
  • Like
Reactions: cadjo
Kad Honda izbaci dvocilindrično smeće od 90 ks onda je to sranje naravno, konfekcija, kojim slučajem da ima naljepnicu Aprilije, zove se Tunjo, Šiver i raspada po putu, e onda bi to bio pun pogodak, mnogo karaktera, mala tvornica, belissimo, pici - pici.
Ja sam veliki fan honde, ali mozes biti neznam kakav fan japanskih motora, mrzit neznam koliko talijanske motore i mogu ti talijanski biti toliko kraceg vijeka, al reci da jedan shiver, a tuono da ni ne spominjem nije daleko bolji od ovako nekog motora, je na granici retardiranosti
 
Ja sam veliki fan honde, ali mozes biti neznam kakav fan japanskih motora, mrzit neznam koliko talijanske motore i mogu ti talijanski biti toliko kraceg vijeka, al reci da jedan shiver, a tuono da ni ne spominjem nije daleko bolji od ovako nekog motora, je na granici retardiranosti
I ja san veliki fan Honde i nemam nikakvih velikih predrasuda o drugim markama (više kroz zajebanciju nabacim),Za Touno nema dileme da je bolji ali nabroji par stavki po čemu je drlo od Šljivera bolji od ovog motora,naravno nismo ga još u živo vidili ali ne sumnjam da će završna obrada biti na nivou...
 
2 meni dobra Hornet modela s kojima sam vozio u grupi:
600 2005.
600 2007.

Čudi me da nisu uzeli mašinu od CBR 650 i digli na 750?
 
  • Like
Reactions: cadjo
I ja san veliki fan Honde i nemam nikakvih velikih predrasuda o drugim markama (više kroz zajebanciju nabacim),Za Touno nema dileme da je bolji ali nabroji par stavki po čemu je drlo od Šljivera bolji od ovog motora,naravno nismo ga još u živo vidili ali ne sumnjam da će završna obrada biti na nivou...
Ja imao shiver, pritelj horneta, onaj koji je svima grd meni je lip, mislim 2007.
Po meni, shiver bolja ciklistika, opletena crijeva serijski, u to vrijeme 3 mape, moto puno zabavniji(to je osobno, 600 redna 4 su mi dosadna jer u normalnoj voznji su mrtvi do 8000, a to mene nervira), meni bolje kocnice.
Sta se tičepouzdanosti, ja nisam imao niti jedan kvar do 38000 kad sam ga prodao, na hornetu do 16000km mijenjan regler, na 23000 se odlemili kontakti za svijetlo, ubrzo nakn toga i zmigavci.
I dalje mi je od svih 600 4 redna najljepsi honet
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Ja sam veliki fan honde, ali mozes biti neznam kakav fan japanskih motora, mrzit neznam koliko talijanske motore i mogu ti talijanski biti toliko kraceg vijeka, al reci da jedan shiver,


Gle, meni je Šiver govno od motora, bilo tebi pravo ili krivo. Vozio, vozili frendovi, tj. više nisu nego jesu. Koliko god ovaj Hornet bio nakaradan, bez treptaja bi ga prije kupio.

a tuono da ni ne spominjem nije daleko bolji od ovako nekog motora, je na granici retardiranosti

Pričam o Tuonu 600. Govno kao i ovaj Hornet. Ali naravno, mala tvornica - talijanski duh sindrom - za sve što ispuže od tamo.:mrgreen:
 
I ja san veliki fan Honde i nemam nikakvih velikih predrasuda o drugim markama (više kroz zajebanciju nabacim),Za Touno nema dileme da je bolji ali nabroji par stavki po čemu je drlo od Šljivera bolji od ovog motora,naravno nismo ga još u živo vidili ali ne sumnjam da će završna obrada biti na nivou...
Prvo V2 u usporedbi sa dva redna, kocnice, ovjes, mape, izgled...znaci sve osim nekakve pouzdanosti, tu se aprilija moze sakriti u odnosu na hondu
 
shiver je poprilično pouzdani motor, čak i u usporedbi s hornetom ne zaostaje puno