Huso FS 570

Killex

New member
Ko ima na forumu ovakav motorin? Da li se uz malo entuzijazma i mazohizma može koristiti u svakodnevnoj upotrebi(kuća-posao isl.) :mrgreen:
I koliko se (ne) kvari kod civilne umjerene vožnje? Eh da i koja je to najniža cijena da sebi kupiš ovakav poluproizvod?
 
sta cekas? :mrgreen:

FS 570 2010 =62.880,-kn /sniženo 20%/

           Isporučivo po narudžbi !

     Cijena prije: 78.600,-  , povoljnije za  15.720,- kn

Moto spica!

p.s. ja bi ga rado udomio! (y)
 
brunost said:
sta cekas? :mrgreen:

FS 570 2010 =62.880,-kn /sniženo 20%/

           Isporučivo po narudžbi !

     Cijena prije: 78.600,-  , povoljnije za  15.720,- kn

Moto spica!

p.s. ja bi ga rado udomio! (y)

Lijepo izgleda 20% popusta,i ja,i ja. :mrgreen:
 
Ja sam dao svoju ponudu pa ako bude prihvaćena treba valjda par dana da stigne. :jesus:


Ako ga Killex kupi onda će krenut vicevi, znaš ti onaj kad Mujo vozi Husu...  :B: :rofl: :rofl:
 
Ne znam šta bih ti rekao, bio sam nekidan kod Okrama i detaljno ga razgledao, upalio, sjeo i zaljuljao među nogama ali nisam vozio. Jednostavno nisam imao volje iako moram pohvalit domaćina koji ga je nudio, što je zapravo jako čudno jer motor se ne prodaje. :jesus: :mrgreen:
Na prvu djeluje OK, ali... To je već komad motora u odnosu na FS a opet su mu brzine kratke i jedan cilindar s kojim, bar ja, ne idem van grada. Znači, ponovno neki mix što ovaj put ne bi. Dosta sam ih uspoređivao na papiru, a i dan ranije sam vozio FE570 po cesti, i trebao mi je još samo taj moment da uživo pregledam i sjednem na SMC-a, pogotovo zato što mu je i Husaberg bio tamo, pa da mogu potvrditi neka svoja razmišljanja. Zaključak je da mi nije opcija. U međuvremenu sam ponovo razgledavao Hypera i Dorso ali oni nisu ušli niti u uži izbor. Sve u svemu, ako ide, id FS.
Samo da dodam da je jedini faktor "protiv" Huse upravo u servisnim intervalima, međutim kad sve to skupa staviš na papir, nije to baš tako loše kao što se čini na prvi pogled. Ako uzmemo da je, recimo, prosječna brzina s njim po gradu oko 55-60kmh, promjena ulja i filtera ispada svakih cca 1000km što po meni nije strašno jer se ne vozim tako puno. A i sama promjena je pol sata laganog posla što sam se već istrenirao na FE. Osim toga, ulje od FE-a je osim na prvom mjenjanju do sada uvijek bilo čisto ko suza. Upitno ostaje samo štelanje ventila što mislim da bi u gradskoj vožnji bilo dovoljno raditi svaki drugi servis odnosno 2000km.
 
Ne znam, ja svog smc-a nisam još prežalio... Ne mogu reć da sam se zajebo što sam ga prodao jer jedan je morao otić, žao mi je što nije duke al šta je tu je. E sad, tog husu bi htio probat više od ičeg, baš zbog te usporedbe sa smc-om. Znam samo ono što sam na papiru pročitao ali to mi ništ ne znači dok ne probam.. I meni je opcija bila veliki smr al ono, trebalo bi para kojih nemam a nisam još načisto dal bi takav motor ili opet nešto živčano za grad i okolicu (naginje ovo drugo). Ustvari ja bi novog smc-a koji će tek doći možda 2012. :? E sad čekat do onda i vozit dukea sezonu ili ga utopit dok je još nov.. Sve u svemu taj huso me baš privlači  :mrgreen:
 
Ne velim da je SMC loš ili nešto negativno, samo nije baš ono što bi htio. Da ne postoji FS, bio bi savršen.  :mrgreen:
Ona tvoja kombinacija da se riješiš oba i uzmeš velikog SMR je po mom mišljenju jako dobra ali sam najbolje znaš šta ti treba. Jedino što moraš spustit bar još desetku da bi ovaj što ti je ostao bio konkurentan. :jesus: :mrgreen:
 
mate said:
Ne velim da je SMC loš ili nešto negativno, samo nije baš ono što bi htio. Da ne postoji FS, bio bi savršen.  :mrgreen:
Ona tvoja kombinacija da se riješiš oba i uzmeš velikog SMR je po mom mišljenju jako dobra ali sam najbolje znaš šta ti treba. Jedino što moraš spustit bar još desetku da bi ovaj što ti je ostao bio konkurentan. :jesus: :mrgreen:

To mi je najveći problem. Kad bi probao husu bio bi korak do rješenja  :mrgreen: Velikog sm-a sam probao tako da znam o čemu se radi... A ovo za desetku, dajem mali prst ali ne i cijelu ruku..  :mrgreen:
 
brunost said:
Mislim da ces se zahebat ako nacmes dukea mjenjaj to hitno i uzmi si pod racun husu.... :wink:

I ja razmišljam tako nekako ALI.. Kad sam uzimao smc-a probao sam ga par krugova na marofu, nije to nešto ali ipak sam otprilike znao o čemu se radi, a o husi nemam pojma što očekivati s obzirom na smc-a kojeg sam vozio 2 god... Tak da nije to samo tako,..
 
brunost said:
Mislim da ces se zahebat ako nacmes dukea mjenjaj to hitno i uzmi si pod racun husu.... :wink:

Ti si mi uvijek prvi pred očima kad netko spomene prodaju novog Duke-a. I fakat, mislim da ovaj prijedlog uopće nije loš.  (y)
 
Jbg meni je trebalo 2 god da shvatim koliko je onaj motor besmislen iako je stvarno dobar za te pojmove...jbg za sve je kriva 2-ica koja je bila djecacki san....naravno dok je nisam provozao... :LOL:
 
brunost said:
Jbg meni je trebalo 2 god da shvatim koliko je onaj motor besmislen iako je stvarno dobar za te pojmove...jbg za sve je kriva 2-ica koja je bila djecacki san....naravno dok je nisam provozao... :LOL:

Da je bilo snimit moju facu kad sam prvi put provozao Duke2... nešto strašno. Krenem na tehnički s novim motorom, niti 2 km od doma, stanem na semaforu i pitam se kaj mi ovo trebalo u životu. Većinu motora ne bi ni na poklon ali ovaj sam platio i osjećao sam se da će mi rogovi potrgat tramvajske žice. :mrgreen:
Još i danas spominjem familiju svom frendu Meku Pulseru koji je bio glavni krivac za tu avanturu. Prošli tjedan smo se našli na kavi da čujem njegovo mišljenje, pa mirno isključim sve njegove favorite. :LOL:
 
mate said:
Da je bilo snimit moju facu kad sam prvi put provozao Duke2... nešto strašno. Krenem na tehnički s novim motorom, niti 2 km od doma, stanem na semaforu i pitam se kaj mi ovo trebalo u životu. Većinu motora ne bi ni na poklon ali ovaj sam platio i osjećao sam se da će mi rogovi potrgat tramvajske žice. :mrgreen:
Još i danas spominjem familiju svom frendu Meku Pulseru koji je bio glavni krivac za tu avanturu. Prošli tjedan smo se našli na kavi da čujem njegovo mišljenje, pa mirno isključim sve njegove favorite. :LOL:

Nije mi jasno mada sam to već pitao,šta si očekivao od vojvode pa te tako strašno razočarao,ja sam u životu probao nekoliko SM-ova i Duke 2 mi nije bi loš,osim njega sam probao 640 2006. koji je bio nov i probao sam 525 sa SM točkovima(ne računam XTX) i nisam skontao šta je kod duke-a 2 tako loše.
 
Killex said:
Nije mi jasno mada sam to već pitao,šta si očekivao od vojvode pa te tako strašno razočarao,ja sam u životu probao nekoliko SM-ova i Duke 2 mi nije bi loš,osim njega sam probao 640 2006. koji je bio nov i probao sam 525 sa SM točkovima(ne računam XTX) i nisam skontao .šta je kod duke-a 2 tako loše

Tesko je to objasit jer on ni nema neku veliku manu....ma sve ti je to do osobe, meni osobno tezak, nema nesto puno snage i skaklje te po tabanima dok ga vozis  :LOL: onako vise hvale mu ide na karizmu... :wink:
 
U biti ni nemam ništa protiv motora nego su se jednostavno poklopile neke stvari i tako je ispalo. Greška je bila u mojim očekivanjima jer sve negativne stvari na tom motoru se zapravo multipliciraju na FS-u. :mrgreen:
 
motor od 110-115 kg i 65+ ks
pa to mora biti rock&roll ...
sam ne znam kako se dozivljava ta cudno postavljena masina (u odnosu na klasican "polozal") ... zbog toga bi ga i htio probati voziti ... zanima me i kako se ponasa zadnja 150 guma na 4.25 felgi ...



ajde mate stisni zube i progutaj .ovno da mogu dobiti đirić  :moli: :moli: :moli: :moli: :moli: :moli: :moli: :moli: :party: :party: :party: :mrgreen:
 
markookram said:
motor od 110-115 kg i 65+ ks
pa to mora biti rock&roll ...
sam ne znam kako se dozivljava ta cudno postavljena masina (u odnosu na klasican "polozal") ... zbog toga bi ga i htio probati voziti ... zanima me i kako se ponasa zadnja 150 guma na 4.25 felgi ...

Svugdje se barata dosta manjim iznosom, to me zbunjuje.. Nisam još našao 100% provjerenu informaciju. Ima na youtubeu snimka sa stola, pun0 manji rezultat. Ima na smjunkieu par likova FS-a i svi su super zadovoljni. Jedan je natuko 5000 km u dosta kratkom periodu (mislim lik iz australije). Nije napisao sati već baš km. A tek od ove godine je road legal u usa.. Uglavnom dosta nepoznanica...