Huso FS 570

ne offaj Killex  :mrgreen:

Huso mu crtu na krovu napravi  :jesus:
 
markookram said:
ne offaj Killex   :mrgreen:

Huso mu crtu na krovu napravi  :jesus:

A koji motocikl,tj. brand vozi Viktro Bolšec,KTM,Husaberg ili neko treće govno??? :misli:  :hehehe:

Ipak je Viki liga. 8)

 
Killex said:
A koji motocikl,tj. brand vozi Viktro Bolšec,KTM,Husaberg ili neko treće govno??? :misli:  :hehehe:

Ipak je Viki liga. 8)
da vozi ktm bil bi prvi a ne 17.  :jesus:  :mrgreen:
 
Killex said:
A koji motocikl,tj. brand vozi Viktro Bolšec,KTM,Husaberg ili neko treće govno??? :misli:  :hehehe:

Ipak je Viki liga. 8)

Onak kak ljudi pričaju ... Viki vozi samo ono kaj dobije .... :shock:
 
stojednaseljačina said:
Onak kak ljudi pričaju ... Viki vozi samo ono kaj dobije .... :shock:

I ja bi tak da mogu. :mrgreen:

Al svejedno nije fora da ga Killex naziva ljigom. :LOL:
 
mate said:
I ja bi tak da mogu. :mrgreen:

Al svejedno nije fora da ga Killex naziva ljigom. :LOL:

Ligom. :jesus: :jesus: :jesus:
 
http://i60.photobucket.com/albums/h24/husky370/fire/103_3473.jpg

http://i60.photobucket.com/albums/h24/husky370/fire/103_3476.jpg

To ti je sreća.. Liku se zapali krov u garaži i sa stropa padnu neonke s instalacijama ravno na motor... Ostalo se vidi na slikama..  :vatrica:
 
mate said:
Ne znam šta bih ti rekao, bio sam nekidan kod Okrama i detaljno ga razgledao, upalio, sjeo i zaljuljao među nogama ali nisam vozio. Jednostavno nisam imao volje iako moram pohvalit domaćina koji ga je nudio, što je zapravo jako čudno jer motor se ne prodaje. :jesus: :mrgreen:
Na prvu djeluje OK, ali... To je već komad motora u odnosu na FS a opet su mu brzine kratke i jedan cilindar s kojim, bar ja, ne idem van grada. Znači, ponovno neki mix što ovaj put ne bi. Dosta sam ih uspoređivao na papiru, a i dan ranije sam vozio FE570 po cesti, i trebao mi je još samo taj moment da uživo pregledam i sjednem na SMC-a, pogotovo zato što mu je i Husaberg bio tamo, pa da mogu potvrditi neka svoja razmišljanja. Zaključak je da mi nije opcija. U međuvremenu sam ponovo razgledavao Hypera i Dorso ali oni nisu ušli niti u uži izbor. Sve u svemu, ako ide, id FS.
Samo da dodam da je jedini faktor "protiv" Huse upravo u servisnim intervalima, međutim kad sve to skupa staviš na papir, nije to baš tako loše kao što se čini na prvi pogled. Ako uzmemo da je, recimo, prosječna brzina s njim po gradu oko 55-60kmh, promjena ulja i filtera ispada svakih cca 1000km što po meni nije strašno jer se ne vozim tako puno. A i sama promjena je pol sata laganog posla što sam se već istrenirao na FE. Osim toga, ulje od FE-a je osim na prvom mjenjanju do sada uvijek bilo čisto ko suza. Upitno ostaje samo štelanje ventila što mislim da bi u gradskoj vožnji bilo dovoljno raditi svaki drugi servis odnosno 2000km.
možda i rjeđe, ako je prosjek 50 km na sat za 60 sati skupiš 3 milje km i to bi moglo proći...
 
cestitam dovlač  (y)

i biljezim se za đirić   :D


btw. sad si shebal matu ... a bas je on mislil uzeti prvog u rh   :hehehe:
 
Hvala, nemas frke, a nadam se da cu i ja sutra ili prekosutra po prvi djir.. Mate je samo bacao udicu..  :mrgreen: