Huso FS 570

nepoznanica ima puno , kad ih ima malo na cestama ...
s obzirom na kubikazu i karakteristiku motora (natjecateljski/race ... kai i exc ) onda bi vjerojatno ta snaga i bila realna ... negdje sa procitao na grafu da je jedan imao i 70 ks ... mozda su bile nekakve preinake u igri , neznam ...

a vjerujem da bi vecina na fs-u i auspuh isla otvoriti/zamjeniti ... da malo više cirkulira zraka kroz njega  8) (y) :mrgreen:
 
Vidio sam jedino ovo mjerenje: http://www.youtube.com/watch?v=KUh7aglJECA koje kaže 48KS. Ja obično za svoje motore nemam pojma koliko imaju KS niti me to posebno zanima. Znam da mi FE ide jako dobro i sa serijskom mapom, filterom i auspuhom a zamjena istih na jednocilindrašu ipak nešto znači. Tak da me oko toga niš ne muči. Što se tiče kvalitete, od ovih naših FE-ova ne znam za niti jedan kvar a nije baš da ih mazimo. Ako bude tako i na visokoj turi, meni dovoljno. Jedino ono oko "gutanja" šteka. :mrgreen:
Guma 150 me podsjeća na Dukce, jer dok svi u klasi imaju 190 na 6", jedino oni stavljaju 180 na 5,5. Po logici, trebao bi se brže i "linarnije" rušiti odnosno mjenjati smjer.
 
Pa stavi si na tog svog 570 SM kotače i mirna Bosna..... :mrgreen: ...ako ti nebude pasalo kupi si SMC  :wink:
 
Greška u očekivanjima :misli: :mrgreen:

Bitna je stavka di se motor vozi, po slavoniji di su ravnice po 5 km pa blagi zavoj pa opet 5 km ravnice,
ili po jadranskoj magistrali di je zavoj na zavoju.
Tu SM dolazi do izražaja.
Za grad nije ništa osim skutera sve ostalo je gnjavaža bar meni.

 
o ho ho itekako može biti zabavan u gradu
bam prva bam druga na zadnji , bam treca bam cetvrta bam peta ... žlajfa malo slidea , noga na podu motor pod 45 pa opet bam bam ...   :mrgreen:
 
markookram said:
o ho ho itekako može biti zabavan u gradu
bam prva bam druga na zadnji , bam treca bam cetvrta bam peta ... žlajfa malo slidea , noga na podu motor pod 45 pa opet bam bam ...   :mrgreen:

Pokaži primjerom ...  Okrame , primjerom ....  :jesus: :jesus: :jesus: :LOL:
 
stojednaseljačina said:
Pokaži primjerom ...  Okrame , primjerom ....  :jesus: :jesus: :jesus: :LOL:
nemrem sad , prstić me boli  :mrgreen:



a kaj misliš da sam ovo c/p sa googla  :misli: :LOL: :LOL:
 
Frane said:
Zatim let preko haube ćorave babe i odmor na traumatologiji :mrgreen:
Neznam meni divljane po gradu nije nikako napeto, a i lako se najebe znam iz prve ruke :? Opet skuter ima niz prednosti mal je, okretan, prostor ispred i pod sicem...

SM je već motor koji zahtjeva kombinezon, čizme... a sve vas vidim kako to sve navlačite kad trebate obaviti kakvu sitnicu po gradu od 3km i nazad :jesus: Druga stvar je kurčenje od semafora do semafora da vam se drugi dive (a 80% prolaznika drži vas za debile :mrgreen:)
A da ne govorimo da vam šaljtanje uništi cipele, da vam ispušna grana spali hlače, da kad prođete kroz ulicu u kojoj je netko oprao auto budete zasrani od glave do pete.
Opet tu shvačam ove iz slavonije koji imaju samo grad jer čim izađu na otvorenu cestu sve je ravno, ravno i opet ravno :mrgreen:
U dalmaciji je opet druga priča puno je lokalnih zavojitih cesta sa slabim ili nikakvim prometom i to je pravi užitak za supermoto.
e moj Frane ... tu ti je kod nas ima jako velikih gradova ... tako velikih da se imaš motorom voziti pola sata sa jednog kraja na drugi ...
a ima i ponešto jako velikih cesta sa puno traka ... neznam kako da ti to objasnim  :mrgreen:
 
Znam vozio sam se sa TTRom po gorici :mrgreen: :mrgreen: i opet mi nije bilo zanimljivo :jesus: :mrgreen:
 
pa ne pricam o gorici zaboga  :mrgreen:

ali kad pricamo o goričkim brdima (vukomeričke gorice)  onda se imaš satima i satima naokolo voziti , sve ko stvoreno za SM   8)








evo par dionica na kojima bi fs570 uživao
 
markookram said:
o ho ho itekako može biti zabavan u gradu
bam prva bam druga na zadnji , bam treca bam cetvrta bam peta ... žlajfa malo slidea , noga na podu motor pod 45 pa opet bam bam ...   :mrgreen:

Yebo nogu na podu ako nije koljeno nije onda ni voznja samo pazi da ti nija zadnja guma 150 onda ide lako preko koljena  :LOL:
 
Stavio sam ga na desktop. :mrgreen: Službeno prekidam odnose sa suprugom dok ne napravimo finansijsku konstrukciju za kupnju tog motorina.
Uvredjen sam i ozlojedjen. :mrgreen:
 
Evo za sve ponosne vlasnike, kojih im jako puno :mrgreen: a akrap im je skup:

http://www.fmfracing.com/Products/Bike/2009_HUSABERG_FE570

Na ebayu je akcija free shipping, jaako povoljno ispada..
Ovi su ga pohvalili a i fe 570 im je bike godine...  (y) http://www.dirtrider.com/reviews/long_haul/141_0912_long_haul_2009_husaberg_fe_570/index.html
 
Luk et dis  :mrgreen: Pravi hard SM i još Honda 8)  9300 ojira u Španiji. Imaš sado mazo,a nije poluproizvod. :mrgreen: