IGOR ERAK

DamirK said:
Nadi si ti malog crnca da ti gura . :jesus:
ima jos dosta praznih strana u topicu za Igora

nemoj da te bandit vidi sta mi pises.. odma smo nehebali i ti i ja :mrgreen: psst...deda je ljubomoran u zadnje vrijeme
 
demza said:
pa pisi covjece, ovdje si ;)

mi cemo procitati sto se dogadjalo...
 
igi27 said:
evo igor erak se javlja- :)neznam kako da vam zahvalim al mislim da če vam največa zahvala biti kad izvadim kanilu iz vrata pa krenem na plivanje pa opet na noge-odnosno opet na motor :)ma mogao bih pisati o svemu što mi se desilo-danima bih mogao pisati o odnosu države prema meni i sličnima al što je bilo bilo je sad želim samo naprijed-hval vam još jednom

kralju, nemoj zahvaljivan nikom... jeibga, dogodilo se sranje, ajmo ga probat riješit... kao što rekoh JOŠ IMA LJUDI!
 
DamirK said:
Imamo žiro račun pa budimo ljudi i pomozimo dečku.
Zbog njega , ne zbog sebe i vlastite promocije.

...nije zbog sebe i vlastite promocije... ne budi bogen  :skriven:...
Nije realno za očekivati da čemo skupiti cijeli iznos, pa baš zbog momka je bitno da njegov problem 'izađe iz anonimnosti'...
Na kraju krajeva, ni ja nebi saznao za ovo da nije bilo Iwinog posta... :misli:
 
Iggy drž se, konjica stiže !  8)

a za sve ostale koji raspravljaju o načinu skupljanja novaca i ostalim nebitnim detaljima - LJUDI, NIJE BITNO KAKO, VEĆ JE BITAN KRAJNJI REZULTAT, A TO JE DA IGOR PJEŠICE ODE ZAHVALIT SVIMA KOJI SU GA DO SAD IGNORIRALI.

i treba od svega napraviti cirkus, zašto ne ? apsolutno se slažem sa idejom da mu svi odnesemo novce skupa sa televizijom, bandićem i svima ko bude htio ići. zato jer će sav taj cirkust pomoći igoru da skupi još novaca koji su mu potrebni !
ja vjerujem da su svi ljudi u svojoj prirodi dobri i da sve žele pomoći, ali ponekad ih treba na to natrjerati, jer su inertni. zato, ako je cirkus potreban da se nešto napravi - neka bude cirkus !!!
 
Iwa said:
Iggy drž se, konjica stiže !  8)

a za sve ostale koji raspravljaju o načinu skupljanja novaca i ostalim nebitnim detaljima - LJUDI, NIJE BITNO KAKO, VEĆ JE BITAN KRAJNJI REZULTAT, A TO JE DA IGOR PJEŠICE ODE ZAHVALIT SVIMA KOJI SU GA DO SAD IGNORIRALI.

i treba od svega napraviti cirkus, zašto ne ? apsolutno se slažem sa idejom da mu svi odnesemo novce skupa sa televizijom, bandićem i svima ko bude htio ići. zato jer će sav taj cirkust pomoći igoru da skupi još novaca koji su mu potrebni !
ja vjerujem da su svi ljudi u svojoj prirodi dobri i da sve žele pomoći, ali ponekad ih treba na to natrjerati, jer su inertni. zato, ako je cirkus potreban da se nešto napravi - neka bude cirkus !!!

TO, TO, TOOOOOOOOOOOOOOOOO
:naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon:
 
Ako TV zabiljezi da je Bandic dao novac, znate li koliko ce uvlakaca da se javi da bi pomoglo...
 
igi27 said:
evo igor erak se javlja- :)neznam kako da vam zahvalim al mislim da če vam največa zahvala biti kad izvadim kanilu iz vrata pa krenem na plivanje pa opet na noge-odnosno opet na motor :)ma mogao bih pisati o svemu što mi se desilo-danima bih mogao pisati o odnosu države prema meni i sličnima al što je bilo bilo je sad želim samo naprijed-hval vam još jednom

dobro došao na Forum, Igore. slobodno se raspiši o svemu kaj ti se dešavalo i kaj te muči... ne moraš se zahvaljivati jer ovdje ima jako puno dobrih ljudi koji će pomoći bez razmišljanja. u krajnjoj liniji to bi nam trebala biti i obaveza jer se svatko od nas može naći u situaciji poput tvoje.
 
Gasho said:
Ako TV zabiljezi da je Bandic dao novac, znate li koliko ce uvlakaca da se javi da bi pomoglo...

Gasho,Gasho
možda bi se javilo par njih i kao javno rekli da će dati,a poslije nigdje nikog :palacdolje:
Bilo je,kada,prošle ili pretprošle godine neki skup nekakvih glavonja(nije bio Mate :mrgreen:),negdje u USA,pa je Sharon Stone rekla da ona daje,mislim da 100 000 $,da bi za njom glavonje povikale i digli se i da će oni dati (nešto kao u američkim filmovima,kad se jedan digne a na kraju su svi na nogama),uglavnom te večeri je kao zabilježeno nekih 10 000 000 $ donacija,da bi na kraju bilo uplaćeno nekih par stotina tisuća :palacdolje:
Igora ne znam,ustvari mislim da neznam,možda smo se i negdje upoznali,ali se nadam da ćemo se negdje naći i popiti neko piće za šankom,kada mu prođe ova krizna situacija (y)
Iwa,tebi svaka čast na humanosti i trudu (y)
 
šta mi se desilo?!?!
ovako--27.10.2002 išali smo nas troje na jakuševac i njih dva su stali na crveno a ja sam bio malo brži pa sam uhvatio zeleno i kad sam na mostu bio pogledao sam gdje su i pogodio sam šaht bez poklopca!!!!!!! :palacdolje:-opal sam s motora kacigom i tijelom opalio od rizol zatim od ogradu-u bolnici prvi i treči dan sam ošao u vječna lovišta-odnosno klinički mrtav i sljedečih 25 dana u komi-doktori su govorili da su mi šanse jako,jako male da ostanem živ al da iako ostanem živ da ču biti psihički nestabilan zbog udarca kacigom od rizol :palacdolje:ali :) :)nakon buđenja iz kome sljedečih 4 mjeseca sječam se samo 4-5 stvari koje sam radio-i onda jedno jutro sam dođao sebi-u psihičkom smislu-od tog dana svega se sječam-doktori su bili iznenađeni-a što se tiče kanile-to je cijevčica u vratu kroz koju dišem a nju prvih 7 dana nisam imao al nakon što su mi pluča sređivali jer mi se rebro malo zapelo za pluča i onda su stavili kanilu-pa su nakon par dana izvadili al sam se počeo gušit i vratili je nazad- sad jako tiho pričam-čujem se kao da šapčem i bijah prije mjesec i po u austriji ina pregledu i kaže doktor da če mi to izvaditi sigurno bez problema al možda iz prve jer če na lakši način to pokušati a ako neuspuije  onda nakon 2 mjeseca natrag da se na drugi malo kompliciraniji način izvadi-al ja sam siguran da če se iz prve maknuti kanila :) :) i nakon toga gibam namore 25 sati dnevno na plivanje--plivanjem svaki mišič radi a pošto ja sve osjetim u nogama-bole me noge i trbuh 24 sata dnevno ponekad slabije a ponekad jakooooo....jer kičma u kojoj se nalazi mendula--mendula je glavna žila za pokrete,micanje ruku,nogu-pošto mi ona nije pukla jer da je pukla nebi niš osjetio u nogama i trbuhu a osjetim dodir,toplo,hladno,škakljanje.....neosjetim kao vi koji ste "normalni"osjetim malo slabije --pa kad se riješim kanile jer snjom nemrem u vodu jer bi mi se pluča vodom napunila-pa kad se riješim kanile u austriji--cijena 8.526 eura :( e onda na plivanje pa opet na noge :) :) (y) (y)--i naravno na YAMAHA MT-01  (y) (y) (y)a kad stanem na noge onda želim i hoču mjenjati ljude,njihov pogled na svijet jer sam shvatio jako puno toga kad sam bio "gore"-naravno ostat ču i dalje ovakav  samo puno pozitivniji-ma to je druga priča
 
Svima vama svaka cast,jako mi je bilo drago kad sam vidio ovu temu.

Steta nisam gledao reportazu na RTLu ali sam Igora ljetos upoznao i streslo me je kako se Grad Zagreb izvlaci od svoje duznosti.Po mom misljenju bi oni morali sve racune platiti i jos ostetu dati.Ali tako je to u nasoj Hrvatskoj.

Sad se moramo potruditi da opet stane na svoje noge i siguran sam da ce to uspjeti.

U mom clubu sam vec pricao o Igoru i mislim da cu uspjeti da stignu par € iz Hamburga.

Ja sam isto jako puno vremena proveo u bolnicama i pretrpio puno operacija i imam jako dobrog doktora i znam da ima dobro srce pa bi ga pitao jeli bi mozda Igora operirao a da neplatimo njegove ruke nego samo ostale trskove.



Igore pozdrav tebi i tvojoj mami,navratit cu sa Marijom kad opet budem u hrvatkoj.



 
Nisam vidio sa si vec poslao post.

Hey mislim da smo se dogovorili na dir sa dukcima a ti bi sad nekog japanca ganjao jeli. :eek:hne:
 
igi27 said:
šta mi se desilo?!?!
ovako--27.10.2002 išali smo nas troje na jakuševac i njih dva su stali na crveno a ja sam bio malo brži pa sam uhvatio zeleno i kad sam na mostu bio pogledao sam gdje su i pogodio sam šaht bez poklopca!!!!!!! :palacdolje:-


Mislim da tu ima posla za fiskala,treba ih jako tuziti
 
DamirK said:
Trebalo je tužiti cestare. Sad je kasno, 3 godine-zastara


Steta,steta jer onda mu tih 8k eura nebi predstavljale nikakav problem :(
 
Čisto sumnjam da nisu probali...pitanje je samo di je zapelo?
 
igi27 said:
šta mi se desilo?!?!
ovako--27.10.2002 išali smo nas troje na jakuševac i njih dva su stali na crveno a ja sam bio malo brži pa sam uhvatio zeleno i kad sam na mostu bio pogledao sam gdje su i pogodio sam šaht bez poklopca!!!!!!! :palacdolje:-opal sam s motora kacigom i tijelom opalio od rizol zatim od ogradu-u bolnici prvi i treči dan sam ošao u vječna lovišta-odnosno klinički mrtav i sljedečih 25 dana u komi-doktori su govorili da su mi šanse jako,jako male da ostanem živ al da iako ostanem živ da ču biti psihički nestabilan zbog udarca kacigom od rizol :palacdolje:ali :) :)nakon buđenja iz kome sljedečih 4 mjeseca sječam se samo 4-5 stvari koje sam radio-i onda jedno jutro sam dođao sebi-u psihičkom smislu-od tog dana svega se sječam-doktori su bili iznenađeni-a što se tiče kanile-to je cijevčica u vratu kroz koju dišem a nju prvih 7 dana nisam imao al nakon što su mi pluča sređivali jer mi se rebro malo zapelo za pluča i onda su stavili kanilu-pa su nakon par dana izvadili al sam se počeo gušit i vratili je nazad- sad jako tiho pričam-čujem se kao da šapčem i bijah prije mjesec i po u austriji ina pregledu i kaže doktor da če mi to izvaditi sigurno bez problema al možda iz prve jer če na lakši način to pokušati a ako neuspuije  onda nakon 2 mjeseca natrag da se na drugi malo kompliciraniji način izvadi-al ja sam siguran da če se iz prve maknuti kanila :) :) i nakon toga gibam namore 25 sati dnevno na plivanje--plivanjem svaki mišič radi a pošto ja sve osjetim u nogama-bole me noge i trbuh 24 sata dnevno ponekad slabije a ponekad jakooooo....jer kičma u kojoj se nalazi mendula--mendula je glavna žila za pokrete,micanje ruku,nogu-pošto mi ona nije pukla jer da je pukla nebi niš osjetio u nogama i trbuhu a osjetim dodir,toplo,hladno,škakljanje.....neosjetim kao vi koji ste "normalni"osjetim malo slabije --pa kad se riješim kanile jer snjom nemrem u vodu jer bi mi se pluča vodom napunila-pa kad se riješim kanile u austriji--cijena 8.526 eura :( e onda na plivanje pa opet na noge :) :) (y) (y)--i naravno na YAMAHA MT-01  (y) (y) (y)a kad stanem na noge onda želim i hoču mjenjati ljude,njihov pogled na svijet jer sam shvatio jako puno toga kad sam bio "gore"-naravno ostat ču i dalje ovakav  samo puno pozitivniji-ma to je druga priča

stari sjećam se kad je to bilo...skuzio sam po avataru,bila slika u novinama..
puno sreće (y)
 
Sto se tice Bandica i pitanja pred novinarima - to je dvosjekli mac i ja se ne bi igrao time. U ovakvim situacijama treba ljude motivirati da daju prilog, a ne tjerati. Ako treba skupljat cemo cijlu zimu, ali ja ne bi nikoga dovodio pred situaciju da MORA dati...