Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

Stalno se nadam da ce se oglasiti neka udruga prometnih vjestaka koji ne zele da im ovakvi omalovazavaju struku.šŸ˜†
Krutejeba pa kako doc do rijeci od ovog lapana . Njojo zakone pise po njegovim uputama
 
FB_IMG_1633119860663.jpg
 
Ovi na tom autoportalu svakih par dana objave članak koji je kontradiktoran onom proŔlom.Prije par dana su aute stare 20-ak godina nazvali nesigurnim i tražili maluse od 50-200% za nesigurne aute,danas u naslovu napiŔu da nema nesigurnih auta
Na kraju joÅ” napiÅ”u da MUP tvrdi da su vozači sami krivi za 95% nesreća.Normalno,jer ako priznaju da su zapravo krivi loÅ” asfalt, smeće po cestama tipa Å”oder, lokve ulja i mokro liŔće koje cestari ne čiste, kliske boje kojim su nacrtane oznake po cesti, manjak znakova upozorenja na opasnosti... onda ne samo da bi se to moralo popravljat lovom iz državne blagajne,i ne samo da se nebi moglo punit proračun kaznama za "neprilagođenu brzinu uvjetima na cesti",nego bi joÅ” država morala isplaćivat odÅ”tete kad netko prokliže na Å”oderu ili kad nekome izleti srna,a nema znaka upozorenja na životinje koje pretrčavaju.
 
Ovi na tom autoportalu svakih par dana objave članak koji je kontradiktoran onom proŔlom.Prije par dana su aute stare 20-ak godina nazvali nesigurnim i tražili maluse od 50-200% za nesigurne aute,danas u naslovu napiŔu da nema nesigurnih auta
Na kraju joÅ” napiÅ”u da MUP tvrdi da su vozači sami krivi za 95% nesreća.Normalno,jer ako priznaju da su zapravo krivi loÅ” asfalt, smeće po cestama tipa Å”oder, lokve ulja i mokro liŔće koje cestari ne čiste, kliske boje kojim su nacrtane oznake po cesti, manjak znakova upozorenja na opasnosti... onda ne samo da bi se to moralo popravljat lovom iz državne blagajne,i ne samo da se nebi moglo punit proračun kaznama za "neprilagođenu brzinu uvjetima na cesti",nego bi joÅ” država morala isplaćivat odÅ”tete kad netko prokliže na Å”oderu ili kad nekome izleti srna,a nema znaka upozorenja na životinje koje pretrčavaju.
ostalih 5% su grla iz druŔtveno prihvatljivih obitelji
 
  • Like
Reactions: ZP1993
Aaaaa-jmoo sa po meni ope... ma,e...kakoo si... kako meni nesmeta Å”oder,lokve ulja...liŔće po cesti,po kliskim bojama ne gazim...,a neprolagodjena brzina mi je samo tamo di je prilagodjena... zavoji su za mene ravna cesta...e,tako vozi pa nes imat problema nikad,a ako ti se leti,imas Grobnik... eto... :coffee:
 
Aaaaa-jmoo sa po meni ope... ma,e...kakoo si... kako meni nesmeta Å”oder,lokve ulja...liŔće po cesti,po kliskim bojama ne gazim...,a neprolagodjena brzina mi je samo tamo di je prilagodjena... zavoji su za mene ravna cesta...e,tako vozi pa nes imat problema nikad,a ako ti se leti,imas Grobnik... eto... :coffee:
Ima i ludnica, pa ti opet ŔetaŔ i bulazniŔ svugdje.
 
Ima i ludnica, pa ti opet ŔetaŔ i bulazniŔ svugdje.
nista lose,iznia sam svoje misljenje ka i ti,a temu nisam fallia... ;)
 
Ista stvar, iznio sam svoje miŔljenje :)

:bevanda
pa to sam i napisa,je ti procitas sta pise,il samo do-pola... i odgovaras...:unsure:
 
Aaaaa-jmoo sa po meni ope... ma,e...kakoo si... kako meni nesmeta Å”oder,lokve ulja...liŔće po cesti,po kliskim bojama ne gazim...,a neprolagodjena brzina mi je samo tamo di je prilagodjena... zavoji su za mene ravna cesta...e,tako vozi pa nes imat problema nikad,a ako ti se leti,imas Grobnik... eto... :coffee:
Moj motor niti može letit,niti sam ikad vozio preko 70 na sat ni sa motorima ni sa autima (osim po autoputu,gdje sam vozio jednom u životu).ProÅ”le godine sam vozio oko 50,proklizao na Å”oderu u zavoju,i svejedno dobio kaznu za uzrokovanje nesreće zbog te famozne neprilagođene brzine uvijetima na cesti.Uložim ja žalbu,i sutkinja mi počne kenjat kao da ako su uvjeti na cesti loÅ”i da sam trebao usporit i ispod ograničenja,velim joj "Kak bi ja trebao znat da su loÅ”i,pa nisam ptica grabljivica da vidim zrna Å”odera sa 100 metara?",a ona bubne "Pa mogao si pretpostavit",pa onda mogu cijelo vrijeme vozit 20 na sat pod pretpostavkom da bilo gdje mogu naići na loÅ”e uvjete na cesti.Krivnju sam odbio priznat jer krivima smatram one koji bi trebali čistit i održavat ceste ali to ne rade,a i jer niti imam 2500 kn za platit kaznu niti bi im iz principa platio i da imam milijune,sad čekam daljnje parnice.
 
Ovo je kao slučaj jedne frendice kad joj je bivŔi dečko doŔao doma, prijetio joj puŔkom i maltretirao je jedno par sati,
A sudac pita kako ona zna da je puŔka bila prava pa sunce ti j....... kaj ju je trebao upucat da se uvjeri.
 



 
Uh kad maruÅ”ićev čmarni kolutić vidi ove clanke bude se rasirio od srece šŸ™„
 
  • Like
Reactions: ZP1993 and piljun
Cini mi se da ce pomalo svi preci na Stroma... :coffee:
 
  • Like
Reactions: Feis123



Zato odete van grada na brzu cestu i vozite u miru.
 
bio sam tražio podatke o količini registriranih vozila u HR, naÅ”ao tablicu 2003-2020. U tablici se između ostalog navode i nesreće.

Ono Å”to se može vidjeti da unatoč povećanju voznog parka od cca 40%, nesreće su se smanjile za 58% odnosno za 61% manje povređenih.
Imamo skoro duplo viŔe registriranh vozila od 1997..

Zanimljivo da raste i broj motocikala u odnosu na mopede, no drastičan rast dvokotača od 143% u 20 godina obilježila je 2009 godina - vrijeme kada su krediti postali naoko povoljniji - odnosno dostupniji.


1634041586247.png
 
napokon će i pjeÅ”aci / trkači dobiti kaznu za brzinu :mrgreen: a MaruÅ”ić će tražiti da poskupe tenisice jer neodgovorni divljaju na ulicama trčeći suludim brzinama od 35 km/sat
 
  • Like
  • Haha
Reactions: Dene and Tibor
napokon će i pjeÅ”aci / trkači dobiti kaznu za brzinu :mrgreen: a MaruÅ”ić će tražiti da poskupe tenisice jer neodgovorni divljaju na ulicama trčeći suludim brzinama od 35 km/sat
I vjerojatno ce lovci morat radit pedikuru srnama :D
 
  • Haha
Reactions: piljun