Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

rimac kad govori, onda se vidi da razumi autoindustriju, trendove itd... i zapošljava jako dobre inženjere, i to u Hrvatskoj.

srki, često se slažen stebon ali ovde brabonjaš :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Shepa
rimac kad govori, onda se vidi da razumi autoindustriju, trendove itd... i zapošljava jako dobre inženjere, i to u Hrvatskoj.

srki, često se slažen stebon ali ovde brabonjaš :mrgreen:
uzmi si bradatog lazova doma, pa da te hrani brabonjcima umjesto mesnih okruglica, a ti stenješ „još!još! pliz još!“😁



Srki
 
imas zanimljivu fiksaciju ali dobro, svakom svoje veselje :mrgreen:


daj neki argument, sta je tocno laz, sta ne valja?
 
Last edited:
imas zanimljivu fiksaciju ali dobro, svakom svoje veselje :mrgreen:


daj neki argument, sta je tocno laz, sta ne valja?
što je laž.....
skoro sve što je ikad izgovorio..... nija mu zaništa nadimak lažibrada......
počnimo od teškog djetinjstava kad je sa novom bembarom dolazio u školu.....
pa od prvih postova na forumima sa legendarnom "money is not a problem".... i nepoznavanjem razlike između istosmjerne i izmjenične struje.....
pa laganje o pustim patentima, pa laganje o prodaji 80 c1, rasprodanim c2, isporukama nevera....
nelegalna tokenizacija grejpa......
proizvodnja auta "sve se radi u kući".....
da ne spominjem svemirske liftove, hoverktafte i električne jahte....
nadalje.... laganje o broju zaposlenih prosječnoj plaći.....
muljanje sa financijskim izvještajima (kreativno računovodstvo).....
tatica ucjenjuje direktno vijećnike sveteneđilje oko zemljišta za kampus....
produženje rokova poslje isteka rokova drugi put pomoću laganja o koroni kao uzroku.... i to za nešto što je po rimcu već odavno praktički gotovo....

to ovako napamet....
početni kapital neću ni spomenut... a ni bezbrojne izmišljotine (više puta korigirane) o perfomansama i autonomiji vozila i ai levelu...
 
pa i musk isto brljao o svemiru i slicnim pizdarijama, obecavao AD level-5 2017, itd ;)
 
pa i musk isto brljao o svemiru i slicnim pizdarijama, obecavao AD level-5 2017, itd ;)
jes ti argument. vidi se da kužiš Rimka😂. uspoređivat ga sa Muskom je presmiješno, frajer leti u svemir, a Rimak krade okolo baterije i spaja let lampom i tvrdi da su njegove jbte😂😂😂

tebe i blagajnice u Konzumu zajebu za 100 kuna svaki dan🥳😁



Srki
 
pa i musk isto brljao o svemiru i slicnim pizdarijama, obecavao AD level-5 2017, itd ;)
a kažu da je i baron munchausen puno lagao.....
rimke car.... ima ih još što lažu......

dobro si izrelavatizira odgovor na svoje pitanje...
imaš li još koje pitanje za koje te ne zanima odgovor....
 
  • Like
Reactions: Shepa
Ne kvarite temu. Iz naslova se vidi da ovdje iima mjesta samo za jednog idiota tako da srki i lesli, van!😂
sad sam išel provjerit kaj je tema😁

kad čujem Rimak, sere mi se, neeeemreeeem😂



Srki
 
  • Like
  • Haha
Reactions: Shepa and prpa
Da da sjecam se tamo iz mojih srednjoskolskih dana kada sam kao mladi nadobudni ucenik elektrotehnicke skole palio na elektricna vozila, obnovljive izvore energije, bilo u trendu tada(tamo negdje pred otprilike 11 godina?), sjecam se foruma s evozilima di je bilo prerada na struju bube, peglice, cak i tomosa i ekipa pripasivala motore i elektronike od el. vilicara i tako to, svasta nesto. I tu je stajala tema sa famoznom bemwe kockicom sa brojem stranica ko i tema za podmazivanje lanca 😁, te je tu lik krenuo u preradu sa bjesnim budzetom, drugim smrtnicima nedostiznim. I od silne inovativnosti i genijalnosti je kupio gotove komponente od siemensa il koje vec tvrtke s elektromaterijalom i to sve skupa pospojio. I vau, nekaj se okrece, cak je moguce se otpeljat s tim dva metra, svaka mu cast i hvala na tolikom ulozenom trudu i znanju. I tako slucajno ta tema nestala, izgubila se, znaci ocito nije ni postojala 🤔. Pa cak sam i bio na njegovom predavanju i izlaganju na FSB-u tamo 2014. godine gdje je on nama studentima lijepo isprezentiral kakve sve planove ima kroz godine, te si cak na ti, ne sa vi mogao mu postaviti pitanje. Te je tako divno nam porucio kako nisu bitne skole da bi radili kod njega, nego znanje... I dan danas se divim tom govoru i s neizrecivom zeljom cekam evo cekam jedno drugu godinu na odgovor za molbu za studentsku praksu kako bi mogao velikom vodji pokazat svoje znanje i kvalitete.

Svaka mu cast kaj bar nekaj kao pokrenul, ali, uvijek je tu neki ali... Bilo je i uspjesnih cvijecara tu kod nas 😂

Nastavak slijedi uskoro 😁🤦‍♂️
 
Zatim negdje tamo neke recimo 2016., bila dosla rodjakinja tu kod nas, inace from canada, rodjena i odrasla tamo. Kao i svi nasi imigranti i njihovi potomci, puni domoljublja i ponosa prema nekada rodnoj grudi zeljela je vidjeti to tehnolosko cudo, mjesto gdje se stvaraju nikad vidjene inovacije. Ali nebi vjerovali kakav je to napredni kapitalizam tu, treba dati 50 eura po glavi gledatelja kako bi se to cudo nevidjeno od pogona vidjelo. I kaj sam videl a da nisam vec vidio na njihovom web-u? 1)opipal sam kolko su zapravo lagani i cvrsti dijelovi od karbonskih vlakana 2)prepeljal se cca 3 minuta na ultra jakom greyp biciklu i 3)imali su ktm-a elektricnog sparkiranog uz greypove. I to je to.

I kakav je taj greyp? U ulozi bicikla ocajan. Uglavnom pedaliras bicikl od 50-60 kg u najvisoj brzini jer druge nema. Super! A kao elektro pogonjeno vozilo? Kad kreces kreces ko da startas sa dvotaktnom 125. Al nije da mozes ti sad lagano krenut ak se tebi tak hoce. Ili sve il nista. On/off regulacija. Zbilja vrhunsko dostignuce. I taki pita me lik u pratnji dok smo vozili dal imam kakav motor, a reko imam krosera 450-etku. I pita on i kak ti se cini u usporedbi s greypom. Pa nemres to usporedjivat, kaj ti je u glavi? Znaci trkaci motor barem 3x vece snage koji hoce rastrgat tebe, sebe samog i sve na kaj naleti mozes lijepo regulirat gas da te ne poklopi bas odma, a ovo elektricno cudo nikad vidjeno moras on/off gas na kratko par puta da uspis donekle kulturno krenut. I ja bi se tom proizvodu trebao kao divit. Ako mu je takav i koncept one bil, nije ni cudo kaj se ovaj razbil u alpama.

Nadam se da je to od tada poboljsano i da ce nam ipak taj brend biti na ponos. Ali... 😁
 
moga si rodicu odvest u ZG holding da se divi kreativnosti..

klasicni hrvatski jal.. pored nebrojenih primjera pljacke, nakacili ste se na nekog ko zaposljava inzinjere a ne prike iz zavicaja i stranke..
 
  • Haha
Reactions: Shepa
moga si rodicu odvest u ZG holding da se divi kreativnosti..

klasicni hrvatski jal.. pored nebrojenih primjera pljacke, nakacili ste se na nekog ko zaposljava inzinjere a ne prike iz zavicaja i stranke..

Nema veze s jalom. Jedno zlo ne umanjuje drugo.

Podsjećaš me na glasače Keruma, nema veze šta je ukra, podilija je i namizin.

A Rimac je najogavniji nusprodukt današnjeg društva, ušminkana isprazna i lažna priča, sa primjesom lažnog dobročinstva. Save the planet i pokreni rvacku auto industriju.

Nema veze šta je lopov i lažov, barem je uposlija inžinjere. I Mrguda. Koji drifta!!!

Možda najdraži njegov komentar!

XvH8MO8.png


Možeš više od jedne pice povest wuhuhuhuuhuhuhhu

Btw, komentar je još tu :D



Pozdrav carevima od rvackog jalnika.
 
ovo ti je ispod pojasa

Objasni što je krivo.

to si ucio na harvardu? :)

takvih biznisaa je najmanje.. i sporo rastu, a ulagaci to ne vole....

Ovisi da li je ulagač kockar. Da su kockari moji trenutni ulagaci, projekt bi već bio gotov :)

Da je manje kockara među ulagačima, ne bi doživili krizu svakih 10 godina.

Učio sam to u osnovnoj školi, don Lovre Katić.
 
pravi Rvat se divi svakom ko je ukro

čak bu tvrdil kak je lopov razvio vrhunsku tehnologiju, biciklU koja ide na struju😂

auto koji je najbrži na svijetu, al samo po širokom ravnom. kad treba skrenut signu ga helikopterom i prebace u kontra smjer

bateriju koja traje godinama, zalotanu iz komada kineskih baterija

torque vectoring😂😂😂, iako to postoji 30 godina

sve je lopov sam izmislio. jedino kaj niko očima to nije vidio.


uvijek sam si mislil kakav jadnik mora lažibradi iz guzice virit i kako je u toj istoj guzici završio



Srki