IMOT München - hajd`da vidimo tko je bio

banditR

Well-known member
Danas sam sreo nase ljude iz HR na IMOT-u,moje prijatelje.Meni je sajam bio OK,bilo je dosta novih stvari za vidjeti.Slike stavljam poslije (kad me pivo popusti... :mrgreen:)
Ovako ljudi,zanima me tko je bio i kako vam se sajam svidio.
 
Uhhh...Glava mi je k`o Top Case...
Ovako,nisam puno slikao - snimio sam DVD od ca. 45 minuta.Obratio sam paznju na neke novitete 2011 ( Aprilia Dorsoduro 1200,BMW K 1600 GTL,Suzuki GSR 750,Ducati Diavel....)
Diavel je bio sasvim OK.
Suzuki GSR 750 mi se isto svidio.Nije nesto posebno,ali je novo.
Kod Yamahe V-max nigdje zive duse.Mogao bi na njemu sjediti cijeli dan.A kako je bilo prije par godina...
No dobro ,evo par slika.Bio bih zahvalan da ostali forumasi koji su bili isto stave svoje slike.
 
Bio 2007 i slikao. Ove godine išao samo uživati u pogledu- zaboravio fotić :mrgreen:  :bonk:
 
Nista zato Zekane...
Znam ja da si ti posnimao sve zgodne "zemske" i hostese. :mrgreen:
Jesi vidio onu na Suzukiju ?
 
banditR said:
Nista zato Zekane...
Znam ja da si ti posnimao sve zgodne "zemske" i hostese. :mrgreen:
Jesi vidio onu na Suzukiju ?

Šta vidio, sanjao na putu kući :mrgreen: :mrgreen:
 
Kako taj famozni šestak GTL izgleda uživo? Na slikama djeluje velik.. I kako ta Suzuki teta izgleda na slikama?  :mrgreen:
 
zokx said:
Kako taj famozni šestak GTL izgleda uživo? Na slikama djeluje velik.. I kako ta Suzuki teta izgleda na slikama?  :mrgreen:
Sto se tice tog BMW sestaka - motor je mrak.Ogroman,pravi putni.Motor sam snimao par minuta.Snimao sam i klinca koji se verao po motoru i napravio nekoliko novih ogrebotina po koferima.Dobro da ga nisam svuk`o dole...Mali skuzio kameru,glupavo se kesi i sarafa po gasu.Dobro je  da su motori dobro pricvrsceni odn. stoje u nosacima na podu.Inace bi se tu jos svasta desilo,neki bi mozda i prekrenuli neki motor...
Sto se tice Suzuki tete,zao mi je ZOKX - nemam sliku.Malo sam je kamerom uhvatio ali stvarno par sekundi.Mozda sam je trebao slikati,bar bi imali o cemu razglabati.Ali cekaj,pa nisam ja isao na IMOT gledati kojekakve hostese...Tko to jos radi.Ako se sto na sajmu gleda - to su PROSPEKTI koje dijele te hostese :wink:
 
Ooooo,Jolly prijatelju...
Naravno da sam poduplao prospekte,pa mislim ja na tebe.Ponijet cu ti krajem 4. mjeseca kad cemo se ionako vidjeti.Sjetio sam se tebe kad sam gledao Kawu ZZR.Ako tako sto nabavis,samo da znas,zena ti ostaje kod kuce - vozimo se nas dvojica :mrgreen:
 
Prospekti...ko' mala djeca :jesus:
Na sajam se valjda ide da se vidi uživo ono što se želi :misli:
.
.
.
Eto, ja sam bila, vidjela i ponovo se oduševila...
 
Isto tako i ja.
Vidio sam ono sto sam zelio da vidim.To je za mene najljepsi motor na sajmu.Iako vozim Bandita,Fazer 8 je zaista prava stvar.
 
zokx said:
Kako taj famozni šestak GTL izgleda uživo? Na slikama djeluje velik.. I kako ta Suzuki teta izgleda na slikama?  :mrgreen:

Ima slika, ček da se odmore ovi koji su je "napali" u holu po zatvaranju sajma i slikali se s njom :mrgreen: Bila je vrloooo susretljiva heheh :D
 
ZEKAN_OS said:
Ima slika, ček da se odmore ovi koji su je "napali" u holu po zatvaranju sajma i slikali se s njom :mrgreen: Bila je vrloooo susretljiva heheh :D

- ja nisam bio  :mrgreen:


  ali bi volio vidjeti slike, jer bila je stvarno susretljiva  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
Ma vidi ti frajera...
Onda znate vise nego ja.Ja sam svoje pogledao,posnimio i otisao.Suzuki tetu sam vidio samo na standu.Imala je jedno vrijeme i neku Suzuki torbicu.Da mi je samo znati sto je bilo u torbici.Mora da je to jako mirisalo kad su toliki decki za njom isli.
 
jel bilo što opreme, tipa ko što je bilo nedavno u veroni?
 
Ne znam kako je bilo u Veroni - nisam bio.Sto se opreme tice,bilo je dosta standova sa, ajmo reci,snizenom robom.Koliko je to sad snizeno,to je druga stvar.Buduci da Louis i Polo nisu bili (ja nisam vidio,a takodjer ih nije bilo ni na spisku izlozaca) bas i nije bilo neke ponude.Znaci : hrpa stvari,svega i svacega ali cijene vise u odnosu na Louis i Polo.
 
a tako...    (y)              ma u veroni je bilo svega i svačega po sniženim cijenama i to dosta,samo je trebalo naći što ti odgovara... i što god je npr.broj kacige ili malen ili skroz velik tu se moglo stvarno dobro trgovat i kupovat...    (y)
 
E onda nisi propustio sto nisi bio u Münchenu.
Jedino sto je bilo OVAKO sto za vidjeti - pitaj Zekana....Ja vise ne smijem nista reci :mrgreen:
 
banditR said:
E onda nisi propustio sto nisi bio u Münchenu.
Jedino sto je bilo OVAKO sto za vidjeti - pitaj Zekana....Ja vise ne smijem nista reci :mrgreen:


ma imao sam poziv za ić,al nije baš bilo volje,a ni para...  koje druge godine...    (y)