IMOT München - hajd`da vidimo tko je bio

banditR said:
OK. Mozda se tada i sretnemo (y)


valjda  (y)          stavi još slika da još malo mi pogledamo što nismo bili gore...    (y)
 
Zao mi je ali ove godine sam slabo slikao.To je sve sto imam.Ove godine sam imao drugog posla - SNIMAO sam.Imam negdje 45 min DVD.Recimo ovako,kod Ducatija Streetfightera nije bilo guzve ( u odnosu na lani ) ali zato kod Diavela skoro nisi mogao prici.Kod Yamahe npr. jos uvijek guzva kod - MT 01.Kod Suzukija su se svi verali po novom GSR 750.Na BMW guzva,pogotovo K 1300 S...
 
jel bilo što od mog brenda, nova 10-ka i ostatak team green-a...    :misli:
 
banditR said:
Kako ne.I tu je bila guzva...Znao sam da ces me to pitati (y)


tu je znači najveća gužva bila... :LOL:        znaju ljudi što će gledat    :mrgreen:
 
Meni se na Kawasakijevom standu najvise svidio Z 1000 SX.
Sto se Ninja tice,ti si mladji - taman za tebe
 
banditR said:
Meni se na Kawasakijevom standu najvise svidio Z 1000 SX.
Sto se Ninja tice,ti si mladji - taman za tebe


ovu zvijer sam slikao u prvom mjesecu u veroni...  da ne ispadne da samo male ninje gledam...      :mrgreen:
 
ZZR 1400 ?
Jednog sam takvog vozio na jedan photo-shooting jer je vlasnik Moto kuce htio izraditi kalendar.To mi je jedini shooting sa kojeg nemam original slike a ni postere.Od svih ostalih imam slike na CD ima,samo od ovog - ne.Steta, slike su bile OK (bar ja mislim) a i gazda je bio zadovoljan.
 
banditR said:
ZZR 1400 ?
Jednog sam takvog vozio na jedan photo-shooting jer je vlasnik Moto kuce htio izraditi kalendar.To mi je jedini shooting sa kojeg nemam original slike a ni postere.Od svih ostalih imam slike na CD ima,samo od ovog - ne.Steta, slike su bile OK (bar ja mislim) a i gazda je bio zadovoljan.


prava mrcina od motora...  (y)

da ne off-am previše sa kawom, koliko je bio upad na sajam    :misli:
 
banditR said:
Ulaz je bio 12 EUR


u veroni je bio 16 eur, a mislim da ukoliko se prije najavilo ko grupa onda je po 12 eur
 
U Münchenu si za 16 EUR mogao dobiti pusu od hostese  :mrgreen:
Pametni su oni,zato na ulaz postave kojekakve akrape...
 
banditR said:
U Münchenu si za 16 EUR mogao dobiti pusu od hostese  :mrgreen:
Pametni su oni,zato na ulaz postave kojekakve akrape...


onda za ubuduće znam di ić potrošit 16 eur                :mrgreen:
 
Daj,nemoj se zezat.Ja se salim a on,odmah - akcija...Jos da ju pitas jel`moze za 20...da ju pljesnes - ispod ledja.
Ljudi idu na sajam gledati.E sad,motore ili sto drugo...Znaci tema je IMOT,nemoj me skretat sa teme :wink:,sve mi neugodno :mrgreen:
 
banditR said:
Daj,nemoj se zezat.Ja se salim a on,odmah - akcija...Jos da ju pitas jel`moze za 20...da ju pljesnes - ispod ledja.
Ljudi idu na sajam gledati.E sad,motore ili sto drugo...Znaci tema je IMOT,nemoj me skretat sa teme :wink:,sve mi neugodno :mrgreen:


ma i ja gledam motore,al se tu i tamo pogled preusmjeri...  :LOL:

što je još bilo od zanimljivosti za vidit...i jel bilo kakvih popratnih akrobacija ili kakvih probnih vožnji  :misli:
 
Sto se tice "popratnih akrobacija",ja licno nisam vidio (rano sam otisao),ali sam cuo da se neka crnka vrtila oko neke stange a drustvo odozdo,naravno,podivljalo.
Probna voznja je isla preko jedne skole voznje.Tko ima dozvolu,mogao se prijaviti a onda ne znam,mislim da su vozili dole u podzemnoj garazi.Uglavnom,moglo se voziti.
Eh da, akrobacija je bila i nekim malim modelima helikoptera koji su tamo letjeli po hali.Mislio sam-ako me opali po glavi,ili ga nogom ili kod prijatelja u ruksak  :mrgreen:Naravno,nista od toga...Paze Svabe...
 
Dobro,a di je zapelo sa tetom na Suzi????????   

          JA HOČU SLIKU!!!!
 
E moj Borise,teta opce nije bila na Suzi nego je guzvala okolo-to i je problem.Osim toga,vidim da mi nitko ne vjeruje ali ja stvarno NEMAM sliku.Daj napadnite Zekana.Mozda nije imao kameru ali ju je sigurno "maznuo" sa mobitelom.