IMOT München - hajd`da vidimo tko je bio

bil je frend i veli da je sajam shit....

oprema po viskom cijenama i par motora na svakom štandu
 
banditR said:
Ulaz je bio 12 EUR

9 za organizirane grupe ( ako vas dođe cijeli bus :wink: )
 
banditR said:
E moj Borise,teta opce nije bila na Suzi nego je guzvala okolo-to i je problem.Osim toga,vidim da mi nitko ne vjeruje ali ja stvarno NEMAM sliku.Daj napadnite Zekana.Mozda nije imao kameru ali ju je sigurno "maznuo" sa mobitelom.

Evo uspio sam pronaći samo noge na faceebook-u :mrgreen: Ali i ja se nadam da će ovi sa više materijala pronaći ovaj forum, pa postaviti više slikica :wink:
 
Zekane prijatelju,pa ti ces mi definitivno spasiti temu.
Znao sam ja da ces ti odnekud iskopati slike.
 
              Neznam kaj je vama ali ak je ova na drugoj slici ta o kojoj razgovarate ili nije fotogenična ili moram ja okulistu,jer meni što se face tiče baš i nije privlačna,ali ima dobro tijelo.
 
Hajd` nemoj zezat.Ova je ipak ljepsa nego ona od lani.Iako su jaaako slicne.Ona od lani je ispod majicice navukla jos i neku - potkosulju... :LOL:
 
runner180 said:
bil je frend i veli da je sajam shit....

oprema po viskom cijenama i par motora na svakom štandu
neznam di ti je bio frend jer motora je bili svih mogucih i nemogucih + prerade, opreme je bilo svakakve... dainese dvodjelno kozno odjelo model 2009 bilo je za 500eura, s obzirom da je u ducanu oko 980eura meni nije losa cijena. uz to bili su i neki novi proizvodi za motore; npr silikonski podmazivac lanca je mala kutija koja se montira tako da dodiruje  lanac te ga cisti i podmazuje. Lanac nemoras podmazivati 6000km a onda promjenis punjenje i slijedecih 6000km si miran. Aparatic kosta 130eura s prvim punjenjem a sljedeca patrona kosta 30ak eura.Lanac je uvijek podmazan ali ne sprica ni malo, tako da nema mazanja zadnje felge
 
Peter Stingray said:
             Neznam kaj je vama ali ak je ova na drugoj slici ta o kojoj razgovarate ili nije fotogenična ili moram ja okulistu,jer meni što se face tiče baš i nije privlačna,ali ima dobro tijelo.


(y)

Svaka je bila bolja na ZG Auto Shou prije 2 god. :mrgreen:

Pa čak je bilo boljih Švicarki u Ženevi prošle godine samo moram potražiti slike  (y)
 
rajicsb said:
(y)

Svaka je bila bolja na ZG Auto Shou prije 2 god. :mrgreen:

Pa čak je bilo boljih Švicarki u Ženevi prošle godine samo moram potražiti slike  (y)

Potpuno se slažem :wink: A i nema lipših doli `rvatica  :mrgreen:
 
Musashi said:
npr silikonski podmazivac lanca je mala kutija koja se montira tako da dodiruje  lanac te ga cisti i podmazuje. Lanac nemoras podmazivati 6000km a onda promjenis punjenje i slijedecih 6000km si miran. Aparatic kosta 130eura s prvim punjenjem a sljedeca patrona kosta 30ak eura.Lanac je uvijek podmazan ali ne sprica ni malo, tako da nema mazanja zadnje felge


Jel se sjecas mozda naziva proizvodjaca da malo pogledam po netu?
 
Peter Stingray said:
              Neznam kaj je vama ali ak je ova na drugoj slici ta o kojoj razgovarate ili nije fotogenična ili moram ja okulistu,jer meni što se face tiče baš i nije privlačna,ali ima dobro tijelo.

..meni slići na Raziju Mujanović  :mrgreen:
 
Br@da said:
..meni slići na Raziju Mujanović  :mrgreen:


Od svih baš se nje sjetio  :eek:hne:


Jel imaš neki fetiš a da nam se bojiš reći  :mrgreen:
 
Al je zato Guinness 4 deci bio 6 i po oera , bio u paru i platio dvije pivice .... kakva pušiona , a hostese gledao ispod oka ....
 
Peter Stingray said:
           Uf ta slika još gora,izgleda ko da ima veću bradu nego ja,ili je mesožderka pa ima tak jake vilice.  :mrgreen:
Eeee decki,nemojte sad zezat...Ali dobro,evo jedne gdje se ne vidi brada...
 
banditR said:
Eeee decki,nemojte sad zezat...Ali dobro,evo jedne gdje se ne vidi brada...


pa samo neke tete na slikama, pa jeste vi bili na moto sajmu ili... :mrgreen:
 
Oooo,evo nama i Ninje.
Ja vjerujem ( :mrgreen:)da je covjek ustvari i htio slikati motor...Ali sto mozes kad se teta nasadila pa ne silazi dole...Jos i nekulturna...covjek slika a ona okrenula... ono ispod ledja.
 
banditR said:
Oooo,evo nama i Ninje.
Ja vjerujem ( :mrgreen:)da je covjek ustvari i htio slikati motor...Ali sto mozes kad se teta nasadila pa ne silazi dole...Jos i nekulturna...covjek slika a ona okrenula... ono ispod ledja.


ma 100% je to... čovjek htio slikat motor,al nije mogao dočekat da se teta makne s njega,pa opalio ovako sliku i tako manje više sve...    :mrgreen: