iskustva powercommander

spori_lori

New member
planiram sa sm990 staviti PC 5 auto tune, pitanje je kakva su iskustva sa tom napravicom :misli:
 
To s auto tuneom je prepre skupo. Ako imas gore akrapovu mapu bolje ulozi u Motobox hooligan sustav.. Modifikacija airboxa, http://www.motohooliganperformance.com/
Pogledaj malo reviewe na stranim forumima, svi su odusevljeni.
 
Može i jeftinije što se filtera tiče.Stavio BMC filter,kupio poklopac airboxa(220kn),Otvorio jednu stranu i uvalio home made filter(spužva za filtere+ulje+filter papir).Mapa-Akrapova.

eflxxg.jpg

2gtcfiu.jpg

 
I jel se osjeti šta ta modifikacija?

Evo šta kažu iz motoboxa nakon što su stavili motor na stol, ima na forumu i krivulja snage:

Moto Hooligan airbox for the KTM 990 Superduke, Superduke R, 990 Supermoto R, 990 Adventure, 990 Super Enduro R and all other fuel injected LC8 powerplants . This box opens up the intake side of the engine, allowing the motor to breath and significantly increasing mid-range grunt and power throughout the rev range. 8-12 RWHP gains are typical with a proper map.  The motobox can be safely run on the KTM Akropovic map with gains in the 5hp range but the best gains will be seen with a custom map on an aftermarket tuner.  Product  installation instructions can be downloaded from the help section of the home page.
 
Nisam ga još provao(sa tim poklopcem airboxa),čeka se bolje vrime.
 
svida mi se ova spika oko usisa hooligan...  (y)
moglo bi se kupit za bozic :mrgreen:
 
da neotvaran novu temu zna li itko da se neko bavi prodajom powercommandera,da ih sverca ili da ga on sam prodaje moze i na PP ,inace mi treba za 636 03
 
lucki_radnik said:
da neotvaran novu temu zna li itko da se neko bavi prodajom powercommandera,da ih sverca ili da ga on sam prodaje moze i na PP ,inace mi treba za 636 03
jambo moto
 
jest. s njima ja i pregovaram za svoj! (y)
covjek zna znanje, ide na te neke edukacije i sta ti ja znam sta. ugl ducan mu je u savskoj na krizanju sa prisavljem u zg.
 
A kažu da PC III paše na svaki motor samo se džekovi prebrikaju  :wink: usput i mene zanima jedan pa ako neko ima štelu već nas ima par, a više komada valjda znači i neki popust  :mrgreen:
 
Lurkajte ebay  :mrgreen:

Uzeo sam svog za 120$ i da, moze se koristiti i od drugog modela ali ako ne planirate otici na stol i napraviti posebnu mapu za svoj motor to je bacanje love. Nijedna mapa skinuta sa neta nece raditi kao ona sto se slozi pa racunajte i na to  (y)
 
cRuNk said:
Lurkajte ebay  :mrgreen:

Uzeo sam svog za 120$ i da, moze se koristiti i od drugog modela ali ako ne planirate otici na stol i napraviti posebnu mapu za svoj motor to je bacanje love. Nijedna mapa skinuta sa neta nece raditi kao ona sto se slozi pa racunajte i na to  (y)

Ma nemoj  :mrgreen:


Obzirom da se meni neda drkat sa tim ibejom zadužiću tebe  :jesus: dobiš 120 dolara i nedolazi mi na oči bez toga  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Bar ja znam ako nitko drugi kako se voziti na mapama sa neta... izmijenjao sam ih sigurno 5-6 i isprobavao ... dovoljno za reci da je svaka imala neku manu, ili motor neravnomjerno razvija snagu ili trza na niskima pri kocenju motorom a na jednoj mapi sam cak uspio spaliti pun rezervoar benzina za 110km voznje  :LOL:

U svakom slucaju se na stol MORA  :LOL:
 
KING RR said:
A kažu da PC III paše na svaki motor samo se džekovi prebrikaju  :wink: usput i mene zanima jedan pa ako neko ima štelu već nas ima par, a više komada valjda znači i neki popust  :mrgreen:
ako se dobro sijećam, mislim da je za tvoga bilo tu u oglasniku
 
angelo.ma said:
ako se dobro sijećam, mislim da je za tvoga bilo tu u oglasniku

Kawu ja imam, tu se vrti jedan za gixxera soma, al nema veze dobro si me podsjetio  (y)  idem ciganit popust  :LOL:
 
Nisam jos moram isprintati malo VECE dijagrame  :LOL:

evo pa se tucite cini se i dostava relativno jeftina  :mrgreen:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/06-07-R6-DYNOJET-POWER-COMMANDER-3-III-2006-2007-YAMAHA-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem2a0c6e2237QQitemZ180597170743QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories
 
cRuNk said:
Nisam jos moram isprintati malo VECE dijagrame  :LOL:

evo pa se tucite cini se i dostava relativno jeftina  :mrgreen:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/06-07-R6-DYNOJET-POWER-COMMANDER-3-III-2006-2007-YAMAHA-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem2a0c6e2237QQitemZ180597170743QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories

Jel valja to za moju kRRamu  :misli:  ako valja šta čekaš  :pandur:  vataj se narudžbe  :jesus:
 
Ima jos 2 dana aukcije, odmah reci koliko si spreman dati u dolarima i ja lupim iznos... pa ako dobijes dobijes... racunaj i na neku carinicu  :LOL:

ne vjerujem da ce proci bez nje  :mrgreen: